Jestem Szczesliwa Mamą

misiaa

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
35
dzieki dziewczyny!!!co jak co ale córka to mi sie udała,prawda??justysiaaa tez masz śliczną córcie i chyba bedzie pianistka bo ma długie paluszki tak jak moja Milenka:p
Bierzcie sie dziweczyny do roboty bo byc mama to cos najwspanialszego na swiecie,nie wazne w jakim wieku!!!!prawda Justyna??!!
 

justysiaaa

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
29
Punkty reakcji
0
no dodalam koleje zdjecie na tej samej stronie podpisane sandra1 codziennie bede dodawala po 1 bo tylko tak sie da niestety

ps ty tez misia masz cudowna coreczke no i oczywiscie wspaniale jest byc mama bezwzgledu na wiek pozdrawiam buziaki odemnie i od Sab=ndry :)

Sandry

a jeszcze jedno do ciebie misia ile miala cm i jaka wage bo sie niepochwalilas moja Sandra miala 57cm i 3400 dag :) a na USG dzien wczesniej mi powiedzieli ze wazy 2800 :lol:
 

misiaa

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Jestem bardzo bardzo bardzo bardzo i jeszcze raz bardzo dumna:)))))))!!!!!!!! a jeszcze bardziej szczesliwa.Moja Milenka miała 53cm i ważyła 3240 no i oczywiscie dostała 10 solidnych punktów:)pozdrawiamy!!
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Ja też mam 17 lat i też czasami marzę o dziecku ale wydaje mi sie ze to za wczesnie i nie chodzi tu o dyskoteki czy cos bo i tak na nie raczej malo chodze ale wydaje mi sie ze nie dojrzalam psyhicznie.Nie balyscie sie jak sie dowiedzialsycie o ciazy? co na to rodzice? i wasi partnerzy?
 

misiaa

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ja poza reakcja rodziców niczego sie nie bałam,z pełnym spokojem patrzyłam jak na tescie ciążowym pokazuje sie druga kreska i byłam szczesliwa,a teraz jestem z dnia na dzien coraz bardziej szczeliwa bo mam swoja kruszynke i nie uwazam zebym jeszce nie dorosła do roli matki w sensie psychicznym bo odnajduje sie wspaniale w tej roli,a poza tym uwazam ze lepiej miec dziecko za wczesnie niz za późno:)pozdrawiam:)
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Justysia - ciesze sie że tak piszesz ponieważ wiele młodych mam nie zdaje sobie sprawy z takiego ślicznego szczęścia które im sie przytrafiło.
Gratuluje Ci ze szczerego serduszka i życze wszystkiego dobrego!
Tak trzymaj! :*
 

misiaa

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
35
On nie byl mlody,raczej stary,ale ja nie narzekam,wrecz sie ciesze:)
 

mlodape

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2005
Posty
848
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
z sypialni do której wchodzi ten Miś =* :)
zazdroszcze :) gratuluje tym ktorzy sa szczesliwymi rodzicami a jeszcze bardziej tym ktorzy na to dopiero oczekuja...

Ja niestety chyba nie moge miec dzieci ale czeka na mnie setka malych bobaskow ktorych rodzice nie chcieli, zaopiekuje sie nimi ;)
 

Gizela18

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
136
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Królestwo ;)
Gratulacje :eek:k: Dobrze że jesteście pełne optynizmu i szczęścia to najważniejsze
smile.gif
nio i macie kogoś kto już na zawsze będzie Was kochał i nigdy nie opuści
smile.gif
to takie cudowne!!!! życzę wszystkiego dobrego
smile.gif
 

justysiaaa

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
29
Punkty reakcji
0
[/Nie balyscie sie jak sie dowiedzialsycie o ciazy? co na to rodzice? i wasi partnerzy?]


ja sie na poczatku okropnie balam ale aborcje odrazu odzucilismy to znaczy ja i moj Marcinek:) najbardziej sie balam powiedziec rodzicom niewiedzialam jak zaczac i wogole to bylo dlamnie straszne i wkoncu w 4 miesiacu zebralam sie z mama na powazna rozmowe myslalam ze jak sie dowie to mnie jeszcze bardziej dobije:p a tu taka pozytywna odpowiedz zaczela mnie pocieszac ze wszystko sie jakos ulozy i ze nam pomoga jak tylko beda mogli i naprawde duzo nam pomagaja:)) mam naprawde wspanialych rodzicow kocham ich z calego serduszka i dziekuje Bogu ze to moi rodzice;)) a moj partner naprawde tez jest wspanialy jak sie dowiedzial to byl troszke szokowany ale cieszyl sie bardzo i dbal omnie jak tylko sie dalo a teraz jest wspanialym tatusiem odrazu po pracy zajmuje sie Sandra i daje mi ją tylko na czas karmienia i w ten sposob ja sobie moge troszke odpoczac i zajac sie soba i domem :p a wieczorem mamy czas dla siebie jak malutka pojdzie spac :p Wiem jestem wielka szczesciara mam wspanialych rodzicow, tesciowa no i oczywiscie mojego misia Marcinka i najwspanialsza na swiecie coreczke :))

mam nadzieje ze wam tez sie wszystkim dobrze ulozy niemartwcie sie napewno bedzie :eek:k:
 

miloszpolo

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraina piorunów...
:) hejq ostatnio zaczynam myslec ze chcialbym miec juz dziecko z moja dziewczyna...
to straszne bo po tym co robilem przez cale zycie (oej wszystkie poprzednie zdradzilem :sciana: :bag: ) i mialem ich sporo, wiem jestem okropny... ale sie zakochalem heh to nie jest normalne :D i nie zalezy mi na sexie tylko na Niej... :zakochany: :zakochany: :zakochany:
 
Do góry