Japońskie zespoły

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Gdyby nie one, nie było by ścieżek dzwienkowych w anime ;D

Jakie zespoły przypadły wam do gustu? Ja po obejrzeniu pełnometrażowego anime X CLAMP zakochałam się w "X Japan"
Jeszcze lubię Ayumi Hamasaki.
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Jedyne zespoły jakie słuchałem to Ayumi Hamasaki i YUI. Ten pierwszy wręcz ubóstwiam
biggrinkm6.gif
Do moich ulubionych w jej wykonaniu należą: Rainbow, Heaven, Evolution, Dearest, JEWEL, Chobits, Rainy Day, is this LOVE i Surreal. Bardzo ładnie śpiewa i śliczna jest.
biggrinkm6.gif
tongueek6.gif
Ten drugi natomiast nie przypadł mi do gustu...
 

Mroczny Precel

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Ja z japońskich zespołów lubię The Pillows (popełnili muzykę do najbardziej porąbanego anime wszechczasów czyli "FLCL" :) ), Loudness (heavy metal, ostatnio jakoś zaczęli spiewać po angielsku) i Nightmare (to taki dość specyficzny metal :) ). Poza tym lubię sobie posłuchać Ayumi Hamasaki i kompozycji Yoko Kanno.
 

Piotrek66

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2007
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Końskowola
Tak, ja jak kolega powyżej cenię sobię Nightmare za opening i ending jaki stworzyli do anime Death Note, choć nigdzie nie mogę znaleźć ich innych piosenek. :/ Ma ktoś może? :D

Pozdrawiam.
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
Orange Range- za piosenkę do openingu bleach'a. Naprawdę mało jest tak pozytywnych piosenek
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
X Japan, Miyavi, L'arc en Ciel, hyde, Loudness, Asian Kung Fu generation :p, Hide, gackt Metal Safari, Spread Breaver, Aluto... itp.
Tylko nie Pink Panda :}
 

Adela

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2006
Posty
88
Punkty reakcji
0
Zespoły razem z piosenkami, za które je lubię:

1) Ayumi Hamasaki - "Step You", "Trauma". Na początku mi się podobały, później jednak nieco zbrzydły.
2) Maximum The Hormone - "What's up people?!" (drugi opening do Death Note'a... wiem, dużo wrzasków, ale pełna wersja może się nawet podobać, mimo że to zdecydowanie nie jest najlepszy utwór tego zespołu), "Zetsubou Billy" (drugi ending do Death Note'a, moja ulubiona piosenka tego zespołu, oczywiście w pełnej wersji), "Akagi", "Kyokatsu", "Chu chu lovely" (to nie jest pełny tytuł, całego nie pamiętam, za długi), "Shimi"
3) Asian Kung-fu Generation - hm, dużo tego mam, ale mój ulubiony utwór to "Haruka Kanata"
4) a tutaj to już nie wiem, jak się nazywa wykonawca - "Howling" (pierwszy opening do Darker than Black)


Nie wiem, czy coś jeszcze... Jak będę miała czas to wypiszę wszystko. :]
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
Też bardzo lubię Ayumi oraz Miyaviego :) Sowelu.. (?) wydaje mi się, albo był taki zespół.. Nana Kitade.. + wszystkie soundtracki z FMA! ;p
 

Deraco

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Szczecin
Teraz ja, teraz ja...! :D
Do najlepszych zespołów rodem z kraju kwitnącej wiśni wg mnie należą:
Gackt - coś pięknego
Ayumi Hamasaki - j/w
Sambomaster - strasznie mi się spodobał ten zespół (główny wokalista ma super głos, czasem śmieszny :) )
Asian kung-fu generation - jeden z najlepszych dla mnie
L'arc en Ciel - b.dobry zespół
Utada Hikaru - świetne piosenki
I wiele wiele innych :)
 

fantasia

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0
Miasto
południe
Mi przypadł do gustu L'Arc en Ciel, całkiem całkiem kapelka.
I ubóstwiam wręcz kawałek z Cowboy Bebop - 'The Real Folk Blues' Yoko Kanno i Seatbeltsów *_* <3
Deraco aż poszukam sobie tego, co podałeś, bo polubiłam muzyczne klimaty z japonii, więc zobaczymy ;D
 

Tajniaczka

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Kocham japońską muzykę.
Ale tylko jrock.
Popu nie trawie ^^

Moje ulubione zespoły to Dir en grey, Gazette, An Kafe i Miyavi.
Tak to jeszcze jakieś pojedyncze piosenki ;)
 
Do góry