Jakie preferujecie Glany

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
Ta..
A nienawidzący Smerfów noszą niebieskie sznurówki!
Ja jakoś się takimi przekonaniami nie przejmuję ;)
Niech tam nosi co chce :)
 

Verkam

walking contradiction
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
1 562
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Radzionków
Bussi, po raz kolejny wyrażasz swój zastój umysłowy. Miejmy nadzieje, że chwilowy :D Ja tam uważam, że nawet głupie sznurówki... mogą coś znaczyc? Też możliwe ;)
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
Bussi, po raz kolejny wyrażasz swój zastój umysłowy. Miejmy nadzieje, że chwilowy biggrin.gif Ja tam uważam, że nawet głupie sznurówki... mogą coś znaczyc? Też możliwe mruga.gif
Tak.
Nie przeczę, że mogą coś znaczyć ;)
Ale ja sobie nic z tego nie robię, bo wiem, że różne kultury, środowiska mogą mieć różne oznaczenia ;)
Tak samo zresztą jest z arafatkami...

Nich sobie ludzie robią, co chcą ^_^
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
Arafaty to juz symbol plastików... <_<
Ale dobrze jest wiedzieć o takich rzeczach, ponieważ od tego może zależeć jak Cię ludzie postrzegają.
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
Ale dobrze jest wiedzieć o takich rzeczach, ponieważ od tego może zależeć jak Cię ludzie postrzegają.
No wiem, ale w gruncie rzeczy czasem nie wiadomo jest, co dla kogo oznacza ;)
Jeśli się za dużo tych wszystkich symboli powymyśla to też ciężko się w tym wszystkim połapać, dlatego nie zwracam na to uwagi :)
Każdy może uważać, że dana rzecz oznacza co innego i wtedy się robi kisiel :D

A co do arafatek - tam to wynikało po prostu z tradycji.
Też nie biorę tego zbytnio pod uwagę, ale przynajmniej rozumiem skąd to się wzięło i wiem, do czego zmierzają tamci ludzie ;)
To ukształtowało się przez dłuższy okres.
 

blackcoffee90

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
537
Punkty reakcji
2
Wiek
33
mam steel, czarne, 10

podobają mi się jak najdłuższe i tylko czarne, śmieszą mnie inne kolory, ale każdy ma swój gust
 

Hans92

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Chciałbym was prosić o radę. Stoję przed wyborem, kupuję pierwszy raz w życiu glany i nie wiem jaki model wybrać, chcę aby były całe czarne, 10 dziurek i nie wiem czy brać HD 915 czy jakieś inne. Pomóżcie mi!!! please
 

fodno

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
Polecam glany firmy Campilot, bardzo wygodne, fajnie wyglądają... ja mam model "15" dziurkowy... ale są tez "10".... POLECAM
 

Wiosenna_Agatka

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2008
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Jak dla mnie KMM rządzą:) Mam bordo- czarne :D

A co do przygody, to jedyne co mnie spotkało, to reakcja mamy koleżanki, gdy po wejściu do mieszkania zobaczyła moje buty. Od razu rzuciła pytaniem: "Co to za gestapo w oficerkach przyszło?!"
 

kathe92

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
126
Punkty reakcji
0
Miasto
Lublin
Polecam glany firmy Campilot, bardzo wygodne, fajnie wyglądają... ja mam model "15" dziurkowy... ale są tez "10".... POLECAM


Dokładnie tak jak ja :D Wygodne. To co glanom się nie podobało/nie pasowało to już sobie przetarły i jest ok ^_^ A mam je jakies 3 tyg. (stare HD będą w mojej pamieci :lol:)
 

fodno

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
Nawia, a jakie nosisz sznurówki do twoich glanów?
Ja nosze białe, za:cenzura:iscie wyglądają :D
 

Irving

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
202
Punkty reakcji
0
Witam ;)) No cóż dla mnie buty jak buty. Ja mam z firmy Boots ;] Jak narazie całkiem dobry stan, no nie powiem xD ^^ .Tylko jak pierwszy raz w nich poszłam do szkoły to wielkie ''hallo'' o byle co było ^^, ale już jest okey.

Chciałbym was prosić o radę. Stoję przed wyborem, kupuję pierwszy raz w życiu glany i nie wiem jaki model wybrać, chcę aby były całe czarne, 10 dziurek i nie wiem czy brać HD 915 czy jakieś inne. Pomóżcie mi!!! please


Proponuję zobaczyć na to:
http://allegro.pl/item494710045_glany_truc...row_roz_39.html
Ja mam z firmny Boots , czarne i jestem zadowolona.
 

Qua

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2008
Posty
126
Punkty reakcji
3
Glany średnio mi się podobały dopóki nie zobaczyłem ostatniej, zaje.....j, taniej pary w sklepie akurat na mnie :D . Po przymierzeniu już było pewne, że starzy mnie zabiją, bo zamiast kupić sobie ocieplane, eleganckie trzewiki przyjdę do domu z glanami :D . Co dziwne są o niebo wygodniejsze od moich starych adidasów i w ogóle nie obcierają, w przeciwieństwie do wspomnianych wcześniej adidasków... Firma raczej mało znana, ale naprawdę porządne buty, mam tylko nadzieję, że się nie rozwalą zaraz, bo mam je dopiero od kilku tygodni :p . Standardowe, czarne, 10 dziurek. Absolutnie nie żałuję tego zakupu :D . Jeśli ktoś się zastanawia nad kupnem glanów i czyta ten post to niech się dłużej nie zastanawia tylko leci do sklepu :p ! A oprócz tego podobają mi się takie oto buty:
10059_1.jpg

18693_1.jpg
 

damroka

the local freak with the twisted mind
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
1 175
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
się biorą dzieci?
ostatnio ortopeda kazał mi "odstawić" glany, bo rzekomo moje problemy z biodrami wynikają z ich noszenia. więc obecnie preferuję żadne :]
 

karinariddle

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Kocham glany, mam Steele... 8 :3 Ładnie mi się układają na nogach. I całe czarne, podeszwy mi sie już odklejają. Wcześniej miałam glany firmy Glany... No cóż, podróby podróbek, ale były zarypiste z wyglądu... puki je szlag nie trafił ;p
 

warjatka

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
?
Ja mam 2 pary glanow firmy Steel <10 dziurek> jedne cale czarne a drugie czaro-pomaranczowo-czerwone<takie jak na obrazku tylko ciut ciemniejsze> nosze tylko czerwone sznurowki (mogla bym nosic glany caly czas, nawet mogla bym w nich spac, sa zaj****te)

A propo kolorystyki to kolor glanow czy sznurowek nie ma dla mnie znaczenia, nosze takie bo mi sie podobaja, podobnie jest z arafatkami:p
 

Attachments

  • 18814_1.jpg
    18814_1.jpg
    61,2 KB · Wyświetleń: 38

BlackMeg

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2008
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Kutno ?
Ja mama zamiar kupić sobie glany xD tata jest za, mama przeciw wiec przegłosowane xD podobają mi się białe, z jakiej firmy nie wiem.....
poradziłby ktooś???
 
Do góry