Jesienne wybory ostatnia szansa na zmiany czy rozdanie stołków?

Davidas

Ten Nieznośny
Dołączył
4 Styczeń 2013
Posty
342
Punkty reakcji
50
Wiek
38
Stonogę już zgarnęli. Zresztą jeśli chodzi o poziom prokuratury i tzw. śledztwa w sprawie afery podsłuchowej, to nie można się dziwić, że chcą "szkodnika" uciszyć. Mam głęboką nadzieję, że seryjny samobójca nie grasuje nigdzie w tym tygodniu.....
 

AaronH

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2015
Posty
395
Punkty reakcji
4
MacaN napisał:
Tylko dlaczego ja mam płacic tym firmom ? CBOS nie jest prywatny.
Musisz płacić bo PiS i im podobni walczą z prywatyzacją i grożą rozliczaniem za prywatyzowanie. Poza tym, nawet jeśli jest prywatny to co z tego? Nie mamy powodu twierdzić, że sondaże nie są żetelne. Jeszcze raz powtarzam, ludzie gadają trzy po trzy to kwestia statystyki, Ja miałem na studiach statystykę i wiem jakie różnice mogą występować. Normalka



Herbatniczek napisał:
mylą się wszyscy nie tylko CBOS ale i czysto prywatne sondażownie, ale to jest też problem ludzi którzy na pytania ankieterów robią sobie jaja a nie odpowiadają szczerz
Lub nie raz mówią jedno, raz drugie.



Davidas napisał:
Stonogę już zgarnęli. Zresztą jeśli chodzi o poziom prokuratury i tzw. śledztwa w sprawie afery podsłuchowej, to nie można się dziwić, że chcą "szkodnika" uciszyć. Mam głęboką nadzieję, że seryjny samobójca nie grasuje nigdzie w tym tygodniu.....
Dziwię się, ze tak późno. Ktoś kto organizuje podsłuchiwanie kluczowych osób w Państwie działa na rzecz obcych mocarstw. Będę rozczarowany jeśli dostanie tylko 15 lat.
 

Davidas

Ten Nieznośny
Dołączył
4 Styczeń 2013
Posty
342
Punkty reakcji
50
Wiek
38
Aaron, jak Ciebie czytam, to tak jakbym słuchał faktów na TVN :D
Ale do rzeczy. Kto organizował podsłuchy i kogo mają wsadzić? Jak na dzień dzisiejszy prokuratura jest w lesie, a ludzie siedzący w środku, wynoszą tajne akta na zewnątrz. Nie powiem, pełna profeska. Za wynoszenie akt nie ma 15 lat, co najwyżej 2. A przepisy mają być jeszcze bardziej zliberalizowane.
Co do samego wycieku, najpierw znajdował się na chińskich serwerach.... więc prokuratura musi poszerzyć swoją strefę śledztwa również o Państwo Środka :)
Stonoga jest pionkiem, którym się ktoś posłużył.
 

AaronH

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2015
Posty
395
Punkty reakcji
4
Davidas napisał:
Aaron, jak Ciebie czytam, to tak jakbym słuchał faktów na TVN Ale do rzeczy. Kto organizował podsłuchy i kogo mają wsadzić? Jak na dzień dzisiejszy prokuratura jest w lesie, a ludzie siedzący w środku, wynoszą tajne akta na zewnątrz. Nie powiem, pełna profeska. Za wynoszenie akt nie ma 15 lat, co najwyżej 2. A przepisy mają być jeszcze bardziej zliberalizowane. Co do samego wycieku, najpierw znajdował się na chińskich serwerach.... więc prokuratura musi poszerzyć swoją strefę śledztwa również o Państwo Środka Stonoga jest pionkiem, którym się ktoś posłużył.
Dziwne porównanie, ale wynika z tego, że TVN wyciąga podobnie logiczne wnioski co ja. Mało tego Ty potwierdzasz, że sprawa służyła obcym mocarstwom. Zgadzam się z Tobą. TVN się kłania!
 

Davidas

Ten Nieznośny
Dołączył
4 Styczeń 2013
Posty
342
Punkty reakcji
50
Wiek
38
A jakiś komentarz na temat organów w Państwie, na temat "profesjonalnego" działania naszej ukochanej prokuratury, której Seremet co chwila składa meldunki Ewie Kopacz? Jest patologiczna czy nie? A możne według ciebie dopuszczenie do największego wycieku w historii Polski to szczyt profesjonalizmu?

Nie, nie potwierdzam, że to służyło obcym mocarstwom. Bo akurat Chiny mają "mega interes" w tym by mieszać w Polsce. Napisałem tylko, że ktoś miał tyle oleju w głowie by skopiować te akta na zagraniczne serwery.
 
M

MacaN

Guest
AaronH napisał:
Musisz płacić bo PiS i im podobni walczą z prywatyzacją i grożą rozliczaniem za prywatyzowanie. Poza tym, nawet jeśli jest prywatny to co z tego? Nie mamy powodu twierdzić, że sondaże nie są żetelne
Co Ty za głupoty wypisujesz, CBOS jest państwowy, przez ostatnie 7 lat w tym kraju rządziła PO, rusz głową.



AaronH napisał:
udzie gadają trzy po trzy to kwestia statystyki, Ja miałem na studiach statystykę i wiem jakie różnice mogą występować.
No to chyba nie miałeś tej statystyki, bo błąd statystyczny z całą pewnoscią nie wynosi ponad 10%, jak w przypadku Kukiza w tych dwóch sondażach.



Davidas napisał:
Stonoga jest pionkiem, którym się ktoś posłużył.
Albo idiotą, którego ktoś podpuścił.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
te chińskie serwery to może być kolejne kłamstwo Stonogi, a wyście to już uznali za prawde, zresztą wczoraj w jakimś wywiadzie zaczął kręcić o tych serwerach i mgliście się tłumaczyć
 
Do góry