Jakie są wasze fantazje erotyczne?

Asiulaa

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2008
Posty
322
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kraków/NH
Z tym zapachem piwa.. coś w tym jest. Szczerze powiem, że też coś takiego dziwnego poczułam, może nawet mnie to podniecało...
No tak, tylko po pijaku to raz się chce, a raz nie.
:p
 

Afeni

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ja tak jak Asiula mam taką fobię... wystarczy, że ktoś mnie trochę 'przyciśnie' od razu się duszę :/
 

ironman

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2007
Posty
105
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
lubuskie
A przyłożenie poduszki do twarzy? Moją kumpelę już nawet to przerażało. Bała się panicznie.
 

ironman

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2007
Posty
105
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
lubuskie
Po alkoholu docierają do nas tylko te najsilniejsze bodźce. A najbardziej to chyba ten związany z seksem.
 

Asiulaa

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2008
Posty
322
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kraków/NH
A przyłożenie poduszki do twarzy? Moją kumpelę już nawet to przerażało. Bała się panicznie.

Też... :mruga:

Taa, najsilniejsze... To ja mam jakoś inaczej. Jak jestem pijana to zazwyczaj nic nie robię. A jeśli już, to śmieję się do siebie i myślę "co ja robię...? aa nieważne, fajnie jest...".
Ale co do udawania gwałtu czy innych-takich, to myślę, że w porę bym się zorientowała :p
 

Asiulaa

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2008
Posty
322
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kraków/NH
Czy by mi się podobało...?
Ja wiem...
Nie, raczej nie. Nie lubię nic na siłę.
No i jeszcze ta kwestia, że on ma więcej sił i musiałby udawać, że wcale taki silny nie jest, żeby to było realistyczne.
Nie, nie.. odpada.
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem jest to bardzooo dziwne, bo dlaczego ktoś miałby podduszać swoją partnerke? To sprawia że pewnie dziewczyna się czuje bardzo niepewnie.

Nierozumiem jak na tym świecie są osoby które to chcą robić i inne jeszcze bardziej szalone rzeczy które sprawiają ból partnerce.


Krótko - jak dla mnie to "Podduszanie" jest całkowicie chore !!
 
A

arkovianin

Guest
Fajne słowo jezyk.gif
A to na podstawie doświadczeń te słowa, czy tylko takie przypuszczenia...?

Nie to nie jest na podstawie przypuszczeń tylko ja wiem,że to jest po:cenzura:eek:ne dusić własną partnerkę
 

blackcoffee90

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
537
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Nie lubię tego. Mój facet lubi kiedy nie ma czym oddychać i jak dla mnie to niech sobie lubi ja nie zamierzam tego robić.
 
Do góry