Janusz Palikot

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
odwet niezłe

Qon, a ty czyim jesteś agentem?
btw doszedłem do wniosku, że pewnego dnia może dojśc do takiego przełamania (z powodu obrzydzenia Palikotem), że za jego wystąpienia zacznie niestety zbierać punkty PIS

Spokojnie PiS ze swoja demagogia narazie palikota bija na leb.
 

Algernon

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2010
Posty
116
Punkty reakcji
10
Wiek
39
Miasto
Zawsze w sobie
Palikot przedstawia najprawdziwsze oblicze PO. Chamstwo, grubiaństwo, cynizm, ciosy poniżej pasa. To ohydny człowiek. To błazen na posyłki Tuska i jego świty.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Palikot przedstawia najprawdziwsze oblicze PO. Chamstwo, grubiaństwo, cynizm, ciosy poniżej pasa. To ohydny człowiek. To błazen na posyłki Tuska i jego świty.

Mozna nie lubiec PO i Palikota ale troche bezczelne jest zrownywac wszystkich skoro sam Palikot ma powazna opozycje w PO jak np. Gowin i masa innych ktora go krytykuje.

Co do chamstwa to PiSu i tak nie pobije.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
tzn? jakaś wypowiedź Pisowca przebijająca Palikota w chamstwie?

PiS ma troche inny rodzaj chamstwa. PiS wystarczy ze mowi o smierci meczenskiej prezydenta, chowa go na wawelu a rzadowi zarzuca zbrodnicza polityke.

PiS tylko jak rzadzi to inwigiluje, podsluchuje i posyla agenta Tomka.

Tylko co jest bardziej grozne, to czy jak Palikot pomacha sobie sztycznym penisem....

Pozatym spytaj pania Olejnik dlaczego plakala po jednym wywiadzie z Lechem Kaczynskim i dlaczego ten jej posylal pozniej kwiaty.

Spytaj ludzi w ktorych radio maryjni rzucaja kamienie :)
 
S

serwor

Guest
Mozna nie lubiec PO i Palikota ale troche bezczelne jest zrownywac wszystkich skoro sam Palikot ma powazna opozycje w PO jak np. Gowin i masa innych ktora go krytykuje.

Co do chamstwa to PiSu i tak nie pobije.
Nie zartuj myslisz to powaznie?
Przeciez on robi co chce a w PO mu tylko klaszcza,co prawda cos tam niektozy gledza ze go nie popieraja ale to tylko tak dla oka.
Palikot to czlowiek od brudnej roboty dla PO.


PiS tylko jak rzadzi to inwigiluje, podsluchuje i posyla agenta Tomka.

Tylko co jest bardziej grozne, to czy jak Palikot pomacha sobie sztycznym penisem..

Dla kogo grozne?
Grozne dla zlodziej,kretaczy i dla tych ktozy chca robic lody na prywatyzacji i nie tylko.
W porownaniu do waszej kochanej liberalnej USA za klanu Busha Polska to oaza demokracji i swobod obywatelskich.


Pozatym spytaj pania Olejnik dlaczego plakala po jednym wywiadzie z Lechem Kaczynskim i dlaczego ten jej posylal pozniej kwiaty.

Ta [pani ] powinna wrocic do chlewni ,zgodnie z wyuczonym zawodem.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Nie zartuj myslisz to powaznie?
Przeciez on robi co chce a w PO mu tylko klaszcza,co prawda cos tam niektozy gledza ze go nie popieraja ale to tylko tak dla oka.
Palikot to czlowiek od brudnej roboty dla PO.

Skad wiesz ze tak dla oka ? jak dla mnie taki Gowin czy poslanka Mucha i jeszcze paru sie znajdzie szczego go ni cierpia :) w kazdym razie nic na to nie poradza bo dzieli i rzadzi Tusk, a Tusk go trzyma no bo wlasnie trzeba kogos do brudnej roboty... w gdy jest PiS to brudnej roboty do wykonania jest sporo...

Dla kogo grozne?
Grozne dla zlodziej,kretaczy i dla tych ktozy chca robic lody na prywatyzacji i nie tylko.
W porownaniu do waszej kochanej liberalnej USA za klanu Busha Polska to oaza demokracji i swobod obywatelskich.

ho ho ho, tak mityczna walka PiS z korupcja, pokazowo na konferencji prasowej uwalic kilku lesczy i polska to juz kraj prawdorzadny...

w socjaizmie korupcja byla jest i bedzie...bo sa zaleznosci polityka - biznes

USA nie jest liberalna tylko komunistyczna juz od wielu wielu lat, wiec nie jest kochana, tak dla scislosci
 
S

serwor

Guest
USA nie jest liberalna tylko komunistyczna juz od wielu wielu lat, wiec nie jest kochana, tak dla scislosci

O ,to ty chyba chodziles lub chodzisz do jakiejs prywatnej szkoly jesli dla ciebie USA to panstwo komunistyczne.
A w USA o tym wiedza ze zyja w komunie?
Dla twojej wiedzy ,sa rozne modele kapitalizmu.
Odlegle od siebie ,Szwecja -USA.
Oba panstwa to panstwa kapitalistyczne,ale jedno przyjazne dla swoich obywateli a drugie tylko dla tych bogatych.

Oczywiscie dla sekty JKM[koliberkow] wszystkie panstwa na swiecie to komuna.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
O ,to ty chyba chodziles lub chodzisz do jakiejs prywatnej szkoly jesli dla ciebie USA to panstwo komunistyczne.
A w USA o tym wiedza ze zyja w komunie?
Dla twojej wiedzy ,sa rozne modele kapitalizmu.
Odlegle od siebie ,Szwecja -USA.
Oba panstwa to panstwa kapitalistyczne,ale jedno przyjazne dla swoich obywateli a drugie tylko dla tych bogatych.

Oczywiscie dla sekty JKM[koliberkow] wszystkie panstwa na swiecie to komuna.

Jesli wezmiesz w bibliotece kongresu (bodazje) program amerykanskiej partii komunistycznej to sie dowiesz ze wszystkie jej postualny zostaly spelnione.

Obecne modele kapitalizmu sa takie ze w jakims istnieje mniejszy lub wiekszy socjalizm. Zadne komunistyczne panstwo nie jest przyjazne dla swoich obywateli bo ich zniewala i okrada.

To nie sekta tylko ludzie o pogladach wolnosciowych i chcacych normalnosci na swiecie.
 

temu#

a dlaczego nie?
Dołączył
24 Grudzień 2008
Posty
632
Punkty reakcji
26
Miasto
Tychy
Palikot to czlowiek od brudnej roboty dla PO.
I wykonuje ją świetnie.

Ogólnie nie jestem przychylny wypowiedziom Palitoka itp. Ale włączyłem dziś tv i akurat były wiadomości. Jak widziałem jaką kpinę urządził sobie z PiS i jaki zamęt wprowadziła jego osoba to aż się zacząłem śmiać. Teraz twierdze że ten człowiek nie jest takim głupkiem za jakiego go miałem, on dobrze wie co robi a jego działania są celowe, trzeba przyznać że po dzisiejszym wystąpieniu to nawet go trochę polubiłem. ;)
 
S

serwor

Guest
Obecne modele kapitalizmu sa takie ze w jakims istnieje mniejszy lub wiekszy socjalizm

Oczywiscie,bo nie ma nic czarnego i nic bialego,wszystko ma swoje dobre i zle strony.
Trzeba brac to co dobre z obu systemow.

Ludzie chca miec zabezpieczona opieke zdrowotna,emerytury,urlopy platne itd.

Jakos w temacie o prywatnej sluzbie zdrowia nikt z liberalow nie zabiera glosu,boicie sie prawdy?
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Ludzie chca miec zabezpieczona opieke zdrowotna,emerytury,urlopy platne itd.

Ludzie chca miec zabezpieczona opieke zdrowotna. W socjalizmie jej nie maja.

Ludzie chca miec godne emerytury, w socjalizmie ich nie maja. A niektorzy ludzie nawet nie chca emerytury niemniej sa zmuszani do placenia haraczu.

Urlopy platne itd. to akurat nie ma nic wspolnego. W sektorze prywaatnym tez one wystepuja.

Jakos w temacie o prywatnej sluzbie zdrowia nikt z liberalow nie zabiera glosu,boicie sie prawdy?

Osobiscie takiego tematu na forum nie widzialem, moze przeoczylem.

A tak wogole to moze koniec OFF TOPA bo to temat o Palikocie a nie temat o ubustwianiu twojego kochanego socjalizmu. Wiec skoncz ok ?
 

Sturmovik

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2009
Posty
107
Punkty reakcji
5
Jesli wezmiesz w bibliotece kongresu (bodazje) program amerykanskiej partii komunistycznej to sie dowiesz ze wszystkie jej postualny zostaly spelnione

Z ciekawości, bo już któryś raz to widzę przez kogoś przytaczane a nikt nigdy mi jeszcze nie podał źródła do takowego programu, bo niestety tak się składa do biblioteki kongresu mam ograniczony dostęp ;) , czy może kolega osobiście był i czytał ?

A sory, że Off-Topuje mimo prośby ale naprawdę ciekaw jestem :)
 

EkspresDoKawy

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
Saturn
Jak dla mnie Palikot ma swój świat i cudze zabawki. Buduje swoją sylwetkę żerując na reszcie co sprawia mu ogromną satysfakcję.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Z ciekawości, bo już któryś raz to widzę przez kogoś przytaczane a nikt nigdy mi jeszcze nie podał źródła do takowego programu, bo niestety tak się składa do biblioteki kongresu mam ograniczony dostęp ;) , czy może kolega osobiście był i czytał ?

A sory, że Off-Topuje mimo prośby ale naprawdę ciekaw jestem :)

Ta partia komunistyczna dziala obecnei w USA nieformalnie i podobno pociaga za sznurki w Kongresie i nie tylko. Juz zapomnialem jak sie nazywa ta organizacja, bo oczywiscie nie nazywala sie komunisci.

Slyszalem to od amerykanina ale zapomnialem szczegolow.

Jak dla mnie Palikot ma swój świat i cudze zabawki. Buduje swoją sylwetkę żerując na reszcie co sprawia mu ogromną satysfakcję.

Bardzo boli Palikot kochasiow z PiS. Za co ma u mnie wielka sympatie :)
 

Sturmovik

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2009
Posty
107
Punkty reakcji
5
Ta partia komunistyczna dziala obecnei w USA nieformalnie i podobno pociaga za sznurki w Kongresie i nie tylko. Juz zapomnialem jak sie nazywa ta organizacja, bo oczywiscie nie nazywala sie komunisci.

Slyszalem to od amerykanina ale zapomnialem szczegolow.

aha, tak jak zawsze niestety podobno coś tam ktoś słyszał, nieformalnie.. No po raz kolejny się nie doczekałem
Największa z nich działająca od tamtych czasów do teraz to Communist Party of USA więc ma w nazwie komunistów, a o tym pociąganiu za sznurki może wiesz coś więcej bo to też ciekawe ?
 

Neriw

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2009
Posty
265
Punkty reakcji
14
Chyba każdy szanujący się Polak ma już dość tego herolda obskurantyzmu i ogólnie tego palikotyzmu w polityce.
 

temu#

a dlaczego nie?
Dołączył
24 Grudzień 2008
Posty
632
Punkty reakcji
26
Miasto
Tychy
Chyba każdy szanujący się Polak ma już dość tego herolda obskurantyzmu i ogólnie tego palikotyzmu w polityce.
Czyli mam rozumieć że albo się mylisz albo nie jestem szanującym się polakiem? Ja bardziej niż Palikota to mam już dość Kaczyńskiego. :mruga:
 
Do góry