Japońskie zespoły

Rzabcia

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2008
Posty
147
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Japan :)
U mnie do listy można dopisać jesio Matenrou Opera, Versailles, v(NEU) i Kαin, a skreślić należałoby RENTRER EN SOI, bo się rozpadli... No cóż, ich piosenki będę lubić nadal :)
 

Megumi178

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2008
Posty
248
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
częstochowa
U mnie do listy można dopisać jesio Matenrou Opera, Versailles, v(NEU) i Kαin, a skreślić należałoby RENTRER EN SOI, bo się rozpadli... No cóż, ich piosenki będę lubić nadal :)
Kiedy sie niby Rentrery rozpadly???????? BOZE TYLKO NIE TO!!!!!!!! przeciez oni w grudniu jakis koncert nawet daja...... skad to wiesz ze sie rozpadli???????????????????????????????????????????????????????????
 

Funky Monk

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2008
Posty
324
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Krakow
Kiedys J-rocka sluchalem sporo, dzisiaj to tylko Gazette i Maximum the Hormone;p
 

Rzabcia

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2008
Posty
147
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Japan :)
"Wszyscy miłośnicy RENTRER EN SOI doznali dziś z pewnością niemałego zawodu, gdyż na oficjalnej stronie pojawiła się wiadomość, że członkowie zespołu postanowili zakończyć wspólną działalność. Jako powód rozpadu podali fakt, iż uznali, że jako RENTRER EN SOI osiągnęli już wszystko. Swój ostatni koncert zagrają 25 grudnia"- info z JaME, dość stare zresztą, bo z września. Trochę smutno mi było, bo zespół był jednym z moich ulubieńszych... :/
Kiedys J-rocka sluchalem sporo, dzisiaj to tylko Gazette i Maximum the Hormone;p
Maximum the Hormone... Chyba będę musiała sięgnąć po cosik tego zespołu, bo słyszałam o nich parę razy :)
 

Megumi178

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2008
Posty
248
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
częstochowa
Maximum the Hormone- znam ich 2 piosenki openning i ending Detah Note... ale po prostu piosenka What's up people wymiata....
A strasznie sie zawiodlam ze Rentrer mogl pasc... przeciez dopiero co album wydali..... to bym moj ulubiony zespol japonski nie ma piosenki ktorej bym nie znala..... jak to jest w ogole mozliwe co ten Satsuki sobie mysli???? ;( mam zalobe..... :cry_smile:
 

Rzabcia

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2008
Posty
147
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Japan :)
Mi też smutno, że się rozpadli, ale przecież będą pewnie udzielać się w jakiś innych projektach, a poza tym ciągle mamy muzę Rentrów, nie:)? Na dodatek ciągle powstaje tyle nowych zespołów, a niektóre są naprawdę dobre, więc nie ma co rozpaczać.
 

Suga_BayBee

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
414
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
W nawiasach te najlepsze piosenki

- Eiko Shimamiya <3 (Higurashi no Naku Koro ni <3 , Naraku no Hana, Diorama, Wheel of fortune)
- Ayane (Nageki no mori, Complex Image)
- ON/OFF <3 (Futatsu no Kodou to Akai Tsumi <3 i Rinne Rondo <3)
- Kawada Mami (PSI Missing)
- Utada Hikaru (Automatic, Kettobase!)
- Wakeshima Kanon (Still Doll, Sono no ochiro)
- Tommy Heavenly6 (Paper MOON)
- Maximum The homone (Chu Chu Lovely Muni Muni Mura Mura)
- Ui Miyazaki (Loveliness)
- Ayumi Hamasaki (Heaven)
 

Rzabcia

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2008
Posty
147
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Japan :)
- Wakeshima Kanon (Still Doll, Sono no ochiro)
Wyjdzie ze mnie czepialstwo, ale tytuł tego songa to "Suna no Oshiro"- piosenka sama w sobie piękna zresztą, chociaż bardziej podoba mi się w "pozytywkowej" wersji, taka perełeczka. No i od pierwszych chwil słychać, że Kanon jest pod opieką Many, cio jej tylko na dobre wychodzi :)
Osobiście ostatnio zasłuchuję się w zespole Oto-Oni, czyli dość nietypowym bandzie, który polecił mi znajomy, bo tak to pewnie nie wpadłabym na nich, a szkoda, bo zasługują na popularność :)
 

LadyGryf

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
czekoladowej krainy
glownie An Cafe, Alice Nine, LM.C, ON/OFF, TommyFebruary6, TommyHeavenly6, Last Alliance, Nana Kitade, Arashi, Puffy i Utada :)
 

Miyoshi

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
453
Punkty reakcji
0
Dir en Grey
D'espairsRay
Girugamesh
the GazettE

jakbym pomylila pisownie to trudno. oni czesto robia jakies bajery w nazwach, kto za tym nadazy.
dwa pierwsze zespoly ponad wszystko.

o i Hyde'a lubie.
 

Rzabcia

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2008
Posty
147
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Japan :)
Wsio dobrze :) Jedynie Gazeciarze do 2006 roku zapisywani byli katakaną, czyli ガゼット, ale teraz wszędzie jest the GazettE.
Cio do Diru: ich koncert w Wawie był świetny :)!
 

Miyoshi

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
453
Punkty reakcji
0
Cio do Diru: ich koncert w Wawie był świetny :)!
a no. Najbardziej podobało mi się Glass Skin i oczywiście The Final.

Ale i tak sto razy lepiej bawiłam się na D'espie.
 

jrock

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2010
Posty
83
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
niezydentyfikowana xD
Ile tu ludzi. ;D

Moje ulubione:
One Ok Rock
Road of Major
Scandal
The Brilliant Green
Stereopony

A nie z zespołów to:
Aya Kamiki
Miz/Mizrock
Tommy Heavenly6
Nana Kitade
Rurutia
YUI
Mai Fukui
Kanon Wakeshima
Hitomi Takahashi
Abe Mao
Ai Otsuka
 
Do góry