Jesli telefon LG to jaki ?

N

nianiaSweet

Guest
Myślę, że w twojej opinii wchodzą oczywiście w grę tylko i wyłącznie złe doświadczenie po telefonie LG z którego nie byłeś zadowolony nie próbując nawet spojrzeć na to z tej strony, że LG w tym momencie produkuje bardzo konkurencyjne modele z ciekawymi rozwiązaniami technologicznymi.
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Za 950-1100 zł masz Swift Black. Nie ma się nad czym zastanawiać.
 
Z

zypek84

Guest
LG Cookie KP500 może być dobrym pomysłem. Jak sądzisz? Cena dobra, parametry atrakcyjne...
Opinie: http://www.recomena.pl/pozycja,1177,lg-cookie-kp500.html
To jakie decyzje? ;-)
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
LG Cookie to chyba jeden z pierwszych dotykowców ale wciąż chodliwy, ja proponuję P500 Plus, idealny do przeglądania neta, szybko ładuje strony ma ciekawe i przydatne funkcje.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Czy jesli szukacie dla siebie telefoniku to zwracacie uwage na to zeby mozna było na nim ogladac filmiki,czy wysyłac emaile,a moze po prostu tak naprawde znaczenie ma tylko fajny i trendy jego wyglad?
 

Karcelka

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2011
Posty
85
Punkty reakcji
1
Czy jesli szukacie dla siebie telefoniku to zwracacie uwage na to zeby mozna było na nim ogladac filmiki,czy wysyłac emaile,a moze po prostu tak naprawde znaczenie ma tylko fajny i trendy jego wyglad?
Ja nie potrzebuje ani maili ani filmików w komórce, takze nie zwracam uwagi na to
 

Neo84

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
112
Punkty reakcji
25
Czy jesli szukacie dla siebie telefoniku to zwracacie uwage na to zeby mozna było na nim ogladac filmiki,czy wysyłac emaile,a moze po prostu tak naprawde znaczenie ma tylko fajny i trendy jego wyglad?

Taa bo oglądanie filmów na 3 calowym wyświetlaczu jest tak niezwykle wygodne :p


Telefon jest do dzwonienia, do filmików, maili czy zabawy jest tablet BB)
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Taa bo oglądanie filmów na 3 calowym wyświetlaczu jest tak niezwykle wygodne :p


Telefon jest do dzwonienia, do filmików, maili czy zabawy jest tablet BB)
Masz racje ,ale raczej nie widze u siebie jeszcze tableta,poniewaz jest dla mnei za duzy.Chyba zdecydowanie w takim wypadku byłabym po prostu za wypasionych w funkcje telefonem.
 

Neo84

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
112
Punkty reakcji
25
Masz racje ,ale raczej nie widze u siebie jeszcze tableta,poniewaz jest dla mnei za duzy.Chyba zdecydowanie w takim wypadku byłabym po prostu za wypasionych w funkcje telefonem.

Tylko że wypasiony telefon np. Galaxy S2 kosztuje pod 2k zł a bateria trzyma 1 dzień :/ Nie po to kupuje telefon, żeby go non stop ładować :lol:

O wiele sensowniejsze wydało mi się kupienie przeciętnego telefoniku z androidem (w celach komunikacyjnych - email, sms, dzwonienie) gdzie bateria trzyma kilka dni, oraz tablet 7" (w celach multimedialnych). Za 2 urządzenia zapłaciłem 1100zł, więc niezła opcja :eek:k:
 

Karcelka

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2011
Posty
85
Punkty reakcji
1
Taa bo oglądanie filmów na 3 calowym wyświetlaczu jest tak niezwykle wygodne :p
wydaje mi sie, że to kwestia przyzwyczajenia


a jak ktos jest zainteresowany jeszcze 3D to na gazeta.pl będzie on testowany
http://technologie.gazeta.pl/internet/1,104530,10065100,Zobacz_galerie_zdjec_LG_Swift_3D.html
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Dla mnie filmiki w telefonie nie koniecznie, maile tak, wygląd również jest dla mnie ważny. Lubię telefony kobiece, eleganckie, cienkie.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
No ale z drugiej strony,jak sie juz kupuje taki telefon ,to własnie chce sie do cna wykorzystac wszystkie jego funkcje,zwłaszcza własnie jesli mówimy w tym wypadku o LG 3D.
 

iqique

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
Tani: Gt540 Droższy: Swift II

Alternatywy:
Optymalnie: Samsung i5700
Idealnie: Htc Desire

ps. Kp500 to stary śmietnik z najniższej półki nie oferujący nic kompletnie ze słabym wyświetlaczem i beznadziejnym dotykiem.
 

Karcelka

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2011
Posty
85
Punkty reakcji
1
iqique sa tacy co sa zadowoleni z tego telefonu, to tylko kwestia tego co kto potrzebuje w telefonie. Owszem sa lepsze fony z LG, ale jak ktos nie potrzebuje duzo to wystarczy mu KP500
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
To prawda, jedni wola telefony bardziej "wypasione" a innym wystarczają tylko podstawowe funkcje.
Tak czy inaczej dobrze, że na rynku są i takie i takie, wtedy każdy jest zadowolony.
 

iqique

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
Oczywiście,że macie rację. Tylko, że najniższa półka jest dość obszerna więc nie wiem po co wybierać badziew skoro w podobnej cenie można kupić choćby Corby w którym jest wszystko lepsze. Pozostaje kwestia wyglądu, choć i tu moim zdaniem Kp500 przegrywa.
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Podobno o gustach się nie dyskutuje ;)
A mi corby w ogóle sie nie podoba, wole już cookie :)
A najbardziej nowego swifta Black....
 
N

nianiaSweet

Guest
LG Swift Black jest poza konkurencją, wszystkie jego parametry kwalifikują go do uznania za najlepszy model na rynku telefonów komórkowych
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Wiesz co, też tak uważam, że Black jest najlepszy, przynajmniej ja bym go wybrała :) Pozostałe, te nowe swifty LG też jak najbardziej są super ale ja jednak wolę Black :)
 
Do góry