Jakiego Zespołu Słuchasz Najczęściej

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Może mi ktoś powiedzieć na jakich zasadach są tu "mianowani" modzi?

Na zasadzie indywidualnych zgłoszeń do admina. Wcześniej (kiedy zgłaszałem się na moda), moją kandydaturę rozpatrywali również pozostali moderatorzy.
Rozumiem, że w ten sposób chcesz wyrazić: nie zrozumienie za co dostałeś %, a nawet oburzenie.
W tym przypadku informuję Cię, że dostajesz kolejne 20% za nie przestrzeganie regulaminu i łamanie punktu 3b + dalsze pisanie nie na temat.

3b. Użytkownik, który nie zgadza się z decyzją moderatora, może swoje racje przedstawić w mailu wysłanym na adres moderatora, moderator zastrzega, ze nie będzie odpowiadał na każdego maila.

Dla tego, aby na przyszłość takie coś nie powtórzyło się zapraszam do lektury: http://www.forumowisko.pl/index.php?act=boardrules
Bo podejrzewam, że podczas rejestracji nie zapoznałeś się z regulaminem. A powinieneś...

Ten post i powyższy zostanie usunięty za 3-7 dni.
 

Tamtomidaj

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Coma
Children of Bodom
IRA
Cradle of Filth
Avenged Sevenfold
Apocalyptica...
i inne tego typu podobienstwa:)
 

m0st

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2008
Posty
436
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ja ostatnio Aerosmith i Ac/dc bo do mnie pijani koledzy przychodza i tylko to im pasuje ;)
 

Tomasz11

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2007
Posty
114
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Guns N' Roses ponad wszystko ! :)

Do tego:
AC/DC
Deep Purple
Velvet Revolver
Scorpions
Def Leppard
Skid Row
Alice Cooper
Judas Priest
Iron Maiden

:D
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Blind Guardian, Slayer, Agalloch, In Flames, Halloween, Rhapsody on Fire i Hunter (polecam nową płytę)!
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Super mega ekstra, ale te zespoły nie grają metalu (nawet SoaD nie, choć blisko)...Wloo będzie nie zadowolony gdy to zobaczy...

Choć Leto wygląda jak typowy metal ;P
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Jemu cosik się znudziła gonitwa za nu-metalem.

A ja ostatnio słucham głównie Motorhead i In Flames (w tym ,,Soundtrack to Your Escape"). Obydwa zespoły dają porządnego kopa, bez którego dzień jest prawie że stracony ;).
 

manieqq

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2006
Posty
116
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kołobrzeg
Jeżeli chodzi o ciężkie brzmienia w przekroju bieżącego roku najczęściej słucham Judas Priest :p
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Super mega ekstra, ale te zespoły nie grają metalu (nawet SoaD nie, choć blisko)...Wloo będzie nie zadowolony gdy to zobaczy...

Choć Leto wygląda jak typowy metal ;P
ale to dzial ROCK/Metal wiec zespoly sie kwalifikuja i nie panikuj tak :]
 
Do góry