Jakie zwierzątko posiadacie?

mojulubieniec

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Moim ulubiencem to kot perski - czarny. Zainteresowanych, co to za stworzenie, zapraszam na stronie z sygnaturki.
 

Nienna

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2008
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Stadko mi sie całkiem nieplanowanie mocno powiększyło. Znalazłam szczurzyce i okazało sie, że jest ciężarna :mruga: Więc obecnie mam 15 szczurów i pewnie wszystkie zostaną u mnie :)
 

emka335

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja miałam chomika 3 lata ale niestety już mi zdechł :( Od miesiąca mam psa rasy amstaf zabrałam go ze schroniska wiec na razie poznajemy się :) ciągle mnie czymś zaskakuje:)
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Ja mam tasiemca i robaki...czyli standard :p
 

Concini

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2008
Posty
206
Punkty reakcji
2

Jednego...? Przecież to zwierzęta stadne...

Ja miałam jednego szczurka przez ok. miesiąc, czekając, aż drugi szczurek którego miałam przygarnąć podrośnie, i różnica w zachowaniu i samopoczuciu zwierzaka jest ogromna. Szczur samotny jest nieszczęśliwy i nudzi się, po prostu.
 

rainforest

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
w niedzielę będę mieć małego syberian husky!
Już wszystko na niego czeka :)
 

K.N

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2008
Posty
84
Punkty reakcji
0
A ja mam siostre w pokoju obok, która wrzeszczy, żebym przyciszył muzyke, której wcale nie słucham. I jest dla mnie jak ślepa kiszka, jesli można uznać to za zwierzątko... NIe potrzebna w tym momencie zupełnie.
 

welmas

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
235
Punkty reakcji
3
mam psa i kota i razem bawią się najlepiej i mnie wcale nie potrzebują do tego :crazy:
 

martyneczek

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
a ja mam tylko kotka:p w końcu własnego tylko mojego kotka:p pół persik pół dachowiec i oczka tez ma pół na pół:p tzn jedno niebieskie drugie brązowe:) moja śliczna Wikunia:)
 

GummiBear

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2009
Posty
318
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Leszno&Poznań
Jestem posiadaczem (a właściwie moja matka jest) dwóch kotów i psa. Dachowiec, pers i York.
Lepiej nie chodzić u mnie na bosaka :p Masakra
Ale przyzwyczaiłem się. W moim domu zawsze były jakieś zwierzęta: psy, koty, chomiki czy siostry :D
 
Do góry