Jakie piersi podobają się mężczyznom?

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
u nas przewaznie sa biustonosze do E
a w tamtej rozmiarówce sa do K czy jakos tak, chodzi o to, ze mozna duzo lepiej dobrac biustonosz, do duzych misek mozna miec maly obwod, co tak standardowo jest praktycznie niemozliwe
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
No właśnie. Bo w B mi jest dobrze, no ale hmmm powinnam nosić C, które mi odstaje :/ Za wąska może jestem w klatce piersiowej?
 
K

kinga_sc

Guest
piersi tylko naturalne.. lepsze nawet male niz sztuczne po operacjii... przemysl to ;)

PZDRO
Trollu ja już to przemyślałam... I to chyba aż nad to... po prostu źle się czuje z tym moim niczym, nawet koleżanki w klasie mojego brata( czyt. podstawówka) mają więcej jak ja... Czasami takie naturalne nic jest gorsze od tego sztucznego B, a takie chce mieć.
 
K

kinga_sc

Guest
Mój facet kocha to co naturalne, najchętniej żebym się nie malowała, była świeża i naturalna...

Ale wiem, że faceci nie lubią takich desek...:/ No a z drugiej strony wiem jak mój reaguje na mnie w łóżku lub chociażby rozbierając mnie. Tyle, że ja się wstydzę
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
A dobrze byś się czuła, że masz jakieś ciała obce w środku, w sobie? Że to, czego on dotyka nie jest tak naprawdę Twoje?
Z drugiej strony - nei boisz się komplikacji? Czytałam na pewnym plotkarskim portalu, że matka znanego aktora (zapomniałam nazwiska... ktoś przypomni?) zmarła na skutek komplikacji po operacji powiększania biustu.
A widziałaś zdjęcia Pameli Anderson po tym, jak implanty jej się "przeunęły"? Musiaął zrobić szereg kolejnych operacji, by jej cudeńka wróciły na swoje miejsce.

Dalej chcesz tej operacji?
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
coz moja zona chciala kiedys zmniejszac, ale trafila na discovery na film o zabiegach tego rodzaju - wyleczona na zawsze...
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ja w sumie zawsze chciałam zmniejszyć, ale każdy mi mówi, że wtedy nic by z niego nie zostało. A na czym ten zabieg dokładnie polega?
 
K

kinga_sc

Guest
Widzicie, bo wam to łatwo, bo macie z czym oddychać, a na mnie nawet te najmniejsze rozmiary typu 70A, 75A są za małe


wiem jakie są komplikacje, a ja chce tylko lekko powiększyć do małego B
 

Polinnn_szzz

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2008
Posty
178
Punkty reakcji
1
Miasto
gdzieś..
to Ty normalnie nie masz cycek.. przecież.. "a" to są takie malutkie.. a TY jeszcze 70 w obwodzie.. nie wiem ja bym nie mogła chyba sobie dać spokoju.. miałabym okropne kompleksy..!! i mówie to szczerze.. i nie będę Cię pocieszać żadnymi "faktami".. inni mogą mieć całkiem odrębne zdania.. ja swoje powiedziałam..
 
K

kinga_sc

Guest
Wiesz, nika... mieć coś a nie mieć nic to też różnica. Dla mnie duże to takie C, a ja chce chociaż jakieś małe B, dziewczyny z dużym biustem nie mają przynajmniej problemów jak idą ze swoim do łóżka, nie muszą się bać, że on np wyobraża sobie to czy tamto...
 

Polinnn_szzz

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2008
Posty
178
Punkty reakcji
1
Miasto
gdzieś..
ale nie wszyscy faceci lubią duże piersi.. chociaż większość.. nie pocieszam Cię.. sama bym się źle czuła z małymi cyckami...
teraz mój chłopak jara się jak nie wiem jak widzi mnie w staniku nawet.. nie mówie już co jest jak jestem bez.. nie wiem czemu ale moje piersi się podobają.. i mówi mi to wiele osób.. mówią, że są idealne nie za duże nie za małe..

chociaż jeden atut..!
nie dziwie się, że masz kompleksy.. bo wiele moich koleżanek mówi mi codziennie to samo..
 

zmstr

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2009
Posty
480
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Ostr
ale wy dziewczyny macie problemy - ilu facetów tyle opcji ulubionych cycków :p A duże, eksponowane piersi to wymysł popkultury i tego co nam narzucają media. Dużymi cyckami zazwyczaj podniecają się domorośli kochankowie, którzy w życiu kobiety na poważnie nie mieli. Moja obecna kobieta ma dosyć sporawe piersi i fakt faktem że mi się podobają, ale np poprzednia miała takie fajne nieduże i je uwielbiałem :D
 
Do góry