Jedyne słuszne media kontra narodowcy czyli Kowalski u Gozdyry

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
marek70 napisał:
No właśnie interesuje mnie dlaczego spora część opinii publicznej czuje niechęć do Mariana Kowalskiego i bliskich mu środowisk
Jest dobrym mówcą,logicznie argumentuje.
Dlaczego?
Czyżby dlatego ,że mówił niewygodną prawdę?

Czy to,że wydaje się wpadać pod wpływ tego lekko zwariowanego pastora Chojeckiego?

Nie chodzi o entuzjazm do narodowców,lecz trzeźwy osąd ,bez czczej gadaniny o faszystach ,rasistach ,kibolstwie i innych wyssanych z brudnego palca pomówień,do jakich przyzwyczajano nas w ostatnich latach
Chojecki mnie nie obchodzi, każdy mówi za siebie.
Mi się nie podoba, że Kowalski widzi tylko jakiś problem i efekt po jego rozwiązaniu, zupełnie ignorując wszystko po środku. Jest problem z uchodźcami? "W d*pie mam prawa człowieka" - to jego słowa. Facet faktycznie wierzy w to co mówi, ale jego rozumowanie jest skrajnie proste, a czasem zwyczajnie agresywne. Osoba, która w publicznym programie daje się sprowokować i krzyczy "powiedz mi to w twarz frajerzyno" albo "chodź cwaniaczku", nie nadaje się na polityka. No sorry, bez względu co mu tam narzucano, pewnych zachowań i wypowiedzi po prostu nie akceptuję. Jaskrawe wypowiedzi zawsze przyciągały uwagę, ale problem pojawia się gdy mocne wypowiedzi nie wystarczają i trzeba np. przedstawić wizję planu finansowego państwa. Czy Kowalski mówi gdzieś szerzej o ekonomii, budżecie? Ja widzę głównie walkę z mitycznym lewactwem, lbgt i ruską agenturą, a to jest kanapowe prowadzenie polityki.
I to nie ma nic wspólnego z fałszywą narracją, że każdy nacjonalista lub kibic = faszysta. Mówię teraz tylko o jego osobie.

@Bianka, dzięki za informację. Zweryfikuję, jeśli czas pozwoli.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
dokładnie o to chodzi

gdzie szerszy program ekonomiczny, matematyka to nie pozowanie na twardziela
 

adii

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2017
Posty
202
Punkty reakcji
23
Wiek
27
Ja to chętnie bym Korwina z Gozdyra w tym programie zobaczył. To musiałby być dopiero piękny spektakl, a zarazem kupa smiechu. Juz widze, jak Korwin raz co raz osmiesza pania Gozdyre, ktora MOIM skromnym zdaniem, do kazdej takiej rozmowy jest nieprzygotowana i plecie glupoty, jakby byla pijana, na kazdym odcinku.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206

adii

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2017
Posty
202
Punkty reakcji
23
Wiek
27
Caleb napisał:
Ja to chętnie bym Korwina z Gozdyra w tym programie zobaczył. To musiałby być dopiero piękny spektakl, a zarazem kupa smiechu. Juz widze, jak Korwin raz co raz osmiesza pania Gozdyre, ktora MOIM skromnym zdaniem, do kazdej takiej rozmowy jest nieprzygotowana i plecie glupoty, jakby byla pijana, na kazdym odcinku.
http://www.polsatnews.pl/wideo-program/skandalisci-janusz-korwin-mikke_6383907/
Jestes mistrzem, ja szukajac chyba albo kopiac caly internet nie widzialem Korwina w tym programie, chociaz co prawda wszystkich odcinkow nie ogladalem, tylko kilka, to jednak mialem cicha nadzieje, ze on zapewne się tam pojawil. Zabieram sie za ogladanie, Dzieki Caleb!
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
Caleb napisał:
Czy Kowalski mówi gdzieś szerzej o ekonomii, budżecie?


Herbatniczek napisał:
gdzie szerszy program ekonomiczny, matematyka

Od ekonomii są ekonomiści,całe sztaby ekspertów i doradców
Kowalski kandydował na prezydenta,to funkcja reprezentatywna raczej

Nikt nie wierzył w jego sukces,to był raczej sprawdzian ile uzyska procent poparcia
Na zawrotne sukcesy jako Kowalski nie ma co liczyć podobnie z resztą jak skandalista Korwin Mikke,którym zachwyca się część młodzieży
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
w pełni się z tobą zgodzę że szans na wybór to on nie ma, dokładnie tak samo jak Korwin Mikke
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
Caleb napisał:
Mi się nie podoba, że Kowalski widzi tylko jakiś problem i efekt po jego rozwiązaniu, zupełnie ignorując wszystko po środku. Jest problem z uchodźcami? "W d*pie mam prawa człowieka" - to jego słowa. Facet faktycznie wierzy w to co mówi, ale jego rozumowanie jest skrajnie proste, a czasem zwyczajnie agresywne. Osoba, która w publicznym programie daje się sprowokować i krzyczy "powiedz mi to w twarz frajerzyno" albo "chodź cwaniaczku", nie nadaje się na polityka.
W takim dużym kraju za oceanem taki człowiek się nadał na polityka. Polityk nie musi być okrągłousty.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
ale musi mieć jakąś wiedzę a nie na wszystko mieć jedną odpowiedź
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
Gozdyra prowadziła program "Skandalisci" nie wiem czy jest nadal emitowany, ale dla mnie ani osoby które tam przychodziły ani ich czyny nie były skandalami.
To że jakiś prawicowy polityk powiedział prawdę o tym że muzułmanie to są lenie do pracy i zadni imigranci wojenni tylko ekonomiczni to żaden skandal. Po prostu fakt. Kto był w kraju muzułmańskim to wie.
Natomiast u nas w kraju mamy do czynienia z taką polityczna poprawnościa że wszystko co wykracza poza normy ustalone przez establishment jest z automatu nazywane skandalem.
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
Daniel posumował trafnie temat
Skandalem jest prowadząca program ,reprezentuje twarz "polskich" mediów
 

D_K

Strzelać każdy może...
Dołączył
24 Styczeń 2009
Posty
979
Punkty reakcji
58
Tak na marginesie, to nie Urban ubrał się za biskupa tylko Gozdyra go tak ubrała. Od Kowalskiego wolę Urbana. Bardziej inteliget i błyskotliwy. A narodowcy niech sobie będą. Tam gdzie są, czyli gdzieś daleko z boku. :)

P.S. Jedynie słuszne media? Obecnie w mediach jest pluralizm. Dla równowagi państwo wspiera "niepokornych". Heh.
 

Modna Polka

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2016
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Po prostu nie należy rozmawiać z naziolami. Sorry, jeśli ktoś maszeruje skandując "Wielka Polska" to dla mnie jest to naziol, i tak samo nazwałabym go gdyby krzyczał "Wielkie Niemcy".
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
Modna Polka napisał:
jeśli ktoś maszeruje skandując "Wielka Polska" to dla mnie jest to naziol,
A wielka Polka?
A Co na to mieszkańcy Wielkopolski?
Niezła z Tobą jest tu polka.
.

D_K napisał:
Od Kowalskiego wolę Urbana. Bardziej inteliget i błyskotliwy..
Oho
Ale on ma Wielkie Uszy i nie rośnie
Jest taka choroba Urbanika{uszy puchną fiut zanika}
Po niej jest Tromboza {fiut opadnięty a z nosa wisi koza}
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
z ich szczytów Himalaje wydają się depresją
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
Modna Polka napisał:
Po prostu nie należy rozmawiać z naziolami. Sorry, jeśli ktoś maszeruje skandując "Wielka Polska" to dla mnie jest to naziol, i tak samo nazwałabym go gdyby krzyczał "Wielkie Niemcy".
Bez jedności narodowej i patriotyzmu nie ma silnego Państwa. Hasło "Wielka Polska" to nie nazizm. Proponuję Ci się dokształcic czym jest nazizm.
Nazizm to nic innego jak narodowo-rasistowski socjalizm którego prekursorem była partia NSDAP. Nazizm opiera się na wyższości rasy, antysemituzmie, wrogości do innych nacji.

U żadnych polskich organizacji (nawet u skrajnych narodowców) nie znajdziesz znamion nazizmu. Czym innym jest miłość do narodu, wierność Polsce, oddanie swojego życia za swój kraj, demonstrowanie polskości...a czym innym nazizm.
Polscy narodowcy wymagają od Państwa poważnego podejścia do Flagi i Ojczyzny.
Mamy w Europie do czynienia z szeroko pojętą demoralizacja wartości patriotycznych i to jest bardzo niekorzystne bo tylko jedność narodowa daje siłę w sytuacji awaryjnej.
W przeciwnym razie nikt nie będzie miał ochoty oddać życia za swój kraj. A są takie momenty w historii kiedy trzeba.
 

Modna Polka

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2016
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
31
danielr9 napisał:
Bez jedności narodowej i patriotyzmu nie ma silnego Państwa
Tak ty uważasz. Co definiujesz jako silne Państwo? Bo możemy wywieszać flagi i proporce i świecić gołą dupą.



danielr9 napisał:
Nazizm to nic innego jak narodowo-rasistowski socjalizm którego prekursorem była partia NSDAP.

Zgodnie z tą logiką Ludowo-demokratyczna Republika Korei jest ideałem. Nie. W nazizmie nie znajdziesz zbyt wielu socjalistycznych cech. Ale jest przekonanie, które napędza faszystów wszelkiej maści - takie, że tylko nasza silna władza pokona wrogów wewnętrznych i zewnętrznych, i że żyjemy w ciągłym zagrożeniu - jak piszesz "w sytuacji awaryjnej".



danielr9 napisał:
W przeciwnym razie nikt nie będzie miał ochoty oddać życia za swój kraj.
Brednie. Nie potrzeba do tego nienawiści do innych wiar czy kolorów skóry. Możesz zasłaniać się "miłością do narodu", ale jakoś ONR nie dostrzega że naród ten składa się też z gejów, lesbijek czy feministek, które też są Polakami.
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
Modna Polka napisał:
Tak ty uważasz. Co definiujesz jako silne Państwo? Bo możemy wywieszać flagi i proporce i świecić gołą d*pą.
Co masz na myśli "gołą dupą"?
Mieliśmy w historii Polski takie czasy, kiedy nasze państwo zajmowało teren od Bałtyku po Morze Czarne, car Rosji uznawał zwierzchnictwo Polski a pas polskiego szlachcica był więcej warty niż francuskie księstwo.
Były takie czasy i właśnie zdrada a także brak wartości patriotycznych doprowadziło nas do rozbiorów i w konsekwencji słabości oraz ubóstwa.
Kraje do których jeździmy dumnie harując na zmywaku (np. Anglia, Holandia, Francja) to były kraje które żyły z kolonializmu. Zarobiły dzięki koloniom miliardy dolarów.
Ale żeby stworzyć silne państwo, potrzebne są jakieś wartości. My ich nie posiadamy - spójrz na ten film to chyba komentarz jest zbędny.
Jak się szanuje flagę w USA a jak w Polsce:

https://www.youtube.com/watch?v=RSSIz-0pnCM



Modna Polka napisał:
Zgodnie z tą logiką Ludowo-demokratyczna Republika Korei jest ideałem. Nie. W nazizmie nie znajdziesz zbyt wielu socjalistycznych cech. Ale jest przekonanie, które napędza faszystów wszelkiej maści - takie, że tylko nasza silna władza pokona wrogów wewnętrznych i zewnętrznych, i że żyjemy w ciągłym zagrożeniu - jak piszesz "w sytuacji awaryjnej".
Tak jak napisałem wyżej - nie wiesz co to był nazizm. Nazizm to jest narodowy socjalizm.



Modna Polka napisał:
Brednie. Nie potrzeba do tego nienawiści do innych wiar czy kolorów skóry. Możesz zasłaniać się "miłością do narodu", ale jakoś ONR nie dostrzega że naród ten składa się też z gejów, lesbijek czy feministek, które też są Polakami.
Jak to brednie? Znajdź mi geja, lesbijkę czy feministkę, którzy są wstanie obronić swój kraj. Proszę Cię....
ONR ma pretensję do tych środowisk właśnie o to, że nie są POLAKAMI.
Żeby być Polakiem to trzeba utożsamiać się z narodem, stać na straży jego wizerunku, czcić wartości narodowe, kochać swój kraj.
Nie wystarczy tylko się urodzić w danym kraju...i udawać patriotę. Bycie Polakiem....tak jak bycie katolikiem zobowiązuje.
Polska nie potrzebuje takich "Polaków" którzy mają dupie swój kraj...tak jak kościół nie potrzebuje "katolików" którzy w niedziele składają rączki do "Bozi" a w poniedziałek plują na innych.

Nie spotkałem się z jakąś nienawiścią...to co piszesz to jest przesada raczej w tą ekstremalną stronę.
Polska jest jednym z najbardziej tolerancyjnych krajów na świecie - byłem w ponad 40 krajach świata i wiem co piszę.
Podobnie jest z wolnością słowa - w Polsce można pisać takie rzeczy w gazetach (jakieś wizerunki Kaczyńskiego, karykatury)....w USA gazeta dostałaby taki proces, że odszkodowanie musieliby płacić ze 100 lat na raty.
To co tutaj uchodzi na sucho...w wielu krajach byłoby skandalem.
 
Do góry