Jakie prezerwatywy są najbezpieczniejsze?

asteroida

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2011
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Dla pewności lepiej nie ryzykować i stosować kremy/żele lubrykacyjne. Teraz nie trudno dostać w każdej drogerii czy aptece.
 

annapercy

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2011
Posty
26
Punkty reakcji
0
ja osobiście nie ufam prezerwatywom innym niż durexy, aczkolwiek i tak ich nie stosuję, bo strasznie nie lubię z gumką -.-
 

shejker

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2012
Posty
35
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Durex extra safe - ale poćwicz najpierw zakładanie żeby potem wpadek nie było!
 

zaciekawionaa

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Mam takie pytanie...
kochałam sie z chlopakiem (on mial gumke) doszedl i gdy ze mnie juz wyszedl po wytrysku.. to na gumce od zewnatrz pojawil sie sluz byly podejrzenia ze prezerwatywa pekla ale byla cala...czy to mozliwe ze to byl moj sluz z pochwy?? Bądz ,że sperma jakims cudem się wydostała ? ;xx
 

paralogiczna

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Gumka + globulki dopochowe.
Mamy zamiar z chlopakiem odważyć sie na nasz 1szy stosunek, dlatego jest to dla mnie dosc wazne i prosilabym o udzielenie paru informacji.
Metode antykoncepcji wybieram juz jakies 2 miesiace i ciagle mam obawy przed ciążą.

Moje pytanie brzmi czy przy takim zabezpieczeniu, jezeli chlopak nie wyjdzie przed wytryskiem, jest ryzyko ciąży?
czy lepiej zeby wyszedl przed...
Prosze o odpowiedz.
Pozdrawiam.
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
globulki są srednio wygodne w uzytku, ale jesli dodatkowo Cie uspokoja to mozesz je stosowac razem z gumkami. Jesli chcesz miec 100% pewnosc to powiedz zeby wychodził na koniec, wtedy i globulka i gumka i przerywany ze tak to okresle daje praktycznie nikłe szanse na ciaze. Plemniki to nie wojowniki ninja , nie potrafia się teleportować przez lateks, w srodowisku globulki przemknac wprost do Twojego jajeczka (zakladajac ze akurat jestes w fazie plodnej).
 

pospolity

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Mam pytanie. Planuję z dziewczyną swój pierwszy raz i chcę się odpowiednio zabezpieczyć. Może ktoś mi doradzi jakie są najlepsze prezerwatywy (widzę, że sporo osób poleca Durex extra safe) takie dla "standardowych" rozmiarów? I czy można w aptece kupować prezerwatywy na sztuki? Nie chciałbym kupić całej paczki, która po przymiarce jedenej wyjdzie mi, że nie będzie mi pasować.
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
na sztuki tylko w internecie kupisz, w aptece cale opakowanie , tam sa tylko 3 sztuki wiec ze spokojem majatku nie wydasz :)

na 1 raz extra safe powinna byc ok, bo chodzi o to zebys nie skonczyl po 15 sekundach, a to grube skarpetki są.
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
Jezeli nie masz wielgasnego sprzetu to wszystkie powinny pasowac. A jak sie w jakiej czujesz to ju kwestia prob.
Na necie mozna kupic na sztuki, moze znajedisz sprzedawce ktory ma rozne rodzaje i mozesz kupic od razu pare rozych. Bo kupowac 1 nie ma sensu bo placisz za przesylke.

W normalnych sklepach tylko po 3 sprzedaja.

Kup sobie na poczatek Durex exra safe, jak nabierzesz wprawy to siegnij po te ciensze. Bo w tym worku sie prawie nic nie czuje.
 

niuniaaaa92

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Hej mam chyba problem tydzien mi sie spoznia okres uzywalismy z moim chlopakiem Prezerwatywy Durex nie pekla ale okresu nie ma ja moge jesc i jesc dol brzucha co jakis czas mnie boli tak jak na okres i piersi mi sie zrobily wieksze i bola ... Pewnie zrobie test ale najpierw jestem ciekawa waszych opini jedna dzisiaj juz dostalam ale dalej mam to w glowie ;) bardzo prosze o "pomoc" :) :D
 

niuniaaaa92

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
hmm ?? to mozesz isc kazdy mysli inaczej i ja chce poznac rozne opinie a nie potrzebuje takich jak twoja ...
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Jeśli chcesz uzyskać takie, które będą dla Ciebie komfortowe polecam kółeczko wzajemnej adoracji. Z taką postawą, jaką prezentujesz innych rad raczej nie dostaniesz.
 

niuniaaaa92

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
hmm nie znasz mnie i mnie nie oceniaj a napisalam takich glupich komentarzy naprawde nie potrzebuje .... jestes taki fajny to zachowaj to dla sb

nie dorosniesz heh
 

malaru

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2011
Posty
217
Punkty reakcji
4
Miasto
Tarnobrzeg
Głupich komentarzy...
Jakbym była wierząca to bym się za Ciebie aż normalnie do kościoła przeszła i pomodliła.
Post jest... mało mądry.
Wiesz może skąd się biorą dzieci?
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
hmm nie znasz mnie i mnie nie oceniaj a napisalam takich glupich komentarzy naprawde nie potrzebuje .... jestes taki fajny to zachowaj to dla sb

nie dorosniesz heh

jak ktos sobie wmawia niestworzone rzeczy do głowy i jest zbyt rozemocjonowany faktem ze uprawia seks, seksu uprawiac nie powinien.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Może ona faktycznie jest w ciąży? Taka... emocjonalność to jeden z objawów. Powiem tylko tyle, że prezerwatyw nie zakłada się na palce. Ale dobra, nie będę tu obrażał czy atakował, bo już mam dwa ostrzeżenia.

Zrób ten test.
 
Do góry