Jakie są wasze fantazje erotyczne?

JrGunner

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2012
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
101
Od jakichś 2 lat co jakiś czas śni mi się ostry seks na białym puchatym dywanie :huh:
 

Xatu89

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2012
Posty
75
Punkty reakcji
1
Mia Farrow jest (byla kiedys) najbardziej seksowna aktorka jaka znam. Szkoda ze to juz nie moja epoka.
Jodie Foster - z checia. Te tygrysie,,czasem powazne oczy. Ale Mia ma to cos... jest bardziej sexowna.
Lucy Lawless - oddal bym sie jej calkowicie. W jej przypadku nawet BDSM i biczowanie wchodzi w gre ^ __ ^
 

milosz98

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2011
Posty
36
Punkty reakcji
0
Moją fantazją jest ,aby uprawiać seks z drobną brunetką,w czarnych pończoszkach,lizać jej stópki,waginę,pieścić ją,potem chciałbym ,aby ona zrobiła mi tak zwane footjobs ,i teraz gwóźdź moich fantazji Pissing,chciałbym ,aby ona oddawała mocz na moją twarz,a potem ,kąpiel z nią w dużej wannie ,porozrzucane róże,dużo piany i oczywiście seks w tej wannie...mam nadzieje ,że kiedyś znajdę taką dziewczyny(piękną,drobną,miłą,i czułą brunetkę),i to się spełni,a narazie pozdro:p
 

Blashyrkh

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Mnie tam nie kręcą żadne żele czy wibratory ja to bym chciała do sypialni zabrać nóż a po milosnych uniesieniach zlizywac krew ze skóry kochanka... Jak o tym powiedzieć facetowi? Żeby sie nie przestraszył :D
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
Moją fantazją jest ,aby uprawiać seks z drobną brunetką,w czarnych pończoszkach,lizać jej stópki,waginę,pieścić ją,potem chciałbym ,aby ona zrobiła mi tak zwane footjobs ,i teraz gwóźdź moich fantazji Pissing,chciałbym ,aby ona oddawała mocz na moją twarz,a potem ,kąpiel z nią w dużej wannie ,porozrzucane róże,dużo piany i oczywiście seks w tej wannie...mam nadzieje ,że kiedyś znajdę taką dziewczyny(piękną,drobną,miłą,i czułą brunetkę),i to się spełni,a narazie pozdro:p

lizanie stóp to jest to. jestem fetyszystą tej części ciała,a partnerka wprost szaleje za takimi rodzajami pieszczot, także bardzo dobrze się dobraliśmy:)

Mnie tam nie kręcą żadne żele czy wibratory ja to bym chciała do sypialni zabrać nóż a po milosnych uniesieniach zlizywac krew ze skóry kochanka... Jak o tym powiedzieć facetowi? Żeby sie nie przestraszył :D

hmmm, poszukaj kogoś z emo, oni lubią takie cięcia , albo polityka, tylko u nich to zazwyczaj cięcia...ale w budżecie :D
 

Medicus

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2012
Posty
44
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Hmm, fantazja standardowa - chciałbym kochać się z siostrą mojej dziewczyny :p Czasami myślę też o zabawie w trójkę, szkoda, że to raczej niemożliwe ;)
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Jakby to powiedział Geralt z Rivii - tytułowy Wiedźmin:

Odejdź stąd i wychędóż się sam.

:D
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Alizee

alizee_45491-480x360.jpg


Emma Watson

Emma+Watson+-+Helena+Bonham+Carter+on+being+Emma+Watson.jpg
 

Harpagan

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
a co mi tam:p ja mam fantazje z fajna cycata pielęgniarką :p oczywiście musi być w uniformie:p
 
Do góry