Jakie zwierzątko posiadacie?

Sweet girl

Tykajacy wulkan - nie wiaodmo kiedy wybuchnie ;)
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
1 628
Punkty reakcji
0
Jeżeli chodzi o mnie to w swoim życiu miałam wiele zwierzatek.
Hodowałam rybki, potem były świnki morskie, a teraz mam psa ;)
 

DYFER

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2006
Posty
40
Punkty reakcji
0
eee tam macie pieski kotki chomiki nic nie jadowitego :(
ja mam Ptasznika Olbrzymiego o imieniu MIECZYSŁAW i lubie się z nim bawić ale jak ukąsi to kilka dni boli :(
 

gosiaczek738

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
185
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
mała tajemnica:P
Hmm ja mam w domciu obecnie milusiego króliczka :) Jednak nie wiem jakiej jest rasy,bo dostałam go od siostrzyczki na imieniny i nie zapytała sie w sklepie co to za rasa :( Jest to bardzo mile stworzonko jednak troszeczke czasem nie grzeczne.Uwielbiam sie z nim bawić on chyba ze mna też :) A najbardziej to lubi mi gryźć spodnie albo paputki :D heeh.Kiedyś miałam także rybki,ale niestety są już w niebie tak jak i moj chomik,który był moim pierszym zwierzatkiem jakim miałam.



115_1_.gif
 

Tabucha

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
Miasto
z Marsa xD
Ja mam żółwia ;) Mówie na niego "Drapak" , bo od małego drapał i walił się o akwarium :D
Posiadam również kotka "Maciusia".Jest czarno-biały,ma chyba z dwa latka i strasznie rozrabia xD

Miałam też psa "Dżekiego" lecz niestety nam uciekł :( To był owczarek niemiecki.Ach...
Jak byłam mniejsza to miałam dwie kotki i jednego kota.Kot miał na imię tak jak ten co teraz mam "Maciuś",jedna z kotek (siostra "Maćka) nazywała się "Miśka" ,a druga kotka (matka ich) "Łatka" . Wszystkie z tych kotów również były czarno - białe :D
I jeszcze miałam rybki.Hehehehe....^^
 

Asiunia 16

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2005
Posty
254
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Ja mam dwie koteczki-dachowce, jedna ma już 11 lat ^^ a druga rok.

No a wczoraj przybył do naszej rodzinki 6-tygodniowy owczarek niemiecki, Bruno, zapodaję jego fotkę ;) jak śpi :*
 

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Ja mam takie bardzo niesforne... zwie się Klaudia... (sis)
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Ja chciałbym mieć jakieś nietypowe zwierze, nietoperza czy coś :D.
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
Widzę, że mamy podobne upodobania co do zwierząt :D

Jak mój kotek zdechnie albo wcześniej, czy później wypadnie przez okno, pójdę na poszukiwania czarnego kota :)
 

Badzio00

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2006
Posty
71
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Ja posiadam rybki... W sumie ni to przytulic ni poglaskac... Takze zwierzatko raczej do poogladania...
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Też miałam bojownika, ale mi zdechł...... ale w ten weekend kupuje sobie samca i dwie samice :)

a tak pozatym to mam psa i żólwia lądowego :)
 

bartek1st

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2006
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Ja posiadam psa, a raczej sukę Sabę rasy posokowiec bawarski. Fajny psiak, którego bardzo lubię. :eek:k:
 

Nineczka

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2006
Posty
8
Punkty reakcji
0
A ja mam dwa kotki fajne są, ale chce mieć jeszcze pieska bo pieski są słodziutkie ;-)
 

zapomnij_o_tym

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2006
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
33
ja mam rybki i kota. chiałabym mieć jeszcze myszke, ale nie moge bo rodzice mówią że kot może jej coś zrobić. Kiedyś miałam też królika, ale mi zdechł. :(
 

Wredota

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2006
Posty
233
Punkty reakcji
0
Miasto
Centrum dowodzenia światem :>
zwierzaki?? kiedys mialam kanarka i jeza..ale niestety na piora jestem uczulona a jeza szlag trafil :/
obecnie mam psa a raczej suczke - Sabe - owczarka niemieckiego... zwierze wredne jak ja:D nikogo si nie slucha :D (tez jak ja) jest kaprysne i rozpieszczone (tez jak ja ) wogole jest do mnie bardzo podobna , oczywiscie z charakteru :Dale coz kocham ja ponad zycie.. jak sie z nia bawie? caly czas to zabawa najczesciej wychodze z nia na spacery..
a najbardziej lubie jak mam zly humor jest mi zle i obrazam sie na caly swiat to moj kochany potwor wtedy kladzie sie przy mnie i tak slodko traca mnie nosem albo lize po stopach :D

pozdrawiam
 

Caala_ja

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2006
Posty
107
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ja też mam owczarka niemieckiego (suczkę) :D Wiesz mówi się: jaki pies, taki właściciel.. :D
 

piotrus655

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2006
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
łódź
niestety nie mam zwierzatka :( ale raz na jakis czas opiekuje sie slicznym Jamniczkiem :D
 
Do góry