Jakie zwierzątko posiadacie?

Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
2 041
Punkty reakcji
78
Miasto
tam gdzie wszyscy inni są zbędni
U mnie żyje:
krowa, jałówka, byki, cielak (mieszańce od mleczno mięsnych po mięsne), świnie wbp mieszane z pbz i też od małych po dorosłe, kury kilka ras, bażantów kilkanaście a nawet 1 bażant złocisty, gęsi od małych po dorosłe, kaczki od małych po dorosłe, kilka kur i kogutów ozdobnych, 3 psy, ileś tam kotów, indyki chyba kilka sztuk, ryby słodkowodne płoć, ukleja, leszcz, okoń, szczupak, lin, amur, węgorz, tołpyga, krasnopióra, 2 glonojady i 2 kiryski.
I to by było na tyle. Skromnie ale zawsze coś.
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
aktualnie posiadam dwa pieski jednego zwykłego kundla mieszanego, który wabi się rudy a drugi border terrier wabi sie gary xD Garfild
 
M

marco9512

Guest
Ja miałem do czasu owczarka Niemieckiego. Był psem Policyjnym ale wysłano go na emeryturę i został przygarnięty do pilnowania budowli. Na budowli pracował mój dziadek więc zaproponował nam tego psa. Mój ojciec chciał w tedy Cane Corso ale jednak padło na owczarka. Przy pierwszym spotkaniu mnie nawet opsikał :D Został przygarnięty wabił się Ares ale rok temu zdechł :( Miał problemy z chodzeniem ze starości. W końcu miał 14 lat. Teraz mój ojciec chciał bokera ale moja mama mówiła, że troche taki bojowniczy :D
 

Berith

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2010
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Hez-Hezron
A ja w domu trzymam dwa chomiki Klakier’a i Putina. Zastanawiałem się też kupnem węża chińskiego, ale ogólne koszty mnie odstraszają…
 

Princess:*

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2010
Posty
222
Punkty reakcji
3
Ja mam szynszyle, psa rasy Akita inu, no i na wiosnę prawdopodobnie będzie owczarek kaukaski!!! <3 moja największa miłość... No ewentualnie wezme owczarka niemieckiego bo mama strasznie nalega. Ale ja jak na razie biorę pod uwagę kaukaza i doga niemieckiego
 

liberumveto

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
26
Miasto
Sosnowiec/Londyn
Ja miałem ;
Psa kitkę;zmarła
Psa Mentosa;Zaginiony
Kot bez imienia;Zaginoł
Pies daisy i jej dziec;Zdechły
Pies max;Jeszcze żyje
Chomik Homer jeszcze żyje

Wszystkie były bardzo rozpieszczone ale i tak je kocham
 

lindaa

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
21
Punkty reakcji
0
Ja mam psa i dwa kotki. ;)
Pies jest mieszanką syberian husky z owczarkiem niemieckim.
Wabi się Dafi. (;
A kotki jak to kotki, jeden czarny i wabi się dlatego po prostu Czarny. ;)
A drugi biały z czarnymi plamkami i czarnym ogonkiem, wabi się Kubuś.
Koty chodzą swoimi ścieżkami.
A piesek ma 6 i pół miesiąca, dlatego trzeba mu poświęcać więcej uwagi.
Zwykle chodzę z nim na spacery.. Dafi lubi aportować. :D
Mądry z niego piesek.
 

Jeffin

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
181
Punkty reakcji
15
Mam papugę, a dokładniej nimfę lutino o imieniu Herman. Żyje ze mną już około 2 lat i jest bardzo dobrze oswojona tzn. siada na ręce, tupta sobie po pokoju podczas gdy ja gram itp. Nie odważyłbym się jednak wyjść z nią na dwór, jestem pewien, że by odleciała. Ogólnie papuga to naprawdę dobry zwierzak trzeba tylko mieć do niej cierpliwość, sprzątać codziennie i spędzać z nią co najmniej godzinę.
 

raga79

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
144
Punkty reakcji
2
Nie wyobrażam sobie życia bez moich zwierzaków. Mam dwa psy Miśka i Nuśkę oraz trzy kotki Malinkę, Gazę i Laczkę. Niestety wykarmienie tej gromadki dobrej jakości karmą jest dla mnie coraz większą zmorą. Przeszukując różne strony trafiłam na internetowy sklep e-karma. Mają przystępne ceny i ulubione rodzaje karm dla zwierzaków z mojego małego, domowego zoo ;) Czy znacie może jeszcze inne sklepy z podobnym asortymentem?
 

papaya

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Poszukuję takiego słodkiego pieska :D

Zobaczcie

http://anitka.u.re.pl/blog/czytaj/1303.html

Napiszcie cos o tym psiaku jeżeli macie takiego :)
 

RmxSAMP

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2009
Posty
57
Punkty reakcji
0
Ja mam jednego pieska kundla znalezionego w lesie w tą zimie , ktoś go wyrzucił do lasu więc go wziąłem. Jest bardzo grzeczna, nie szczeka, do każdego sie tuli i skacze :p Bardzo lubi dzieci
 

Iskierka32

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja mam kota który wabi się kiciuś ciekawski na dodatek tego rozpieszczony wszystko go interesuje i go wszędzie pełno.
 
Do góry