Jakim Stylem Tańczycie?

Jergen

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
288
Punkty reakcji
1
Wiek
26
Miasto
z kątowni
Ja tańczę już od pięciu lat. Przez aż cztery lata tańczyłem taniec nowoczesny. Znudziło mi się to, nie widzę w tym sensu. Przez rok hip-hop, lecz to nie moje style. Odnalazłem się w tańcu towarzyskim. Tańczę już niecały rok i mi się bardzo podoba :)
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Kiedyś tańczyłam towarzyski teraz nie mam czasu i na szkołę tańca ponieważ
mam zajęcia lekcyjne do wieczora..
 

SweetGirl321

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Kiedyś tańczyłam taniec współczesny.... A szczególnie bardzo współczesny :) Potrafiłam tak się poruszać,że głowa mała :)

Ale teraz wolę Hip-Hop :) Swoboda itp... Nauczyłam się tak szybko tańczyć,że czasem jak mam za dużo energii to może bym jeszcze coś niechcący rozbiła :p
 

beensoker

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ja tańcze tylko taniec towarzyski - taniec disco właściwie ....
 

luśka

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2009
Posty
88
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Ja kiedyś tańce ludowe i szczerze to żałuje że przerwałam bo było bardzo fajnie, ale tak to jest jak ludzie zaczęli się wyłamywać z paczki którą chodziliśmy na tańce i czym mniej osób tym mniejszy zapał do uczęszczania na takie zajęcia :( szkoda, szkoda.... a teraz to się tańczy jak się umie :)
 

Callow

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
dwadzieścia minut za Toruniem.
Co do mnie, to tańczę taniec nowoczesny w pewnej grupie. Pomieszanie - (dam przykład) przez chwilę mocne ruchy do hip hopa, a po chwili skok do klasyki. Trzeba się postarać opanować te rzeczy. :)
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Zapisałam się na kurs hip hopu ale czy mi wypali to nie wiem..
 

AjDżej

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
145
Punkty reakcji
8
Ja hm :) To zależy z roku na rok coraz wiecej próbuje.
Ale najcześciej to Hip Hop i Dancehall,
 

agniecha1553

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Ja obecnie tancze hip-hop, jazz itp. Wczesniej tanczylam przez pol roku taniec towarzyski ale nie bylo dla mnie partnera wiec musialam tanczyc sama i zrezygnowalam. Tanczylam takze przez 3 lata taniec nowoczesny ale zespol sie rozpadl niestety :/ :/ <takie moje szczescie do tanca :/ ale kocham tanczyc i na pewno nigdy z tego nie zrezygnuje> mam nadzieje ze teraz cos z tego bedzie na dluzej :)
 

Magdalena129

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2009
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Tańczę odkąd pamiętam. Aktualnie uczę się hip hopu i zamierzam wybrać się na break dance. Zaczynałam od jazzu, tańców towarzyskich, później był nowowczesny, współczesny. Ogólnie to bardzo chciałabym uczyć się baletu, ale już chyba za stara jestem ;p
 

ga134gza

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Tarnów
Tak naprawde to od zawsze gdzies tam skakałam jak byłam mała :D Pamietam ze na konkursie dla 5-cio latków wygrałam 2 miejsce i dostałam książeczke "w pustyni i w puszczy" :) Od 6 lat tańczę w zaawansowanych zespołach tanecznych.Disco-dance i hip hop. Disco to czyste ruchy połączone troche z klasyką, a w formacji hip hopowej staramy się połączyć kilka styli takich jak: new style, house, reage, old school czy dance hall. Chętnie rozmawiamy o naszych sukcesach w ogólnopolskich i międzynarodowcyh turniejach ;) Może kiedyś się spotkamy na turnieju :D Pozdrawiam!
 

JBronkar

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2008
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
30
rok temu tańczyłam grupowo współczesny, umiem tańczyć tecktonik'a ;D. A teraz będę uczyć hip-hop. <3 Yeah.
 
Do góry