Jakie prezerwatywy są najbezpieczniejsze?

Metamorfoza01

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam
Ludzie ratujcie Wy Mniee.
Ostatnio kochając się z chłopakiem zauważyłam, że pękła prezerwatywa. Chłopak od razu wyjął penisa. Do wytrysku rzecz jasna nie doszło. GUMKA BYŁA PUSTA. Ale martwi Mnie ten przeklęty preejakulat. Wszędzie oczywiście inaczej piszą.
Chciałabym wiedzieć czy ktoś z was miał podobną sytuację i jak się ona skończyła.
Nie ma to jak porównanie doświadczeń... ;/
Z góry dzięki za wypowiedzi
 
M

Mam-Problemy.pl

Guest
Dokładnie,najlepszym potwierdzeniem tego że nie jesteś w ciąży,bądź jesteś jest zrobienie sobie testu ciążowego.
 

pinkflaming

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2011
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wszystko zależy od umiejętnego obchodzenia się z nimi. Wiele jest przypadków, kiedy gumka pękła, lub zsunęła się, ale to zdecydowanie nie swiadczy o wadliwości prezerwatywy. Jednak wiaodmo, 100% nie dają.
 

kacyk

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
pinkflaming:
dokładnie, większości osób pękają bo nie wiedzą nawet jak prawidłowo się je zakłada... :pokrecony: :bijeglowe:
 

Andrea55

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2011
Posty
177
Punkty reakcji
0
Z tym zakładaniem to racja. Ja jeszcze nigdy nie miałam takiego przypadku bo bardzo uważamy. Używamy Durex i jesteśmy zadowoleni:)
 

Kenobi

Jedi Master
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
3 040
Punkty reakcji
169
Wiek
40
Miasto
zmienna
10 next generation condoms with RealFeel™ material for a natural skin on skin feeling.

These are made from a technically advanced non-latex material which is clinically proven to deliver heightened sensations.

Feeling is everything.

real%20feel.PNG


Podobno jakas nowa generacja gumek z materialu nie-latex. Probowem, ROBI ROZNICE.

Polecam ;)

zrodlo
 

pinkflaming

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2011
Posty
39
Punkty reakcji
0
a czy ich skuteczność jest tak samo potwierdzona jak w przypadku dotychczasowych durexów, czy w zestawie lepiej zaopatrzyć się w Escapelle? ;D
 

fross

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam .Mam pytanie.Dopiero od miesiąca współżyję z moim chłopakiem,jest to moj pierwszy partner, i za kazdym razem panicznie boję się,że jestem w ciąży.zabezpieczamy się tylko prezerwatywami durex extra safe,nigdy nie zdarzyło się,żeby się zsunęła czy pękła,dodatkowo moj chlopak nigdy nie konczy we mnie,a mimo wszystko wciąż ten strach pozostaje.jestem kilka dni przed okresem,ale nie mam az tak nasilonych objawow jak zwykle i przez to panikuje podwojnie.mam sie o co martwic,czy lepiej wrzucic na luz i po prostu cierpliwie czekac na okres?
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
ze spokojem, bez nerów wrzucić na luz. Od tego stresu przed ciażą, (która jest w Twoim przypadku praktycxznie niemozliwa), jeszcze Ci sie okres spoznia i dopiero sie wtedy mozna stresowac :]
 

dawidek211003

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Zakopane
nie nawidze gumek!! nie ma to jak bez :p najlepsza i najwygodniejsza opcja to tabletki. Moja laska od 2 lat bierze Cilest i nie narzeka:) nic jej sie nie dzieje a my mozemy do woli kozystac z zycia :p
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
pewnie niech sie laska tróje dla Twojej wygody ;)

teraz nie narzeka, zobaczymy za pare lat wątroba, zwiekszone ryzyko raka piersi.. i ciąże mnogie :p na pewno będziesz w niebo wziety.
 

zolwikowski

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam.Mam jedno pytanieZdecydowalismy sie z dzeiwczyna na pierwszy raz i uzylismy w tym celu DUREX EXTRA SAFE wszystko ladnie poszlo.Dalo rade zalozyc i w ogole ale problem tkwi w tym ze jak juz jestem w dziewczynie to prezerwatywa jakby to powiedziec zeby bylo jasno...zwija sie na koncu czlonka przy wychodzeniu z partnerki i naciaga z powrotem gdy wchodze w dziewczyne.Poprostu skora na penisie nawija mi sie na napletek to razem z prezerwatywa i nie wiem czy tak powinno byc...wydaje mi sie ze tak no bo wszystko tam pracuje razem ale chcialbym sie czegos dowiedziec na ten temat od doswiadczonych osob :) nie wiem czy dosc jasno to opisalem ale postarajcie sie jakos mi odpowiedziec :) dzieki dodam ze rozwijam ja do konca i tutaj jest ok bo sie nie zwija tak zeby mogla spac czy cos tylko chodzi o ten czubek czy to normalne ze prezerwatywa sie tak zachowuje
 

syrcia

Lekarz - specjalista
Dołączył
16 Wrzesień 2011
Posty
138
Punkty reakcji
1
Miasto
Warszawa
Opisywany przez Ciebie problem najprawdopodobniej związany jest ze źle dobranym rozmiarem prezerwatywy. Wybrany przez Ciebie producent posiada w swej ofercie prezerwatywy XL, które są większe w obwodzie.
Przed ponownym zbliżeniem powinniście raz jeszcze zapoznać się z instrukcją załączoną do opakowania.
 
Z

Zmiennikzycia

Guest
Jak to jest z zastosowaniem prezerwatywy i do tego różnego rodzaju olejków do nawilżania?
Można tak czy nie bardzo?
 

damianos138

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2011
Posty
257
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Prezerwatywę niszczą olejki dlatego powinno stosować się lubrykanty na bazie wody i silikonu
 

syrcia

Lekarz - specjalista
Dołączył
16 Wrzesień 2011
Posty
138
Punkty reakcji
1
Miasto
Warszawa
Do zwiększenia wilgotności pochwy i ułatwienia penetracji można używać wielu preparatów. W sytuacji, gdy decydujemy się na korzystanie z prezerwatywy, wybór lubrykantów (środków nawilżających) jest odpowiednio mniejszy. Uzależnione jest to od procesów chemicznych, które zachodzą na prezerwatywie. Tłuszcze zawarte w niektórych nawilżaczach (w tym w oliwkach) rozpuszczają lateks, a tym samym zwiększają ryzyko pęknięcia prezerwatywy. W takich sytuacjach zaleca się korzystanie z lubrykantów na bazie wodnej, dostępnych w aptekach i dobrych drogeriach. Większość producentów prezerwatyw ma w swoim asortymencie specjalne lubrykanty, które można nakładać na prezerwatywę bez obaw o jej zniszczenie.
 
Do góry