Jakie są wasze fantazje erotyczne?

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Ale to on miałby zdążyć, dla mnie podniecająca byłaby sama myśl o tym że to zrobiłam no i przyjemność z seksu (nawet bezorgazmowa :p)
~porzucona~ - po prostu każdego co innego kręci no i z czasem jest się bardziej wymagającym,
 

facetr

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
ja to bym tak bez awarii chciała, szybki numerek i spódnica w dół zanim ktokolwiek wejdzie, ale nie w takiej obleśnej wieżowcowej windzie, a bardziej ekskluzywnej. Takiej z prawdziwego zdarzenia, hotelowej np. Najpierw szybki namiętny numerek w pędzącej na dach windzie,a potem dłuugi romantyczny seks na hotelowym dachu (of cors na jakiejś leżance czy coś) z pięknymi widokami na miasto, szampanem i truskawkami :)


oj piękna Ty to masz fantazję fajna z Ciebie dziewczyna :p :p :p :p
 

niesia87

Anioł ;)
Dołączył
26 Sierpień 2009
Posty
942
Punkty reakcji
21
Wiek
36
Miasto
Łódź
ja bym chciała w opuszczonym budynku przy świecach :p był by to długi i namiętny seks bez pośpiechu i obawy że ktoś nas przyłapie. A druga to w parku szybki numerek pozycja od tyłu bez zbędnych pieszczot:)
 

ziuteq21

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Moja fantazja: ;)

Ty wchodzisz, wręczasz mi kwiaty,
Składasz na mych ustach namiętny pocałunek.....
Ja nalewam szampana...

Zdejmujesz mi bucik i całujesz moją stopę...
Czy czujesz te dreszcze, które przechodzą ...
przeze mnie gdy...

delikatnie muskasz swymi wargami...

moje
podbicie..,
palce..,
łydki...

Ja zaczynam czuć to ciepło rozlewające się...
po całym moim ciele gdy mnie pieścisz...

i tę wilgoć...
wypełniająca mnie coraz bardziej...

Wchodzisz pomiędzy moje

uda...
rozchylasz z narastającą rozkoszą...

zaczynasz pieścić wargami i...
już Twój gorący...

oddech coraz bliżej czuć gdy przez rzadkie...

koronki moich majteczek...
wykrapla się...
rosa...

delikatnie ją...

spijasz...
samymi wargami...

delektujesz się smakiem
nektaru mojego...
rozkoszy...
narastającej...


Takie będzie powitanie...
A potem?
może jednak...
:sexy: :sexy: :)

WOW!to jest naprawdę ciekawe... Zawsze podziwiałem ludzi z szeroką wyobraźnią. :D
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
moje fantazje poniekąd się spełniły.
kiedyś marzyłem o sexie oralnym - dawno i wiele razy mam za sobą.
marzyłem o trójkącie - 2 dobre koleżanki jakiś kawał czasu temu pomogły mi spełnić fantazje :)
oraz sex gdzies w miejscu publicznym - daaaawna koleżanka robiła mi loda na plaży, kochałem się na plaży (już inny przypadek), sex w parku, galerii handlowej w łazience.
teraz, gdy tego spróbowałem czego chciałem (napewno znalazło by się w mojej głowie coś, czego nie próbowałem) to nie myślę o tym zbyt często. teraz to tylko i wyłącznie z żoną uzupełniamy swoje wzajemne fantazje :)
 

papa rasialdo

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2009
Posty
289
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Miasto
Zachód, Lubuskie, GW
moje fantazje poniekąd się spełniły.
kiedyś marzyłem o sexie oralnym - dawno i wiele razy mam za sobą.
marzyłem o trójkącie - 2 dobre koleżanki jakiś kawał czasu temu pomogły mi spełnić fantazje
smile.gif

oraz sex gdzies w miejscu publicznym - daaaawna koleżanka robiła mi loda na plaży, kochałem się na plaży (już inny przypadek), sex w parku, galerii handlowej w łazience.
teraz, gdy tego spróbowałem czego chciałem (napewno znalazło by się w mojej głowie coś, czego nie próbowałem) to nie myślę o tym zbyt często. teraz to tylko i wyłącznie z żoną uzupełniamy swoje wzajemne fantazje
smile.gif


Prosze, przyklad człowieka spełnionego
laugh.gif



Ja jakoś wielu fantazji nie mam, moze dlatego ze to co mam na codzien całkowicie mi wystarcza
biggrin.gif


Ale taką jedna rzecza o ktorej mysle jest sex z trzema kobietami: białą, czarną i japonką tudzież chinką (prawie to samo)
biggrin.gif
 

Montaggamer

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2009
Posty
293
Punkty reakcji
15
Wiek
29
Miasto
Warszawa
Niektórym osobom moja wypowiedź może wydać się dziwna.Inne nazwą mnie zboczeńcem.Ale ja nie będę się przejmował kompletnie słowami krytki.Dla pewnych forumowiczów fantazje, które zaraz opiszę wydadzą się w pewnym stopniu znajome.
Otóż: od dziecka pociągało mnie do zniewalania koleżanek, które mi się podobały.Wyobrażałem sobie, że je porywam.Kiedy zacząłem masturbować się <było to chyba w 6 klasie> moje fantazje rozwinęły się.Zaczęły być coraz dłuższe i bardziej szczegółowe.Teraz przyjmują mniej więcej taką formę: wyobrażam sobie jakąś kobietę <najczęściej którąś z koleżanek> ubraną wyzywająco.Idzie ulicą i nagle zostaje złapana przez tajemniczego mężczyzne w przebraniu złodzieja (kominiarka itp.).Zostaje skrępowana i zakneblowana.Potem następuje stosunek z przymusu.

To tyle.

Mam 15 lat.Szanuję kobiety i moje codzienne kontakty z nimi nie mają absolutnie nic wspólnego z moimi fantazjami.Traktuję swoją dewiację (nie boję się tego tak nazwać) jedynie jako drobne marzenia, których czasem używam podczas masturbacji.Zakochałem się w jednej dziewczynie i zamierzam otoczyć ją opieką i nie robić nic wbrew jej woli.Przy okazji zwykły sex też jest dla mnie podniecający.Nie ograniczam się jedynie do mojego małego skrzywienia, także mój pierwszy raz i kolejne stosunki w moim życiu zamierzam odbyć klasycznie, bez żadnych "dodatków".Jestem przeciwnikiem gwałtu.Uważam, że każdy człowiek powinien wykształcić u siebie samokontrolę i to nie tylko pod kątem seksualnym, ale także w życiu codziennym, gdyż jest to umiejętność współcześnie niezbędna.Moim zdaniem swoje fantazje można wprowadzić w życie, ale tylko za zgodą obu stron.
Jestem ciekaw waszych opinii. :papa:
 
A

Aulelia

Guest
Moje fantazje ograniczają się do ciepłego oddechu, czułych pocałunków, niekoniecznie tylko po ustach, dotykania poniżej pasa, fingeringu, itd. Resztę zostawię dla siebie.
 
Do góry