Jakie zwierzątko posiadacie?

oGrYzEkKk

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2009
Posty
244
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Ojejciu to zaczynamy ^_^ :
- rybki
- papużki faliste
- psa
- chomika
:p hehe małe zoo :D
Aaaa i za szafką wczoraj pająka widziałam :D
Trzeba go sprzątnąć :lol:
 
K

katatonia

Guest
W bloku mam dwa kotki, oba malutkie 4-miesięczne:) Jeden ma alergie pokarmową, drugi jest zdrowy. Jeden jest cały czarny, a drugi szary, taki tygrysi:) Na wsiosce mam jeszcze psa, 3-letniego huskiego :) wszystkie zwierzaki żyją w zgodzie jak tylko się spotkają. Koty lubią bawić się z psem, któremu to nie przeszkadza i chętnie psoci z nimi:D
 

-LeSna-

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Bydgoszcz
Ja mam psa i królika. Pies rasy Alaskan Malamute. :D Wabi się Byron. Ma 5 lat. Królik miniaturkai wabi się Albert. ;)
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
1. Pies, Owczarek Niemiecki - Kora (Mój Korek niebieski ukochany xD)
2. 4 koty bezimienne...
3. Świnka Morska! Bezi się wabi. Od Bezimienny. Nie wiedziałem jak mu dać na imię ;P
 

cherry_

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
dwa kundelki Kubus i Tofik :D
i małego kotka Killer :p
hm jakoś udało mi sie idealnie dopasować imiona dla moich pupili :p :lol:
 

adinacatslowo

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2009
Posty
82
Punkty reakcji
4
Wiek
32
Ja mam Kote Sylwie ale i tak sie na niego wola ciciek - okropnie rozpieszczona paanica o bardzo delikatnym podniebieniu oraz psa rasy owczarek sztlandzki Orion ze schroniska. O dziwo Kot I pies ze soba idealnie wspolpracuja np. wczoraj robie sobie kanapki, wyciagnalem szynke w plasterkach w woreczku z lodowki i sie odwrocilem na chwile aby cos jeszcze z lodowki wyjac. W mgnieniu oka kot wskakuje na kredens zrzuca worek, pies go lapie i razem szybko zmykaja do innego pokoju to wszamac (25 dag) :lol:
 

basiawilczewska

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
W listopadzie 2009 urodziło się 10 pięknych szczeniąt (4 pieski i 6 suczek) rewelacyjnej rasy Bouvier des flandres
szczenięta o wybitnym pochodzeniu i exterierze:
Ojciec: JUNIOR KLUB WINNER, JUNIOR POLAND WINNER, JR.CH.PL, CH.PL. GREY TETIS ARAMIS
(IMPORT SWIEZA KREW W POLSCE PO REWELACYJNYCH PRZODKACH )
Matka: JR.CH.PL, CH.PL. FELA POD STARYM RATUSZEM (REWELACYJNA SUKA NA WYSTAWACH ZAWSZE DOSKONALA)
Rodzice szczeniąt to wielokrotni medaliści wystaw krajowych i międzynarodowych oboje rodzicow wielokrotnie cacib,cvc,bob, posiadający uprawnienia hodowlane.Oboje rodzice przeswietlone stawy z wynikiem HD-A.
Ojciec dodatkowo ma przebadane serce potwierdzone odpowiednim certyfikatem .
Szczenięta pochodzą z domowej hodowli, posiadają ciągły kontakt z ludzmi i miejsce gdzie mogą się wyszaleć co pomoże im w rozwoju
psycho-fizycznym.
Odbiór szczeniat z książeczką zdrowia oraz metryczką uprawniającą do otrzymania rodowodu kompletem szczepień i odrobaczeniem, wyprawką
wiecej o szczeniaczkach na
www.bouvier.org.pl
telefon 609906944 Email basiawilczewska@wp.pl
Zainteresowanych proszę o rezerwację.
Preferowani będą przyszli właściciele zainteresowani prezentowaniem psów na wystawach ktorym bedziemy sluzyc pomocą
DSC00475.JPG

 

Beeeeeep

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
46
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
KatoCity
Ja dostałam rok temu od chłopaka ślicznego kocurka.
Nazywa się Gucci i już ma półtorej roku. Największy zbój w domu:)
 

zyzio

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2009
Posty
21
Punkty reakcji
0
ja mam psa yorka miniaturke i jest strasznie rozpieszczony ... Nazywa sie Zyzio ;P. Spi oczywiscie ze mna w łóżku i jest strasznie słodkim psiakiem ;]
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Aktualnie nie mam zwierzaka po traumie z myszką, która po pół roku umarła ...

W wieku 4 lat miałam świnki morskie albinoski, miałam też chomiczka, który był u mnie chyba rok, ale oddaliśmy go do sklepu zoologicznego. Przez 6 lat miałam rybki.
 
Do góry