Jakie są wasze fantazje erotyczne?

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
ale facet się nie zaangażuje

Dlaczego z góry zakładasz, że każdy facet myśli tylko o seksie i jednocześnie jest bezuczuciowy ?

jeszcze nie spaliśmy razem, ale bardzo tego chcę...ale wiem, że tak nie można, tym bardziej, bo widzę, że oboje się w siebie wkręcamy...

Zakazany owoc smakuje najlepiej tyle, że skończy się kacem moralnym i zniesmaczeniem.
 

lunarbird

Chaos Master
Dołączył
27 Październik 2010
Posty
1 284
Punkty reakcji
70
Wiek
45
Miasto
MSW
[quote name='SailorMoon'']jesli jestescie spokrewnieni w prostej lini także radze odpuścić[/quote]
Związek przy pokrewieństwie dalszym niż 2 stopień w prostej linii (czyli rodzeństwo rodzone) jest całkowicie akceptyowalny nawet w KK. Rodzeństwo cioteczne to natomiast CZWARTY stopień pokrewieństwa. Autorka mówi o kuzynie, więc wnioskuję że chodzi o rodzeństwo cioteczne.
Wikta napisał:
Em... tak. No więc masz kłopot, bo to co robicie nazywamy kazirodztwem, a to jest w Polsce zakazane.
Mogłabyś nie okłamywać ludzi? Kazirodztwo to związek RODZONEGO rodzeństwa. TYLKO I WYŁĄCZNIE. Rodzeństwo cioteczne może spokojnie brać ślub (nawet kościelny z dyspensą biskupa).

W mojej rodzinie zdarzył się taki związek. Nie był chętnie widziany, ale był tolerowany. Nie zachęcam, ale apeluję do odpowiadających: NIE OKŁAMUJCIE LUDZI. To nie jest kazirodztwo.
 

Meyrin

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2011
Posty
4
Punkty reakcji
2
Wiek
28
Miasto
Kraków
Mam trochę, albo wręcz bardzo chore fantazje seksualne. Często leżąc już w łóżku wieczorem sobie tak fantazjuję... Widzi mi się brutalny seks. Gwałt wręcz. Ja naga i cała związana, leżę na łóżku... Gwałciciel bije mnie po twarzy z otwartej dłoni, dostaję mocne klapsy w tyłek. Bierze mnie za włosy i szarpiąc rzuca na podłogę. Gasi światło, zatyka mi ręką usta i bierze od tyłu lekko mnie podduszając. Brutalnie dobierając się do moich piersi i reszty ciała. Później zakłada mi obrożę i smycz, na której prowadzi mnie w kierunku krzesła, na którym siada. Karze mi pozostać na ziemi, wyzywając ciągnie mnie za włosy i przystawia moją twarz do swojego penisa. Otwieram usta i połykam go w całości. On trzymając mnie za włosy nie pozwala wyjąć członka z ust. Ja dławiąc się próbuję odepchnąć się od niego rękami, wyginając się przy tym na wszystkie strony. W końcu ustępuje. Obciągam mu dalej. Po wszystkim spuszcza mi się na twarz i do buzi. Karze mi wszystko połknąć. Dostaję kilka porządnych klapsów i podnosi mnie do góry, przyciągając do siebie. Siadam na jego członku... Dobra tyle starczy. To tylko jedna z wielu moich fantazji ;)
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Dlaczego z góry zakładasz, że każdy facet myśli tylko o seksie i jednocześnie jest bezuczuciowy ?


to nie chodzi o bezuczuciowość. Facet ma zasady i kiedy podchodzi do seksu tylko po to, żeby bzyknąć to bzyknie i nie zakocha się. Jeśli jednak sam planuje się "zbliżyć" to się zbliży. faceci łatwiej panują nad "przypadkowym" zakochaniem się.
 

19Modna92

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Gdzieś na śląsku ;p
Ja chyba jak każda zdrowa kobieta po całym dniu w tym feministycznym świecie lubię ostra ,,jazdę'', całkowicie poddać się facetowi i nie miec w łozku nic do powiedzenia :)...
A co do fantazji to chciała bym kiedyś by mój facet w momencie kiedy będę naprawdę zajęta i nie będę myślała o seksie złapał mnie za włosy zaciągnął do sypialni :) rzucił na łóżko i zaczął akcje zanim ja zdążę zrobić się ,,mokra'' :))
 

anacristina2

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Moja znajoma ma fantazje z swingowaniem nawet mnie tym troszkę zaciekawiła http://seksoot.com/news/spec-a.php no w konću swingowanie w Polsce staje się dość popularne:) I staje się fantazją erotyczna:)
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
to nie chodzi o bezuczuciowość.

W takim wypadku facet będzie bezuczuciowy ponieważ potraktuje bliską osobę jak pierwszą lepszą d*pę z imprezy. Której imienia nawet nie zna.


Facet ma zasady

Nie każdy je ma. Niektórzy myślą tylko o tym żeby zaliczyć jak najwięcej panienek nie przejmując się konsekwencjami.

Jeśli jednak sam planuje się "zbliżyć" to się zbliży. faceci łatwiej panują nad "przypadkowym" zakochaniem się.

Być może ale seksu nie uprawiasz sam tylko z bliską osobą a ona też ma uczucia. Seks (przynajmniej według mnie) nie jest tylko fizycznym doznaniem. Seks to również uczucia. Jeżeli nie ma uczucia to równie dobrze możesz posuwać gumową lalkę i nie odczujesz różnicy.
 

rws

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2010
Posty
278
Punkty reakcji
27
Darwin wział ślub ze swoją kuzynką. Cóż zdarza się nie jest to nic aż tak złego, choć zawsze będzie trochę dziwne i różnie odbierane.

NIE JEST TO KAZIRODZTWO.
 

forest_guru

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2008
Posty
354
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
UK/Londyn
Od wczoraj mam taką małą fantazje, zrobić to na dworze, w dzień, albo w nocy gdzieś w jakimś ciemnym miejscu,
ale w dzień gdzieś w jakimś lasku miedzy drzewami, na jakimś kocyku, że niby piknik :D
albo w nocy zaprzeć partnerke do muru i po prostu wziąść ją ostro od tyłu :D mmmm :p
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Tak, nie jest to kazirodztwo jak najbardziej. Ja akurat pod takimi względami jestem bardzo tolerancyjny. Moja znajoma z roku ma za chłopaka swojego kuzyna, ja nie widzę w tym nic złego.
 
B

BaRoNeQ

Guest
A ja stawiam żebyś mu dąła .:D
Daj mu co ci zależy może za 9 miesięcy będzie jakiś mały rodzinny potworek ??
A no i żeby nie było daj jeszcze komuś żebyś rodzinę powiększyła .:D
 

patka18

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
mi się tak marzy seks z nieznajomym w jakieś ciemnej uliczce .. lub taki ostry, brutalny wręcz :D
 
S

Solo Lee

Guest
Meisa Kuroki :zakochany: Japońska piosenkarka, aktorka, modelka... świetnie tańczy. Mam słabość do Japonek. :przewraca:



meisakuroki24331800x480.jpg


meisakuroki24333800x480.jpg
 

Noiret

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2011
Posty
28
Punkty reakcji
3
Wiek
112
Miasto
Watykan
Skoro już się uparliście - możecie, za obopólną zgodą... Dorośli jesteście, sami za siebie odpowiadacie. Toteż kurna pozwalam.
 
Do góry