Jesli telefon LG to jaki ?

19omi91

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2010
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Siem-ce
Na pewno nie LG KU990i viewty z dwóch powodów:
Po jakimś czasie psuje się dotyk, naciskam na menu a wlaczają sie kontakty mimo to, ze jest idealnie skalibrowany.
Aparat 5 Mpix, brzmi fajnie. W dobry świetle robi bardzo bardzo dobre zdjęcia, ale jak troche zabraknie światła to już sobie nie radzi i jest ziarno. Ale za to jest lampa blyskowa i mnustwo funkcji wzgl. aparatu. A najlepsze jest to, że nagrywa filmy w AVI Divix o rozdzielczości 640x480.

Przede wszystkim jaki chcesz miec telefon? Po co ci on? Do dzwonienia? Pisania smsów? lubisz robić zdjęcia? Jestes zapalonym graczem czy może lubisz sluchac muzyki? Odpowiedz na te pytanie a łatwiej mi bedzie Ci pomóc.
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
W takim razie może P500 Plus, świetny smartfon współpracujący z systemem Android 2.2, 3,2 calowym ekranem, jest swietny do przeglądania internetu, bardzo szybko ładuje strony i nie zawiesza się, poza tym ma duzo darmowych, bardzo fajnych i przydatnych aplikacji. No i bateria o pojemności 1500 mAh długo trzyma.
 

PanGerard

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2010
Posty
27
Punkty reakcji
0
chcesz kupić telefon na Allegro, czy bierzesz może pod uwagę jakąś opcję zakupu modelu w sieciach komórkowych?
Mam tu na myśli oferty na mixa, lub abonament Ery, Orange itd?
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
No chyba myslałam raczej o takim samodzielnym zakupie.Nie wiem czy przez jakas konkretna siec.To wszystko zalezy oczywiscie od oferty i ceny...
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Zawsze można kupić telefon w sklepie, nie związując się z umową z żadną siecią.
 

Karcelka

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2011
Posty
85
Punkty reakcji
1
Do 1000 zł to najlepszy jest P500. lepsze telefony z Lg są droższe. Ale P500 jest dobrym telefonem duży wyświetlacz 3,2 cale, jest łatwy w obsłudze. bateria sie długo trzyma (czas czuwania 700h), ma aparat 3mpix, Bluetooth v2.1, A-GPS, bateria Li-Ion 1500 mAh, android 2,2
 

PanGerard

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2010
Posty
27
Punkty reakcji
0
@aifoza ,
no ale, żeby w pełni z niego korzystać (serfować po sieci), to i tak trzeba liczyć się z dodatkowymi kosztami.
A tak, biorąc telefon choćby w abonamencie z internetem np. Ery, czy planie optymalnym Orange, można mieć telefon za złocisza i korzystny pakiet minut do wygadania.
I to zarówno na połączenia krajowe, i zagranicą (np. ekstra prezenty). Podobnie jest z ofertami na kartę, trzeba ustawić sobie tylko odpowiednie pakiety.
 
N

nianiaSweet

Guest
Być może dlatego, że ten model Lg wprowadził o na rynek w 2009 roku, trochę czasu temu, ale był hitem ponieważ był to pierwszy telefon z wysuwaną przezroczystą klawiaturą, która jest wykonana ze szkła hartowanego
 

Sweet_Key

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
33
LG GD 900crystal teraz około 1000 zł ale myślę ze taniej na allegro albo świstaku trzeba wyszperać.Pozdrawiam :)
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Ja też myślę, że śmiało możesz wybrać P500 Plus, dostaniesz go juz za ok. 800 zł. i na pewno będziesz zadowolona, w zasadzie słyszałam na temat tego modelu same plusy.
 

LukC

PTC GURU
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
1 357
Punkty reakcji
97
Jak dla mnie to LG robi świetne telewizory, ale na komórkach się w ogóle nie znają. Każda komóra LG jaką miałem w rękach była totalną klapą w porównaniu z konkurencją :/
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
No bo może i kiedyś tak było a zobacz teraz jakie LG ma dobre telefony zaczynając chociażby od GT 540, świetny jest P500 Plus a te trzy ostatnie nowości jak Swift 2x, który został wpisany do Księgi Rekordów Guinessa za swój dwurdzeniowy procesor dzięki, któremu jest najszybszym smartfonem na rynku, Swify Black cieniutki z 4 calowym ekranem telefonik, który ma najjaśniejszy wyświetlacz o jasności 700 nitów-nawet w bardzo słonecznym dniu widoczne na wyświetlaczu są wszystkie funkcje no i najnowszy swift 3D, 4,3 cala ekran stereoskopowy 3D , podwójne kamery 3D i każdy z nich ma kupę innych bardzo ciekawych i przydatnych funkcji a konkurencja może tylko pozazdrościć.
 
N

nianiaSweet

Guest
Dokładnie te trzy wyżej wymienione modele LG stawiają firmę w bardzo dobrej pozycji jeśli chodzi o produkcję telefonów komórkowych, myślę że dzięki właśnie tym modelem wreszcie klienci przekonają się że LG to nie tylko TV ale też dobre telefony.
 

Karcelka

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2011
Posty
85
Punkty reakcji
1
Jak dla mnie to LG robi świetne telewizory, ale na komórkach się w ogóle nie znają. Każda komóra LG jaką miałem w rękach była totalną klapą w porównaniu z konkurencją :/
Zauważ LG uczy sie bardzo szybko na błędach i w tej chwili mają telefony doskonałej jakości, dorównują juz choćby np. samsungą
To, ze kiedyś byli gorsi, nie znaczy, ze zawsze tacy będą
 

LukC

PTC GURU
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
1 357
Punkty reakcji
97
Zauważ LG uczy sie bardzo szybko na błędach i w tej chwili mają telefony doskonałej jakości, dorównują juz choćby np. samsungą
To, ze kiedyś byli gorsi, nie znaczy, ze zawsze tacy będą

Może, ale u mnie już dobrej opinii nie odzyskają. Zmaścili wystarczająco dużo modeli w przeszłości. Zresztą stwierdziłem, że nie ma sensu wydawać powyżej 1000zł na telefon, tylko po to by mieć na nim napis Samsung czy LG. Wolę kupić jakiś chiński wynalazek na androidzie, a za resztę mogę mieć jeszcze tablet 7" na którym można już coś konkretnego robić, w przeciwieństwie do telefonu :p
 
Do góry