Janusz Korwin-Mikke

K

konwalia78

Guest
Korwin jako dziecko . Super ujęcie.


4b2f0573c119d0da44a1000b813e01b1.jpg
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
piękne zdjęcie, juz wtedy dbał o wygląd zewnętrzny
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
ale zobacz jak się ładnie uśmiecha do zdjęcia, zero stresu i obaw
 
M

MacaN

Guest
Teraz nie dba o wygląd zewnętrzny.

Parafrazując pewien komentarz o Korwinie, jaki znalazłem na facebooku : " Przecież niszczy Unię od środka, sądząc po brzuchu wpiernicza posłów, albo ich rodziny "
 
K

konwalia78

Guest
MacaN napisał:
eraz nie dba o wygląd zewnętrzny.
Jak nie dba? Chodzi w podartych skarpetach? Zawsze wizytowo i pod muszką. W swoim stylu. Czego jak czego ale wyglądu to bym się nie czepiała ;)
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
warunkiem zwycięstwa JKM w wyborach parlamentarnych to osłabienie PIS i osobiście Jarosława Kaczyńskiego,
 
M

MacaN

Guest
Wczoraj był u Kuby Wojewódzkiego i muszę przyznać, że wyszło mu to całkiem sprawnie :) Z pewnością zyska przez to poparcie.



Herbatniczek napisał:
warunkiem zwycięstwa JKM w wyborach parlamentarnych to osłabienie PIS i osobiście Jarosława Kaczyńskiego,
Tak, no i zaczyna już atakować Dudę, namawiając go do debaty.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
Duda się nie zgodzi bo JKM zje tego budynia w 5 sekund i wypluje
 
M

MacaN

Guest
Myślisz, że by go " zjadł ", czy robisz sobie jaja ?

Widzialem kilka starć, w których pomagal redaktor i wtedy Korwin miał kłopoty, bo dawał się wciągnąć w tematy, które mu szkodziły.

Natomiast szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie debaty w TVP na głównym kanale, w której widzowie mogą głosować na zwycięzcę i byłoby to głosowanie jawne. JKM wygrałby jeszcze w przedbiegach, a TVP musiałoby na pasku napisać, że wygrał wg np. 70 % ludzi oglądających debatę.

Telewizja publiczna, jak i kandydaci z PO i PiS nigdy sobie na to nie pozwolą.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
oczywiście zjadł w przenośni, JKM ma bardzo ekspresyjny sposób mówienia i łatwo narzuca tą narrację osobom w stylu Duda, kandydat PIS ma strasznie słabą charyzmę i nie da rady JKM
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
co nie zmienia faktu, że gdyby w dyskusji był zamiast Dudy Kaczyński to JKM by już nie pohulał
 
S

serwor

Guest
agniesa napisał:
Już 8% poparcia jest, do jesieni mam nadzieję będzie 10%, a za 4 lata zwycięstwo.
Tak., chyba wsrod 14-17 latkow, oni na cale szczescie nie glosują




Avia napisał:
śmieszą mnie te reżimowe sondaże :tease2:
A, to rozumię ze wedlug ciebie Mikke ma wieksze poparcie?
A można wiedziec u kogo?
Eskimosi, Pigmeje go popierają?
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
agniesa napisał:
Normalni ludzie którzy chcą zmiany:) i wolą sami wydawać swoje pieniądzę a nie przez urzędników. a nie ciągle oszuści i złodzieje pokroju Komorowskgo, Kopacz, Tuska którzy plątają się od kłamstwa do kłamstwa. Za 4 wspomniany 14-17 latkowe też będą głosować dlatego w końcu normalni ludzie wygrają Akurat myślę że te 8% jest jak najbardziej rzeczywiste. 7% było w wyborach unioparlamentu z czasem będzie przybywać.
Serwor to socjalista.
Jemu się podobają wybitne twarze socjalizmu, które doprowadziły swoje państwa do "szczytu gospodarczego".
Przykładem takim socjalistycznych władców był np. J. Stalin, A. Pinochet, N. Czauczesku, E. "Che" Guevera....i inni.
Aby ten socjalizm utrzymać w ryzach (bo jakoś ludzie sami z siebie go nie chcieli) to powyżsi "dżentelmeni" zamordowali łącznie ok 20 mln ludzi.
Co to...taka drobnostka w imię idei? :)
 
Do góry