Jakie są wasze fantazje erotyczne?

lucsk

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2018
Posty
204
Punkty reakcji
0
O seks warto jest dbać. Jesli sie nie dba to atmosfera siada. Nawet w najbardziej dobranych na początku związkach..... Warto jest poznawać partnera, obserwować, jak się zmienia. Przecież nic nie jest nam dane na zawsze. A jedyną stałą w życiu jest zmiana. To, że małżonka kiedyś nie cierpiała seksu oralnego, nie znaczy, że teraz tego nie chce. To, że kiedyś wystarczyło kilka minut na grę wstępną, nie oznacza, że po latach będzie tak samo.
Jesli chcecie rozgrzać atmosferte polecam; gadżety erotyczne, przebieranki,gry erotyczne.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Tikkajam

Zbanowany
Dołączył
28 Listopad 2019
Posty
48
Punkty reakcji
0
Każdy ma własne.... Jeśli chodzi o mnie:
seks z kobietą
przebieranki
jak również masaz erotyczny

Chociażby we dwoje. Widziałam ze niektóre salony masażu oferują taki masaz dla dwojga.
 

Darek45b

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2020
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja jestem fetyszystą stóp jednak wstydzę się o tym powiedzieć swojej dziewczynie, uważa fetyszystów za zboczeńców...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

migotka_mi

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2023
Posty
8
Punkty reakcji
0
Każdy ma własne.... Jeśli chodzi o mnie:
seks z kobietą
przebieranki
jak również masaz erotyczny

Chociażby we dwoje. Widziałam ze niektóre salony masażu oferują taki masaz dla dwojga.
Znam takie miejsce i to nawet w Warszawie - sprawdź ofertę Desert Rose. Znajomy dostał w prezencie masaż erotyczny w tym miejscu i był zachwycony. Profesjonalna obsługa, intymna atmosfera - podobno mega doświadczenie :)
 
Do góry