Jakimi utworami "faszerują" was rodzice?

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
Tato to ma składanki z muzyką z lat 70' 80' 90'. Czasem zamęcza :bag: a czasem nawet :tanczy: można
A mamusia to włączy radyjko i co leci to gra ;)
 

kasissa

Krwiożerczy Kapeć
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
1 490
Punkty reakcji
0
Miasto
Bydgoszcz/Rumia
chyba muzyką operową, ale nie powiedziałabym, że "faszerują", po prostu lubią słuchać, a mi to nie-w-duszy-gra.
 

marta1621

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2008
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z krainy czarów;)
Moja mama w samochodzie ostatnio słucha techna - dostała płytę od mojego brata i myśli, że jest trendy.
Wtedy życie ratuje mi moje mp3;)))
 

Glamowiec

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
378
Punkty reakcji
0
Miasto
Z daleka :}
Ojciec faszeruje ( chociaż nie powiedział bym, że faszeruje :) ) mnie przede wszystkim Thrash Metalem, a poza tym innymi gatunkami metalu, poza tym uwielbia hard rocka, bluesa, muzykę klasyczną, czasem lubi też posłuchać Jazzu i punku. Więc mam w miarę dobrze, a wręcz idealnie :D Matka? Pop i takie tam podobne do disco polo jakieś. Ma biedaczka trochę z nami przesrane :]
 

lightangel

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
319
Punkty reakcji
1
Miasto
Białystok
Faszerują? Nie nazwałabym tak tego, w moim przypadku oczywiście :] Hmmm, chociaż moja mama jest wielką fanka Kombii, ale mi to zupełnie nie przeszkadza. Za to moje sąsiadki z góry maja istny horror: pod byle pretekstem (urodziny/imieniny/goście/rozpoczęcie i zakończenie roku szkolnego/Sylwester itd. ...) ich rodzice (oboje!) załączają stare, ruskie discopolo+ stały element imprezy "Hej sokoły" :] Najgorsze jest to, że mają niezły sprzęt audio, co powoduje, że i ja jestem nierzadko pokrzywdzona :( Ściany w blokach są takie cienkie...:(
 

3trufla

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
181
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
za siedmioma górami
ostatnio moja mama katuje stare rosyjskie pieśni i romanse z kasety i do tego nuci pod nosem a czasem nie tylko pod nosem :crazy:
szkliwo z zębów leci i sierść się na plecach jeży, dobre ze mieszkam na piętrze i rzadko schodzę na dół :walkman:
 

baai

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Polska
No cóż, moi zawsze coś puszczają przy obiedzie ale nie narzekam bo przeważnie jest to muzyka klasyczna, nie trawie tylko jak puszczą rubika albo roda stiuarda (jakkolwiek się to pisze) lub innego starego dziada co już dawno powinien przestać męczyć ludzi swoją osobą.
 

WulkanWanilii

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Lol.. moi rodzice słuchają podobnej muzyki, co ja XD .. Rzadne tam disco polo, tylko rock, czasem pop, folk itp. najmilsze jest to, że rozumieją moją miłośc do betlesów, joplin, dylana, hendrixa i trochę mniej metallica i deep purple. Nie przepadają za to za s.o.a.d. ... Szkoda XD
 

damroka

the local freak with the twisted mind
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
1 175
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Miasto
się biorą dzieci?
Ja jak z rodzicami gdzieś jadę, to najczęsciej poprostu radio jakieś leci (jakiś eremef czy coś) i w sumie nie przeszkadza mi to. Natomiast w domu raczej nie słuchają muzyki, a mój tata nawet nienajgorszej słucha (Bob Marley, Pink Floyd...)
 

tojaa

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2008
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Tutaj
moi rodzicie to muzyka lat 50 60 do dzisiejszych xd dlatego lubie każdą muzykę
 

coco-sorella

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2008
Posty
51
Punkty reakcji
0
Nie chcę używać słowa "faszerują" bo mój tata odkąd byłam dzieckiem puszczał w domu klasykę, czyli Mozarta, Vivaldiego, Liszta czy Chopina i dzięki niemu poznałam tą piękną muzykę za co jestem mu bardzo wdzięczna... Obecnie jeśli nie mam ochoty słuchać tej muzyki to po prostu zakładam słuchawki od mp3 lub komputera i słucham własnej muzyki ;) Ale pomimo to i tak lubię czasem posłuchać klasyki z rodzicami, nie widzę w tym nic głupiego czy "obciachowego" ;) Aaa i nie jestem jakąś kujonicą czy osobą, która nie potrafi się bawić :p
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Mój Tata słucha Queen (stąd się wzięła moja miłość do tego zespołu), a poza tym Perfect, Lady Punk itp...
 
Do góry