Jakie piersi podobają się mężczyznom?

basia141110

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2009
Posty
612
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Przed urodzeniem mialam 4,teraz 5,jednak zarowno ja jak i moj facet wolelismy4.Rzecz gustu...
 

Korba0811

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
99
Punkty reakcji
0
Heh, przed przyjmowaniem tabletek anty 4, a teraz 5, i jestem bardzo zadowolona :D Bo mi jako kobiecie 4 kojarzy się z byt małymi piersiami :D
Ale mężczyźni, ogółem nie narzekali i nie narzekają ;)
Najważniejsze jest to, by biust pasował do reszty figury, w tym cała filozofia :p
 

blackcoffee90

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
537
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Mam B do niskiego wzrostu, a jednak wzbudzają zainteresowanie mężczyzn. Nie narzekam, jest mi obojętne jakie cycki mam.

Podobają mi się kobiety z C.
 

megazord

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Prawdziwy milosnik lubi piersi kazdego rozmiaru i ksztaltu, ale z nich wszystkich najbardziej te ktora do osoby ktora kocha ;]
 

HSZONSZCZUR

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2009
Posty
21
Punkty reakcji
0
fajne sa takie duze ale nie zaduze!!!! ogolnie jak mi sie niepodobaja to poprostu zmieniam stronke
 

Patoosia

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
113
Miasto
Kraków
3,5 to świetny rozmiar :)
Moje oceniłabym jakoś między 4 a 5.
A podobają mi się zarówno małe jak i duże lecz bez przesady w żadną stronę.
 

andzia1994

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2009
Posty
678
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wrocław
mi się moje bardzo nie podobają... krępuje się gdy mam być bez stanika przy chłopaku mimo że on mówi że podobają mu się moje piersi... cóż kompleksy mam... a moje piersi to tak mniej więcej 3 (albo może nawet 2 :( )
 
K

kinga_sc

Guest
andzia młoda jesteś rocznik 94? to się nie łam... ja mam 21 na karku a piersi jak mała dziewczynka, a mimo to ten mój idiota mnie kocha i bardzo go to kręci... czasami podejrzewam go o pedofilstwo.. żarcik
 

andzia1994

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2009
Posty
678
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wrocław
andzia młoda jesteś rocznik 94? to się nie łam... ja mam 21 na karku a piersi jak mała dziewczynka, a mimo to ten mój idiota mnie kocha i bardzo go to kręci... czasami podejrzewam go o pedofilstwo.. żarcik
dzięki ;] ja w sumie wolałabym troche większe... no ale żyje z takimi i nigdy nie bede chciała ich powiększać ;) najbardziej denerwują mnie one np na basenie ponieważ nosze strój bikini i troche w nim pusto :lol:
 
K

kinga_sc

Guest
no w takich sytuacjach nie jest za fajnie:/ a teraz lato, a ja tak kocham zimę z wiadomych powodów... wtedy mój nie patrzy na inne a na mnie:D i nie chodzą wydekoltowane jak dziwki...
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
Ja mam tak 3,5 rozmiar z reguły B. Wg mnie nieco za duże, ale żyję jakoś
jesli takiej miseczki uzywasz to ci podpowiem na pewno za malej - to poklosie komuny gdy byly 3 rodzaje i matki ten idiotyzm przekazuja corkom - pojdz do dobrego sklepu i przymierz rozmiar wieksze - zdziwisz sie...
 

andzia1994

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2009
Posty
678
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wrocław
no w takich sytuacjach nie jest za fajnie:/ a teraz lato, a ja tak kocham zimę z wiadomych powodów... wtedy mój nie patrzy na inne a na mnie:D i nie chodzą wydekoltowane jak dziwki...
taaa znam ten ból ;;; a on jeszcze wymaga ode mnie żebym na baseny z nim jeździła ;< a ja się wstydze... bo do tego uważam że jestem gruba... no a tam będą `o wiele ładniejsze panny` takie na których kolesie lubią zawieszać oko. a na tym basenie bedą napewno jeszcze kumple mojego... Wrrr... ;<< chyba się popłacze zanim tam z nim pojade :(
 
Do góry