Janusz Korwin-Mikke

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Dla mnie Gwiazdowski i cynik są najrozsądniejszymi kandydatami na lidera naszego obozu. Wydaje mi się, że ten drugi nie zadeklarował się jednoznacznie czy byłby skłonny wpakować się w politykę, ale to, że wciąż pozostaje anonimowy nie wróży najlepiej :(
 

Kenobi

Jedi Master
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
3 040
Punkty reakcji
169
Wiek
40
Miasto
zmienna
Na kongresie prawicy brakowało nam także wystąpienia ojca Rydzyka, prawdopodobnie lepszego śpiewaka niż Rybiński a zdecydowanie najlepszego biznesmena ze wszystkich.
Geotermia wydaje się nam – bez podtekstu – jednym z bardziej sensownych OZE w które warto inwestować i które ma, w odróżnieniu od innych, szanse na pozytywne ROI. Niestety, zdaje się że lepiej jest widziana w Niebie niż w Brukseli, gdzie Francuzi z Niemcami przewidzieli dla nas rolę rynku zbytu na własne produkty atomowo- wiatrakowe.

To niestety zupelne brednie.

Miller na Kongresje prawicy to niezla beka.

Polskiej Partii Normalnosci szukac nie trzeba bo istnieje od dawna - UPR.

A budowac sie nic nie da bo socjalisci maja media i pieniadze na partie, w demokracji czyli "wyborach" motlochu normalnosc ma malutkie szanse sie pokazac.
 

piecia330

Łał! butiq
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
4 445
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Miasto
Gołdap
Takie czasy że na prawicy gierki polityczne trzeba robić od zera, płacąc gigantyczne podatki i wypełniajac tony papierków... Benzyny nie liczę bo na dziwki też trzeba dojechać. ;)
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Cóż, jkm z wiekiem coraz mniej błyskotliwy i coraz bardziej agresywny.
Np obecnie niestety argumentami coraz częściej strzela z pamięci i z przyzwyczajenia, a nie wymyślonymi na bieżąco, specjalnie dopasowanymi do sytuacji.
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
a jeszcze bardziej gdyby wziął z Rona Pula przykład mniej agresji więcej opanowania humoru i rzeczowej logicznej wypowiedzi :
 

Kenobi

Jedi Master
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
3 040
Punkty reakcji
169
Wiek
40
Miasto
zmienna
Kolejny wystep JKM, moim zdaniem - dosc zacny, przy obecnosci ksiedza takze Janusz bez emocji a tylko merytorycznie :D

DYSPUTY BREŃSKIE
 

Kert

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2011
Posty
370
Punkty reakcji
5
Ja życzę trochę więcej dystansu panu JKM. Myślę, że przyda się przed wyborami.
 

Kenobi

Jedi Master
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
3 040
Punkty reakcji
169
Wiek
40
Miasto
zmienna
Ja życzę trochę więcej dystansu panu JKM. Myślę, że przyda się przed wyborami.

Dystansu ? do czego ?

JKM ma swoje poglady i ich nie zmieni, glosi je od lat.
Co powinen zmienic to treche metode ich przedstawiania....
 

Kenobi

Jedi Master
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
3 040
Punkty reakcji
169
Wiek
40
Miasto
zmienna
Inna kwestia jest to ze JKM jets SAM.

Samotny jezdziec i wciaz samotny wojownik o wolnosc, juz moglby zostac taki jaki jest ale jakby mial jeszcze innych do pomocy - takich normalniejszych to tez inaczej by to wygladalo.

Jednak nie ma w Polsce innych ko-librow ktorzy mielby charyzme, udawalo im sie przebic i mieli cos do powiedzenia i posiadali takie walory intelektualne jak JKM.

A jak gdzies sa to siedza cicho!
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
wiesz JKM zachowuje się jak monarcha absolutny albo jesteś z nim albo przeciw
kiedy on mowi skacz ty jedynie masz prawo spytac się jak wysoko :/

to skończony indywidualista a to nie sprzyjający model w polityce chyba że ma się już władzę jak wielki Jarosław lub słońce peru ... oni zaczynali drużynowo i teraz też dbają o swoje drużyny
JKM władzy nie ma i to jego rumakowanie kiedy chce być statkiem sterem i ... kapitanem jest stwierdzeniem "państwo to ja" > "ja jestem ludem i władcą" tyle że JKM nie jest jak mu się wydaje królem słońce ... i nigdy nie będzie
 

Kenobi

Jedi Master
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
3 040
Punkty reakcji
169
Wiek
40
Miasto
zmienna
wiesz JKM zachowuje się jak monarcha absolutny albo jesteś z nim albo przeciw
kiedy on mowi skacz ty jedynie masz prawo spytac się jak wysoko

Tylko ze nie ma nikogo kto jest z nim a tym bardziej nikogo ktory jest przciw, przynajmniej nikogo ze znanych i charyzmatycznych postacni.

Zastanwaia mnie czy On specjalnie nie otacza sie ludzmi ktorzy moglby sie wybic a tylko pionkami ktorzy nie zagroza jego przywodctwu. Jezeli tak to nie tedy droga.

Samemu sie swiata nie zwojuje.

Nie no JKM mowi nieraz "jak My przejmiemy wladze" itd. nie odnosze wrazenia aby robil z siebie kult jednostki, jednak tych MY to ja nie widze.
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
Nie no JKM mowi nieraz "jak My przejmiemy wladze" itd. nie odnosze wrazenia aby robil z siebie kult jednostki, jednak tych MY to ja nie widze.

na moje raczej nie chodzi mu o zwrot "MY naród " z deklaracji niepodległości usa :] a o "My, ... , z Bożej Łaski Król Polski ..." :D
 

Kenobi

Jedi Master
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
3 040
Punkty reakcji
169
Wiek
40
Miasto
zmienna
My - jako prawica. Tylko ta prawica oprocz Korwina nie ma zabardzo NIESTETY znanych i charyzmatycznych postaci.

Nie przesadzaj Korwin nieraz mowil ze nie chcialby byc krolem, co najwyzej czloniek Rady Krolewskiej ;)
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
są tylko że to nie karierowicze polityczni ani krzykacze ... to "niestety" normalni mądrzy i porządni ludzie i tu jest cały problem ...
 

Kenobi

Jedi Master
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
3 040
Punkty reakcji
169
Wiek
40
Miasto
zmienna
Tak czy siak Prawicy kora sie moze przebi nie zbuduje sie TYLKO na JKM, na KNP niby pojawily sie jakies nowe twarze.. no ale jednak - malo tego wciaz.
 
Do góry