Jakie zwierzątko posiadacie?

diabelek19

Dra at helvete! ;> mrr...
Dołączył
29 Grudzień 2008
Posty
672
Punkty reakcji
32
Wiek
107
Miasto
Pjekło
Chomiki sa fajne, szkoda ze żadnego nie mam :(
Aktualnie posiadam kotka, kilka lat temu były 2 ale jeden zdechł ;(
Jeszcze wczesniej był piesek ale tez zdechł ;(
 

Ostry1994

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Ja posiadam królika,który wabi się Gucia ;) Często się z nią bawię,ogólnie miła jest :)
 

Jopa66

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2007
Posty
625
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Zabrze
Ja mam Owczarka Niemieckiego o nicku Misio :) Wziąłem go jakiś rok temu z schroniska jak miał 6 tygodni. Jeszcze mam kota, miałem rybki, świnkę morską lecz niestety już nieżyją(świnka dożyła 13 lat ^^)
 

wynqsuperior

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2009
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Pepperland
Obecnie mogę się jedynie cieszyć obecnością mojego wielce ekscentrycznego psa w typie owczarka niemieckiego, który w najbliższy poniedziałek będzie miał już całe pięć lat... czas leci zdecydowanie zbyt szybko : ))))

Miałam kilka zwierząt... pudla średniego, trzy "moje - nie moje" psy w typie rasy owczarek niemiecki, papugę nimfę, rudego kota, który jednak był u mnie tylko kilka dni, kawkę, niestety zbyt bardzo poranioną, by przeżyła kilka dni więcej, no i oczywiście rybki... były przeróżne, ale akwarium oddałam bratu, a potem rybki zniknęły w niewiadomy sposób. Podejrzewam, że chyba w swoim zakłopotaniu trochę je zaniedbał i wylądowały w kiblu.

x
 
A

Anitkaa

Guest
Ja mam pieska rasy Corgi- spokojne, posłuszne, dobre zwierzę. Bardzo lubię chodzić z nim na spacery :)
Mam też kotka- zwykłego dachowca. Jest najlepszym przyjacielem mojego dziadka :D Jak oni razem fajnie wyglądają, bo czasami kotek wchodzi dziadkowi na plecy i tak sobie siedzi :p
Moim trzecim zwierzaczkiem jest chomik Roborowskiego. Niestety jest strasznie dziki i strachliwy. Udało mi się go troszkę oswoić, bo wchodzi na rękę, ale i tak się boi, gryzie obcych. No cóż, jest to zwierzątko bardziej do patrzenia niż do brania na ręce i głaskania...
:D
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Aktualnie tylko pieska no i jakieś pajączki w kątach xD
 

lipsz

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2009
Posty
38
Punkty reakcji
0
a ja mam psa rasy kundelus nieposplitus :D
mysz, raczej bez rasowa
pająki-jeden ptasznik olbrzymi, a drugi ptasznik tygrysi
 

R.A.Z.O.R

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2009
Posty
100
Punkty reakcji
2
a więc tak :D :
Posiadam psa (a raczej suczkę) Sawę
aktualnie zdjęcia nie posiadam :(
 

doma16

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Mam psa Spike(bokser) który umie dużo sztuczek i bawić się w chowanego.2 psy Saba i Max owczarki kaukazkie duże i kundelka Sonie,mam też 3 myszki(nore,tuptusia i nale i koty 3 cola maniek i kropa
 
Do góry