Jakie preferujecie Glany

bialamasajka

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Kiedyś nosiłam glany, teraz przeniosłam się na górskie buty. Są lżejsze i wygodniejsze, ale jak nosiłam glany to miałam Grindersy, i Steele ( czarne i wiśniowe). Te wiśniowe się starły w niektórych miejscach do czarnych i w sumie szybko mi śrubki odpadły i podeszwa . Grindersy to zupełnie inna bajka 3x droższe od steelów ale warto nic nie odpada :) jedyne co to sie po prostu zużyły :p
 

introvert

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja glany mam, noszę czarne 10-tki firmy nieznanej ;D Nie uważam żeby glany nie były kobiece. Dodają uroku :)
 

sepultura

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
158
Punkty reakcji
0
Ja już niestety swoje glany wyrzuciłam i na razie nie mam żadnych. Ale moje stare przetrwały ładnych parę lat i sporo przygód. Wspominam je ze sporym rozrzewnieniem, ale teraz już chyba jestem trochę za stara, żeby wrócić do tego stylu.
 
P

Pielegnacjaobuwia_pl

Guest
Glany charakteryzowały się tym,że były niezwykle wytrzymałe,pamiętam jak nosiło się zwykłe czarne lub fioletowe- to były czasy:) Moje wytrzymały swego czasu aż 4 sezony,teraz panuje moda na buty sportowe lub eleganckie. Ale to przecież także kwestia gustu.
 
P

Pielegnacjaobuwia_pl

Guest
Chociaż ostatnio widziałem fajny kolor glanów,bo były jasno -zlelone,świetnie się prezentowały. Jak będe miał okazje to wstawie do nich link:)
 

IzUnIa22

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2012
Posty
91
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Lublin
ja miałam dwie pary 10 wiśniowe i zielone ( ciemno zielone ) z firmy Shelly:)
 
Do góry