Jakimi utworami "faszerują" was rodzice?

Salseńka.

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2009
Posty
154
Punkty reakcji
0
Miasto
Wlkp
Mnie najczęściej "faszerują" jakimiś niemieckimi nagraniami
z Oberfestów albo coś w tym rodzaju. Tego się nie da słuchać!

Haili Hajlo cały dzień :D .
Pozdrawiam.


ziooom
Mam w domu to samo. I jeszcze Tercety Egzotyczne, disco polo i jakieś starocie. Jednym słowem mam w domu konflikt muzyczny i czasem lepiej wyjsc z psem xd
 

*czarna_owca*

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2008
Posty
163
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Prawie zawsze mam na uszach mp3 nie przejmując się co rodzice czy siostra słuchają. Ale mam to szczęście, że moi rodzice słuchają całkiem podobnej muzyki do mnie (tyle, ze starszej no i może trochę 'łagodniejszej'). Perfect, Budka Suflera, Cohen, Led Zeppelin, Queen także czasem lubie z nimi posłuchać muzyki. Moja muzyka (co prawda nie wszystko) też się podoba moim rodzicom, ostatnio Nightwish spodobał się mojemu tacie ;). Nie wytrzymałabym gdyby moi rodzice słuchali disco polo. Fuj.
 

Kona

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Łódź
Faszerują mnie całą klasyką rocka i bluesa i za to im dziękuję. :)
 
Dołączył
14 Lipiec 2009
Posty
193
Punkty reakcji
21
Wiek
31
Miasto
DDZ
U mnie sprawa wygląda tak- mama nie slucha muzyki wogule, a moj ojciec slucha nowoczesnej muzy sam ostatnio sciagna dyskografie O.S.T.R.
 

wniebowcieta

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2009
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
_ Miami
u mnie tak nie ma. słucham czego chcę :D no może tylko nie piosenek z przekleństwami ;x . zreszto mi samej tak głupio słuchać takich nut przy rodzicach :) Pozdro
 

chorrendalna_

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2007
Posty
503
Punkty reakcji
0
Wiek
15
Miasto
k-ce
u mnie jest różnie. tata ma takie `fazy` na muzykę. raz słucha Queen'ów, ac/dc, rammstein, marka knopfera itp., nawet country już razem posłuchać lubimy, ale czasami jest tak, że puszcze mi o! disco polo, a tego już nie wytrzymuję. za to mama lubi takie spokojne nuty. lubiła rubika, ire, perfect lubi. a ostatnio też polubiła parę piosenek Within Temptation i oglądała ze mną koncert Nightwisha ; )
 

Zyrek

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2009
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
się biorą dzieci
Tata pokazał mi wszystko to, co cenie, czyli od Pink Floyd, przez Steva Ray Vaughan'a i Hendrix'a, ciągnąc dalej AC/DC, Guns n'Roses, Quireboys przechodząc w Turbo, TSA i dochodząc do Iron Maiden czy Metalliki. A po drodze przewinęło się tylu artystów że nie sposób wymienić.
I tego też słucha na co dzień ^_^
 

sancz

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
z pewnością "to już lato" nawet dzwonek w komórce plus vocal taty ;> od tego nie da się uciec nawet w zimie :bag: ...
 

Tomyhy

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
150
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Iłowa
u mnie to tylko mama slucha w domu
a słucha: 2 plus 1, feel, boys i jakie sie nawinie :D
 

kasiaz

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2009
Posty
75
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Andrzej Rosiewicz .

no i ABBA badz muzyka z "mamma mia" , radio vox fm i jakieś dawne przeboje , ale tu nie mam nic przeciwko :D
 

Ectasy

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
37
U mnie Queen za którym nie przepadam leci niemal bez przerwy :/
Czasami też trafi się disco-polo, co mnie doprowadza do szału.
 

rockowa

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
mama katuje mnie diskopolo i don wasylem :bag:
a tata lubi na szczescie te same klimaty ci ja. np. pink floyd, guns n roses czy np ozzy osbourne :D
 
Do góry