Janusz Korwin-Mikke

sadzonka

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2010
Posty
126
Punkty reakcji
0
nie wiem skąd ten człowiek czerpie takie pomysły. gdyby doszedł do władzy to pis i po to przy tym to pikuś.najgorsze ,że są ludzie którzy na niego głosują. ale takie mają prawo.
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Wszystkie od góry do dołu cię bulwersują, a może jakieś konkretne?
 

Kenobi

Jedi Master
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
3 040
Punkty reakcji
169
Wiek
40
Miasto
zmienna
nie wiem skąd ten człowiek czerpie takie pomysły. gdyby doszedł do władzy to pis i po to przy tym to pikuś.najgorsze ,że są ludzie którzy na niego głosują. ale takie mają prawo.

Jakby On doszedl do wladzy to bys czesciowo przestal byc niewolnikem i plaicl 7krotnie nizsze podatki, naprawde zgroza, pis i po to przy tym pikus.

a z blogu Mikiego

To, że posady „Bandy Czworga” pękają – to widać. Fala Wolności idzie tym razem z Ameryki. TEA Party – głosząca to samo, co ja tu mówię od dwudziestu lat – opanowuje już Partię Republikańską, wypierając tzw. „neo-konserwatystów”. Media amerykańskie nie wiedzą, co z tym począć. Tylko FOX-TV tryumfuje.

Również w Polsce nasza ciężka praca przynosi wreszcie owoce. Gazety i kamery telewizyjne zaczęły przychodzić na konferencje prasowe - na przykład dziś w Poznaniu – i nawet uczciwie, obiektywnie – a często wręcz życzliwie, jak wczoraj w Łodzi – relacjonować nasze propozycje sprowadzające się do tego, by zlikwidować „Bandzie Czworga” koryto – a większość tych tzw. „polityków” zapakować po prostu do kryminału.

Oczywiste, że ONI będą się przed tym bronić. Jednak coraz więcej ludzi zaczyna wierzyć własnym oczom – a nie słuchać bredni głoszonych dostojnie w telewizjach przez tych „polityków”

Po prostu zobaczyli, że król jest nagi.

Do tej pory myśleli, że to tylko im się tak mylnie wydaje...

=====

To się dzieje - ale to się nie dzieje samo.


To ciężka praca kilkunastu publicystów - i dziesiątków tysięcy ludzi uparcie rozprzestrzeniających idee Wolności.


Czasem trzeba dac świadectwo vPrawdzie - np. przyjechać na Kongres Nowej Prawicy do Warszawy. Dwa dni temu powtórzyłem prośbe o rejestrowanie chęci przyjazdu...

Dlaczego warto zgłosić swój udział?


Po prostu dlatego, ze tym, co sie zgłoszą, przydzielimy miejsca siedzące. W dodatku tak pogrupowane, by osoby z jednego okręgu wyborczego siedziały koło siebie - i mogły nawiązać kontakty.


A reszta będzie stała pod ścianami lub siedziała na schodach. Dywany sa tam co prawda wygodne - ale...


I prośba o "wykop" informacji o Kongresie Nowej Prawicy:

Jest powod do optymizmu czy JKM dalej zyje w marzeniach ?
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki

widać nie jestem dość "inteligentny" (wyrodziłem się znaczy :] ) by ogarnąć :niepewny: ... na moje JKM (monarchista) wykazuje słabość i zapaść monarchii :mruga: by wykazać skretynienie socjalizmu a tym samym zaletę i wyższość REPUBLIKI !! :eek:k:
dla mnie bomba !!

:eek:k:
 

Kenobi

Jedi Master
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
3 040
Punkty reakcji
169
Wiek
40
Miasto
zmienna
na moje JKM (monarchista) wykazuje słabość i zapaść monarchii by wykazać skretynienie socjalizmu a tym samym zaletę i wyższość REPUBLIKI !!
dla mnie bomba !!

niesmczne insynuacje :)

wyciagnales wypowiedz z kontekstu :p JKM nieraz krytykowal szlachte i monracha jego wizji nie ma z nia nic wspolnego, jako przyklad podaje nieraz Konstytucje 3 Maja w ktora wlasnie odbierala szlachcie przywileje :)

a tak powaznie JKM jest za monarchia.. a jak nie wyjdzie to chociaz za Republika ;)

ale przede wszystkim JKM jest za likwidacja socjalizmu
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
nie odbieram prawa do głosu JKM ani nie neguje jego inteligencji ... ale ostatnio więcej JKM szkodzi niż pomaga dzieli prawicowe środowisko miast cementować ... Lobo sam ustawiłeś JKM w szeregu "ciekawych" polityków to chyba o czymś świadczy ?
mam wiele szacunku dla JKM ale juz patrzeć nie mogę na jego wtopy ...
UPR potrzebuje nowego kierunku nowego oblicza budzącego szacunek a nie wywołującego kiwanie głową z politowaniem !
zastanawiałeś kiedyś nad POPARCIEM JKM w czasie każdych wyborów ?
stawiam worek złota przeciw workowi ziemniaków że jakieś 3 % poparcia to głos na JKM z 2 powodów raz dla jaj bo i tak nie wygra a dwa bo inni kandydaci nie odpowiadają ... następne 2 do 3 % to ludzie głosujacy z premedytacją ...
JKM postać barwna i mądra tyle że on nie jest politykiem a publicystą co widać na każdym kroku ...
popieram Józwiaka totalnie w nim nadzieja na odbudowanie i scementowanie prawicy aby wyrosła choć kilka procent i stała się realną siłą polityczną !!

Zgoda, ale ja nie wiem, w czym przeszkadza JKM, że Brzezina zaczyna nowe otwarcie od utyskiwania na złego Korwina. Korwin na boku robi taką robotę jaką potrafi, a innym to na prawdę nie przeszkadza, ale mówią, że im przeszkadza, bo nie potrafią inaczej wytłumaczyć swoich porażek. Jak ma się na kogo zgonić, to przestaje się szukać u siebie błędów i to jest bardzo groźne.
Jak na razie, Korwin dostał całkiem nie zły wynik (4 miejsce) w wyborach prezydenckich, i ma się nieźle, a UPR zniknęło. Przecież powinno być odwrotnie. Wyrzucono ze statku balast, balast pływa a statek idzie dalej na dno jeszcze szybciej. Powinna nadejść refleksja, że decyzja była zła.
UPRowi potrzeba głośnego hasła "precz z socjalizmem", a nie postulowania drobnych zmian, które UPR postuluje od lat Co z tego skoro 4 lata temu PO je ukradła i wywiesiła na swoich plakatach? Gdyby demokracja funkcjonowała jak należy, to znaczy ludzie wybierali optymalne rozwiązania potem realizowane przez swoich wybrańców, ta strategia była by dobra. Ale to trochę inaczej działa. Żeby coś zaznaczyć, należy działać na ludzkie emocje a ludzie coraz bardziej mają dość socjalizmu. Dlatego JKM do nich wcześniej czy później przemówi. Kaczyńscy doszli do władzy, bo głośno mówili o likwidacji III RP i "układu", a nie dlatego, że coś tam zaproponowali konkretnego.
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
Problemem Korwina jest to że w internecie ma ze 30 % poparcia ,a już w wyborach "naziemnych" wynik spada dziesięciokrotnie
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
bo idee są szczytne ale nikt nie wierzy aby JKM zdoła je realizować
"Popatrz sam, dobrze nam, Co tu kryć, miło tyć, Heroiczne za co ginąć, zmieniliśmy w za co żyć" źródło
ja osobiście nie życzę sobie żadnej rewolucji czy tam kontrrewolucji mam dzieci a zbyt dobrze znam historie by chcieć aby tego doświadczyły
jestem za UPRem szanuje JKMa ale obecne założenia Józwiaka mi pasują
czyli JKM i UPR tak JKM solo nie !! JKM po prostu nie potrafi pracować w grupie ... rozumiałbym to gdyby był królem .... ale w obecnej sytuacji powinien stanąć w szeregu pod zrównoważonym przywódcą ! wtedy mielibyśmy jako takie perspektywy a tak jesteśmy głęboko w D ..
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Rewolucje to nasze dzieci przeżyją niestety tak czy siak. Ten system załamie się może za kilka, a może za kilkanaście lat. Problem w tym, czy będzie komu podczas tej rewolucji chłodzić nastroje. O zwycięstwie idei UPR to w ogóle nie ma co marzyc. Ludzie nie wierzą w wolność, własność i sprawiedliwość oddając pokłon innym bożkom. Nawet Kisiel na konwencie założycielskim wzniósł toast: "Za nieoczekiwane powodzenie naszej beznadziejnej sprawy".
JKM nie lubi i nie umie grac w zespole to prawda. Demokracja takich ludzi dyskwalifikuje, a to bardzo źle.
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
Rewolucje to nasze dzieci przeżyją niestety tak czy siak. Ten system załamie się może za kilka, a może za kilkanaście lat. Problem w tym, czy będzie komu podczas tej rewolucji chłodzić nastroje. O zwycięstwie idei UPR to w ogóle nie ma co marzyc. Ludzie nie wierzą w wolność, własność i sprawiedliwość oddając pokłon innym bożkom. Nawet Kisiel na konwencie założycielskim wzniósł toast: "Za nieoczekiwane powodzenie naszej beznadziejnej sprawy".
zgoda tyle że ja wole mieć czyste sumienie ... kiedy nie przyłożę do tego reki ... a chłodzenie nastrojów uznałbym za wojne z wiatrakami ...
JKM nie lubi i nie umie grac w zespole to prawda. Demokracja takich ludzi dyskwalifikuje, a to bardzo źle.
nie tylko demokracja jest pracą w zespole ... uogólniasz nazbyt Lobo !!
a JKM traci wiele ... zbyt wiele !!
 

Kenobi

Jedi Master
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
3 040
Punkty reakcji
169
Wiek
40
Miasto
zmienna
bo idee są szczytne ale nikt nie wierzy aby JKM zdoła je realizować

bo socjalistyczne wytresowanie jest zbyt mocne, ludzie nie wierza ze istnieje jakakolwiek alternatywa inna niz ta w mediach, bo jak kogos nie pokazuja w mediach to i tak nie wygra wyborow czyz nie ?

Rewolucje to nasze dzieci przeżyją niestety tak czy siak. Ten system załamie się może za kilka, a może za kilkanaście lat. Problem w tym, czy będzie komu podczas tej rewolucji chłodzić nastroje

ano wlasnie

zgoda tyle że ja wole mieć czyste sumienie ... kiedy nie przyłożę do tego reki ... a chłodzenie nastrojów uznałbym za wojne z wiatrakami ..

podejscie - niech sie wali ale jak juz mnie nie bedzie ? ;)

nie tylko demokracja jest pracą w zespole ... uogólniasz nazbyt Lobo !!
a JKM traci wiele ... zbyt wiele !!

Racja, nie sadze aby idee kolibr zyskaly kiedykolwiek wieksze poparcie (tresura socjalizmu) ale nie wierze tez aby nie mialy one co najmniej tyle poparcia aby wejsc do Sejmu. Tylko trzeba byloby to wlasnie lepiej robic...

JKM to jednoczesnie przeklenstwo i blogoslawienstwo, bo z jednej storny On nigdy nie wygra a z drugiej storny gdyby nie On to tych pogladach wogole by nie bylo slychac...
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
bo socjalistyczne wytresowanie jest zbyt mocne, ludzie nie wierza ze istnieje jakakolwiek alternatywa inna niz ta w mediach, bo jak kogos nie pokazuja w mediach to i tak nie wygra wyborow czyz nie ?
to troche nie tak ... ludzie wierza tylko system jest trudny do przeskoczenia ... choćby właśnie kwestia mediów ... dobrze że system jeszcze nie zdołał opanować internetu (choć juz donek wyciagał łapki ) dlatego takie duże poparcie w sieci ma JKM i UPR tak czy inaczej jest to marnotrawione ... w dużej mierze przez JKMa ... On się nie zmieni i nasza sytuacja się nie zmieni ... smutne
podejscie - niech sie wali ale jak juz mnie nie bedzie ? ;)
Kenobi co ty pierniczysz i tak się zawali i to w zasadzie wczesniej niż później ... tyle że jak się zawali mozna wziąć się za sprzatanie i budować od nowa ... inaczej to wygląda kiedy świadomie burzysz w czasie rewolucji i doprowadzasz "przypadkiem" do ruiny to co całkiem dobrze się trzyma i tu jest kontrrewolucja JKMa pogrzebana ;)

nie wierze tez aby nie mialy one co najmniej tyle poparcia aby wejsc do Sejmu. Tylko trzeba byloby to wlasnie lepiej robic...
zgoda ... trzeba TO lepiej robić ;)

JKM to jednoczesnie przeklenstwo i blogoslawienstwo, bo z jednej storny On nigdy nie wygra a z drugiej storny gdyby nie On to tych pogladach wogole by nie bylo slychac...
też racja ... tylko że JKM zrobił swoje na tyle ile mógł jako lider teraz jest czas na budowe środowiska politycznego na poważnie a nie wciąż w ramach sekty i kółka wzajemnej adoracji
 

Kenobi

Jedi Master
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
3 040
Punkty reakcji
169
Wiek
40
Miasto
zmienna
Kenobi co ty pierniczysz i tak się zawali i to w zasadzie wczesniej niż później ... tyle że jak się zawali mozna wziąć się za sprzatanie i budować od nowa ... inaczej to wygląda kiedy świadomie burzysz w czasie rewolucji i doprowadzasz "przypadkiem" do ruiny to co całkiem dobrze się trzyma i tu jest kontrrewolucja JKMa pogrzebana

Rewolucja sie zawsze kojarzy z czerwonymi - ktorych JKM niecierpi jak zarazy, wiec nie wiem czy o rewolucje w takim stylu mu chodzi.

zgoda ... trzeba TO lepiej robić ;)

Tylko nie ma kto :]
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Całkiem niezły wykład JKMa: http://echaregionu.pl/janusz-korwin-mikke/
Co ciekawe - nie mówił o monarchii ale nomokracji, więc dość niezwykle.
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
Adam dzięki ci odzyskałem wiarę w JKMa poza tekstem " partia anty ustrojowa" i bajką o lichtensztejnie jestem totalnie na tak JKM odzyskał pazur i rozsądek oby na długo !! a co wskazał w kwestii REPUBLIKI jest miodem lanym na moje serce !!
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Też mi się podobało. Jakoś ogarnięty był wyjątkowo (pewnie przez grype, którą chwalił się wklejając linki do filmików, a i przychylna publiczność agresji w nim nie włączyła, przy której się gubi ostatnio)
1.5h pytania również nieźle mu poszły. Przy Jaruzelskim się zamotał chyba jedynie.
 

Kenobi

Jedi Master
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
3 040
Punkty reakcji
169
Wiek
40
Miasto
zmienna
Ja juz pare razy slyszalem jak JKM mowil ze po 1 monarchia a jak nie wyjdzie to chociaz republika ;)

CO do pazuru i rozsadku, ciekawe czy to przypadek czy moze wkoncu slucha porad jakiegos peearrowca :)
wystapienie istotnie merytorycznie wybornie :)

dobry fragment ze USA to zbrodniarze wojenni :D

W kazdym razie, na wynik wyborczy wplyw to bedzie mialo oczywiscie zaden :)
 
Do góry