Jakim Stylem Tańczycie?

dagusia

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Jarocin :)
A ja tańczę hip hop, dancehall... Ogólnie taniec nowoczesny :) Trochę stylów by mi się uzbierało, jednak z ogromną przyjemnością dodałabym do mojej listy tango i rumbę... Ach :) Marzenia na szczęście się spełniają ;)
 

stickydude

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2010
Posty
289
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Koge
Clown walking, krumping, myślę nad drum step, ale lenistwo póki co zwycięża ;)
 

tanecznaa92

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Alex City
Ja tańczę street dance tak ogółem mówiąc, choć ostatnio nasz instruktor zrobił nam zajęcia z modernu, bo miał z niego egzamin na studiach... Swoją drogą modern też urzekający ^^ :sexy: takie...hmm...kocie ruchy ^^ tak mi się kojarzy :p
 

jmichalska24

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
25
Punkty reakcji
0
Pytanie jak niżej:
Jakim stylem tańczycie? Hip-hop, Breakdance, Funky, Taniec towarzyski, a może jakiś inny?

.Przez wakacje uczęszczałam na Taniec towarzyski z... Kumpelą, ale mimo wszystko było super. Ja na chwilę obecną uczę się tańczyć hip-hopu i Funky.Niedawno dostałam okazję chodzenia na koło taneczne wcześniej nie miałam na to warunków,( poniewaz na peryferiach Krakowa niczego takiego nie ma). Było to moim marzeniem od blisko 3-lat.Jednak wreszcie się spełniło. W tańcu po prostu nie jest ważne jak wyglądasz , co chcesz powiedzieć- właśnie dlatego jest on dla mnie wyzwoleniem wyładowaniem ukrytych emocji.

A oto moja historia w jaki sposób pokochałam taniec:
W 3 kl. podst. pojechałam na Zielona Szkołę. Na niej były organizowane dyskoteki. Ja tańczyłam... (wstyd mi to mówić) obacywując się. To takie małe porównanie choć nie zupełne. Wszyscy sie ze mnie śmiali. Ja to miałam gdzieś.I nadal tańczyłam jak mi sie podobało. W klasach 4-6 podst. były organizowane dyskoteki. Wtedy zmieniłam swój styl tańca ( bez macanek :p) ii... Poleciało kilka komplementów w moja stronę. Zmotywowało mnie to. I na parkiecie dawałm z siebie wszystko. W 5 kl. nagle mnie olśniło. By chodzić na tańce. Ale jak już wspomniałam nie było gdzie. Az do tej pory... :) I marzy mi się , żeby otworzyć własną szkołę tańca :)

Ja tańczę tango argentyńskie. Ten taniec naładowany jest niesamowitymi emocjami, tego po prostu nie da się wyrazic słowami. To przekracza moje możliwości. Polecam Wam spróbowac. Największy problem jaki miałam to dobor właściwego partnera. Przez długi czas tańczyłam z kolegą z klasy, ale niestety musiał on się przeprowadzic i nasza wspólna przygoda z tangiem skończyła się. Teraz tańczę z nowym chłopakiem. Ale wcześniej miałam kilku partnerów, z żadnym nie mogłam się jednak dogadac. Ciężko było przez jakiś czas, nie powiem... Teraz wybieram się na specjalny kursik z mistrzem tanga, który odbędzie się w Rzeszowie. Na stronie fastdeal.pl znalazłam rabat i wszystkie info o tym. Nie wiem, ale może byc fajnie :)
 

EmO19000

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
W tańcu po prostu nie jest ważne jak wyglądasz , co chcesz powiedzieć- właśnie dlatego jest on dla mnie wyzwoleniem wyładowaniem ukrytych emocji.

Fakt, ja też kocham tańczyć.... :eek:k: Przez taniec można wyrazić to co się czuję i to najbardziej mi się w tańcu podoba. Należę nawet do zespołu już od paru dobrych lat. Przeważnie zajmujemy się akrobatyką i tańcem współczesnym. Ale osobiście też lubię tańczyć hip-hop oraz coś w stylu electric bugi....czy jakoś tam hehe :D Nie mam większego problemu ze zrobieniem szpagatu albo gwiazdy. Aha, jeszcze tańczymy czasami poloneza i polkę.....czyli ludowe. I to wszystko :)
 

anlos

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ha!

Witam wszystkich, bo nowy jestem na portalu :)
Moja przygoda z tańcem ?

Od dziecięcych lat rodzice wyłapywali u mnie tendencję do nieregularnych ruchów i skrętów ciała.
Jak tylko pojawiło się ogłoszenie o powstaniu zespołu tanecznego, matka mnie zapisała. Co prawda moja mieścinka jest malutka, ledwo 10 tyś mieszkańców , ale wywodzą się z niego zespoły "Nowinka" i "Remix" do którego ja należę.
Miałem wtedy, jak mnie zapisano ... wait... bodajże 7 lat. Teraz mam 17, i jestem z siebie dumny, chodzę od pierwszej próby i dalej trwam w zespole :)Oczywiście nie było łatwo, często natykałem się na zgryźliwe uwagi ze strony kolegów typu "tancerz,remiksiarz" etc. Instruktorka niedawno odkryła u mnie talent do tańca współczesnego, tak też uwielbiam kręcić piruety, ogólnie modern :eek:k:

Gratisowo moją pasją jest akrobatyka sportowa, freerun, azaliż parkour :>
Te popisy ćwiczę jakieś 5 lat, postępy widać. Chociaż nieudokumentowane. Nie mam talentu reżyserskiego :>
 

Keres

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Pytanie jak niżej:
Jakim stylem tańczycie? Hip-hop, Breakdance, Funky, Taniec towarzyski, a może jakiś inny?

.Przez wakacje uczęszczałam na Taniec towarzyski z... Kumpelą, ale mimo wszystko było super. Ja na chwilę obecną uczę się tańczyć hip-hopu i Funky.Niedawno dostałam okazję chodzenia na koło taneczne wcześniej nie miałam na to warunków,( poniewaz na peryferiach Krakowa niczego takiego nie ma). Było to moim marzeniem od blisko 3-lat.Jednak wreszcie się spełniło. W tańcu po prostu nie jest ważne jak wyglądasz , co chcesz powiedzieć- właśnie dlatego jest on dla mnie wyzwoleniem wyładowaniem ukrytych emocji.

A oto moja historia w jaki sposób pokochałam taniec:
W 3 kl. podst. pojechałam na Zielona Szkołę. Na niej były organizowane dyskoteki. Ja tańczyłam... (wstyd mi to mówić) obacywując się. To takie małe porównanie choć nie zupełne. Wszyscy sie ze mnie śmiali. Ja to miałam gdzieś.I nadal tańczyłam jak mi sie podobało. W klasach 4-6 podst. były organizowane dyskoteki. Wtedy zmieniłam swój styl tańca ( bez macanek :p) ii... Poleciało kilka komplementów w moja stronę. Zmotywowało mnie to. I na parkiecie dawałm z siebie wszystko. W 5 kl. nagle mnie olśniło. By chodzić na tańce. Ale jak już wspomniałam nie było gdzie. Az do tej pory... :) I marzy mi się , żeby otworzyć własną szkołę tańca :)

Taniec ma to coś do siebie, że jak człowiek załapie tanecznego bakcyla to pozostaje on już w nim na bardzo bardzo długo...tak też było ze mną.
Co prawda sam osobiście jak byłem młody i uwielbiałem chodzić na wszystkie szkolne dyskoteki już od podstawówki to niestety nie było mnie stać na to, żeby zapisać się do jakiejś szkoły tańca, a wtedy internet był jesczze bardzo ograniczony i nie było youtube czy takich portali tanecznych jak np. www.tanczyc-chce.pl (na których można dużo dowiedzieć się o tańcu i znaleźć online darmowe lekcje tańca) ...zacząłem więc z kolegami od ulicznego tańca bboying (break dance) i tak zaczęła się moja przygoda z tańcem...
O dziwo na koniec dodam, że aktualniw nie mam już za bardzo czasu na breaka i nie używam go podczas wypadów na dyskoteki (chyba że elementy electro-boogie) ale z parkietu nie schodzę i nie podpieram ścian bo nie potrafię wytrzymać kiedy gra dobra muzyka :) ..a od ostatnich 2 - 3 lat zacząłem tańczyć bardziej spokojnie - styl salsy liniowej i cubane i muszę przyznać, że i ten taniec mnie dość mocno urzekł i przy okazji połączył z moją ukochaną :) ...ale nigdy bym nie pomyślał będąc bboyem i tańcząc breaka na ulicach że będę tańczył salse ;P
 

chabrowa

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2010
Posty
49
Punkty reakcji
4
taniec towarzyski trenowalam przez 11 lat, teraz mala przerwa ale od wrzesnia chve wrocic do turniejowego. :) kilka razy bylam tez na warsztatach z jazzu :)
obecnie trenuje male dzieci :)
 

loony*

Nowicjusz
Dołączył
24 Kwiecień 2011
Posty
13
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
Nibylandia
A ja tańcze towarzyski :) kocham to! cudownie jest sie przenieść na parkiet, pokazujesz siebie; ludzie od razu wiedzą, a raczej widzą, jaka jesteś: czy zawstydzona, czy nieśmiała... A tańczę z moimm chłopakiem. Razem przerzywamy taniec. Czujemy to. A on nas zbliza do siebie.

CZasami w tańcu czuję, jakbym nie była sobą... ale kimś innym; czuje sie taka wyjatkowa..
;)
 

biala_najeczka

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
28
probuje tanczyc hip- hop . czekam na wakacje bo chce zapisac sie na jakies kursy , a narazie malo czasu ;d


`czasem granice ktoś przekracza ,
a w życiu ? czas przecież nigdy nie zawraca.`
 

cyganka27

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2011
Posty
522
Punkty reakcji
12
Witam...a to jest mój styl tańca...może komuś się spodoba... :)

http://www.youtube.com/watch?v=RnWjNdKyhMU&feature=related

Pozdrawiam... :)
 

cyganka27

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2011
Posty
522
Punkty reakcji
12
Oj...to ja Wam dzisiaj zatańczę...nikt nie zaśnie... :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=vcgg6YLVj28

:)
 

rafals

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2011
Posty
24
Punkty reakcji
0
Zapraszam na :

Spróbuj SALSY !!! w Szkole Tańca Riviera !!!

18 lipca o 19:30 - 22 lipca o 20:30

Szkoła Tańca Riviera ul. Waryńskiego 12

Spróbuj salsy z Sandrą Guzek, instruktorką grupy salsowej z Nowego Jorku. Warsztaty z Sandrą od 18 do 22 lipca. 19:00 - 20:30 Waryńskiego 12 Sandra swoją karierę taneczną rozpoczęła trenując hip hoporaz szkoląc się w takich technikach jak jazz czy modern. Po wyjeździe na studia do Paryża, Sandra zainteresowała się salsą. Szybko pokochała ten taniec, zaczęła szkolić się pod okiem najlepszych paryskich gwiazd salsy jak Mouaze czy Leon Rose. Po niespełna kilku miesiącach już występowała z innym znanym tancerzem Knzo, m.in. na Salsowym Festiwalu w Brukseli 2010. Z pasji do Salsy nowojorskiej , Sandra postanowiła udać się do kolebki tego stylu- Nowego Jorku. Tam szkoliła się pod okiem Eddie Torresa, Frankie Martineza, Yamulee. Współpraca z wyśmienitym tancerzem Manny Davisem zaowocowała stworzeniem Innova Dance Company- profesjonalnej grupy tanecznej. Manny I Sandra mają już na swoim koncie pokazy w takich znanych nowojorskich klubach salsy jak : Taj, Club Cache, Iguana. Niespełna miesiąc temu prowadzili warsztaty oraz występowali na kongresie w Connecticut. Następnym przystankiem jest Kongres w Miami oraz Nowym Jorku.

Kontakt: Szkoła Tańca Riviera, 022 234 98 98 , 605 056 056
Wejście: koszt 5 Spotkań - 120 zł .
 

Attachments

  • new sandra .png
    new sandra .png
    75 KB · Wyświetleń: 12
Do góry