Jakie są wasze fantazje erotyczne?

bashra

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2007
Posty
91
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
mam wiedzieć?
Moje fantazje się spełniły, ale ciągle pojawiają się nowe :p mam to wyjątkowe szczęście że moja Diablica jest równie pomysłowa co ja i nasze upodobania są podobne :)
 

Adamsky

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2007
Posty
58
Punkty reakcji
0
Wiek
49
Miasto
Warszawa
A oto i moje fantazje :)))

Romans z taka Panią :)
 

Attachments

  • shaved.jpg
    shaved.jpg
    166,8 KB · Wyświetleń: 64

PannaMigotka

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
185
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z mojego pokoiku
Brak fantazji to najgorsza rzecz w łóżku :p Rutyna zabija...

Marzy mi się ciepła letnia noc, niebo usiane gwiazdami, w domku na plaży odgłosy romantycznej muzyki, zapach olejków, wszędzie rozsypane płatki róż,czerwone wino i truskawki... I ON nalewający gorącą jak nasze ciała wodę do wanny, blask świec... Bierzemy razem kąpiel całując się i pieszcząc delikatnie. Potem wyciera mnie ręcznikiem omijając wrażliwe punkty czym doprowadza mnie do wielkiego podniecenia. Przenosimy się na plażę, czuję jego języczek w mojej muszelce, kładzie mi na łechtaczce kostki logu , które topiąc się na mnie doprowadzają mnie do wrzenia... A potem ja doprowadzam go do raju swoim sprawnym języczkiem i delikatnymi paluszkami... A finał oczywiście w łóżku. Przywiązuje mnie do obręczy kajdankami tak, żebym nie mogła się poruszyć i płynnymi ruchami wchodzi we mnie wprawiając nas oboje w wielką rozkosz. A potem wyczerpani i szczęśliwi zasypiamy w swoich objęciach. Chciałabym kiedyś przeżyć taką noc... :] :p :D
 

SuCre

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
Miasto
Nieznane
A moim marzeniem jest przeleciec koropetytorke od Ang. Za kazdym razem jak u niej jestem to az mnie rwie... jest wspaniala... tylko nie mam pomyslu jak sie dostac do jej majteczek :p
Mam nadzieje ze sie kiedys spelni ^^ to bedzie niesamowite doznanie mowie wam:)))
 

Stacho

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z Cipy
OStry sex pod namiotem we dwoje i w tym lodzik mmmmmm... i potem jak panienka stęka jak jej robie dobrze :pP :)
 

ewela1488

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2007
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
33
A ja Justin Timberlake :p :D Kocham go normalnie :] i wentworth miller ale to chyba kazda z nas :p
 

Piotr

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
1 005
Punkty reakcji
0
Jessica Alba , Tera Ried (Czy jakoś tak :p ) i tą hm... co grała w eurotrip mike hehehhe :D

A teraz realistycznie - wiem że to tylko fantazje a tak naprawde to poprostu przysfajalne dla oka kobiety heheheh :p
 

piecia330

Łał! butiq
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
4 445
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Miasto
Gołdap
Jessica Alba
Elisha Cuthbert :D :D :D
Angelina Jolie
Tea Leoni
Cindy Crawford :D :D :D
Katie Holmes
Penelope Cruz
Carmen Electra
Charlize Theron
Scarlett Johansson
Avril Lavigne
 

Suza

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
107
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Canada
Nie pogardziłabym takimi panami jak Oliver James czy Riley Smith ;)
 
Do góry