Jakie zwierzątko posiadacie?

xnakox

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
ja mam:
2 psy ( owczarka niemieckiego i niedużego kundelka)
2 koty (czarnego i białego w łatki:*)
węża zbożowego (ma 2 lata:))
3 akwaria:*
świnke morska (mojej siostry)
 

Anukka

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2010
Posty
24
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Czarnego kocura o wdzięcznym imieniu Kimi... (Moje 3,5kg poezji ;))
+ owczarka kaukaskiego (u rodziców :D)
 

Cedna

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2010
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
...
mam psa i kota ;)

ostatnio zastanawiam się nad kupnem szynszyli :D
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Obecnie niestety nie mam żadnego zwierzaka :-( Ale w planach mam szczurka :D
Dotychczas miałem: Psa, Świnkę morką, chomika, później dłuższa przerwa i znowu chomik i znowu świnka, a potem pies, który mi niestety uciekł :/ Teraz może sobie kupię właśnie szczurka bo już od dawna na niego poluję. Tylko wstrzymuję sie bo nie wiem czy będe miał dla niego wystarczająco dużo czasu...
 

byklu

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
63
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Ja mam psa. Jest malutki i nazywa się NETI jest bardzo rozpieszczona :))
 

Truskawkowaxd

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
26
Punkty reakcji
0
Miasto
Lublin
To ja będe następna;)
Moje kochane zwierzaczki to:
-Piesek (jamnik) Mikuś
-świnke morską(rozetka)-Płitusia
-2 papugi(nimfy)-Kubuś i Ptysio
-Rybki(akwarium welonek i glonojadów i jest jeszcze taka rybka z rzeczki ale fajniusia xd) hah

kOcham moje zwierzaki i pamiętam o tych których już nie ma;)

i miałam jeszcze koszatniczke ale 3 mc temu odeszła;( miała na imię ZuZia była pulchna i śmieszna
 

logujsie

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
37
Punkty reakcji
0
Ja mam tylko rybki neonki, kiryski pstre, gupiki i glonojada. Psa bym chciała mieć, ale uważam, że w bloku go nie ma sensu trzymać. Szkoda takich zwierzaczków
 

shikabane hime

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2010
Posty
478
Punkty reakcji
6
Wiek
31
Miasto
Toruń
dobrze , więc i ja się pochwalę . mam jednego kundla 10 lat imię wdzięczne bo Pan Pikuś + skundlony jamnik 3 letnia Antonina + 16 letni Charlie owczarek niemiecki + 2 lenia Ajka ( ja mówię Jajut )hasky + 3 miesięczna Kala ( Kajut )wilczur + roczny skundlony chart Maja to chyba wszystko :D wniosek , kocham zwierzęta :D
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
2 świnki morskie - Iniu (Gładkowłosy Tricolor) i Rafi (Rozetkowy Tricolor)
Pies - Kora (Owczarek Niemiecki)
4 koty - Matka Róża junior i jej 3 małe kulki.
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
3 szczurki, chociaż chętnie w przyszłości zaopiekował się troszkę większym stadkiem ;)
 

M4rk

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiele lat temu miałem chomika, na dzień dzisiejszy nie posiadam żadnego zwierzaka.
 

Gosia9712P

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja mam trochę ponad rocznego psa w typie maltańczyka - Jaskiera. Jaskier chętnie i dość szybko uczy się komend, gorzej z niepożądanymi zachowaniami jak np. uporczywe szczekanie.. Mój psiur uwielbia zabawę frisbee ;D i to chyba na tyle...
 

petertabak

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2007
Posty
68
Punkty reakcji
1
Ja mam psa, zwykłego mieszańca, ale wygląda jak labrador :D
Mam go od 10 lat i chyba zbliża się jego koniec :/
 

idylle

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2010
Posty
26
Punkty reakcji
2
Miasto
blisko Warszawy
Ja mam kocicę, czarno- białą, podobnież dachowiec. Znalazłam ją 6 lat temu, okropnie wychudzoną.. Aktualnie kotka ma sporą nadwagę, ponieważ jest to kot- kanapowiec. Ma milion imion, na każde reaguje.. A ku ścisłości reaguje na każde słowo skierowane do niej. I zachowuje się jak pies - wszędzie chodzi za domownikami, wita ich, jak przychodzą do domu..
Nie zamieniłabym jej na żadnego rasowca. :D
 

kocham_piwo

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
198
Punkty reakcji
2
Aktualnie posiadam w domu psa (jamnik lat 10), królika i okazjonalnie drugiego psa, a w zasadzie suczkę, shitsu siostry (często z nią przyjeżdża). Była jeszcze rybka ale z niewiadomych przyczyn niedawno zdechła.
 

Motylek93

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
34
Punkty reakcji
0
mam szczeniaki rasy akity... i potrzebuję pomocy . Jest to pies i suczka, wszystko szło dobrze (mają około 3 mies.) jeśli chodzi o ich zachowanie. Ale dzisiaj wieczorem tak zaczęły walczyć że o mało co się nie zagryzły :( wyglądało to tragicznie, czy u szczeniaków jest to normalne? proszę o odpowiedź ... :(
 

zielona_czacha

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2010
Posty
49
Punkty reakcji
23
ja mam psa Burka, najczęściej po prostu się przytula ;) i sprzedaje pchły :] mamy jeszcze szczura Miriama (miał być dziewczyną, ale urosły mu jaja po powrocie od weterynarza, stąd te imię) najczęściej po prostu mnie gryzie <_<

mam szczeniaki rasy akity... i potrzebuję pomocy . Jest to pies i suczka, wszystko szło dobrze (mają około 3 mies.) jeśli chodzi o ich zachowanie. Ale dzisiaj wieczorem tak zaczęły walczyć że o mało co się nie zagryzły :( wyglądało to tragicznie, czy u szczeniaków jest to normalne? proszę o odpowiedź ... :(



normalne, rywalizują, bawią się, ustalają hierarchię... ale jeśli za mocno się biją to może lepiej je rozdzielaj, w końcu są jeszcze małe i się nauczą
 
Do góry