Jakie piersi podobają się mężczyznom?

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Jak nie można? Zawsze można, a nawet trzeba. Tylko należy użyć odpowiednich argumentów :]
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
coz niektorzy bardziej nawykli do cierpien i latwiej je znosza (bohatersko)
inni mniej
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
rozumiem, po prostu trzeba na codzien obcowac z piersiami i to powinno pomoc w sytuacjach, kiedy inne kobiety wodzą na pokuszenie :p
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
oj Troll to az takie cierpienie dla faceta?
no ale Wy przeciez lubicie tak cierpiec :p

no wlasnie to zalezy .. czasem przeciazenia sa nie do wytrzymania :/ .. co za duzo to nie zdrowo :/ .. jak za duzo w ciagu dnia jest sie poddanym odzialywaniu tych magnesow to potem czlowieka nosi :niepewny:

a wiosna idze dziewczyny rozkwitna odkrja sie oj ciezke czasy nadciagaja :niepewny:

po prostu trzeba na codzien obcowac z piersiami

nie kazdy ma mozliwosci :)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
Troll to trzeba korzystac z kazdej okazji, zeby chociaz troche poobcowac z tymi piersiami

a kobity wcale nie sa okrutne, my jestesmy koffffffffane :)
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Jakiejś porady potrzebujesz Troll, czy jak? W ostateczności nakłonić głupią blondi, żeby dała ci się pobawić, chyba dasz radę :p
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
moze powinienes sobie kupic sztuczne? :D

pisalem chyba wczesniej jak ostrym jestem przeciwnikem wszelkich plastikow .. tylko naturalne na polskim mleku i witaminach :lol:

W ostateczności nakłonić głupią blondi, żeby dała ci się pobawić, chyba dasz radę

heh dziwny moze jestem ale nie gutuje w takich kobietach.. nie wiem czemu ale tempota u kobiety od razu mnie od niej odpycha chocby nie wiem jak piekna byla...

ale chyba mnie zle zrozumieliscie :D ... ja chcialem tylko przekazac ze w cieple pory roku kobiety ubieraja sie dla siebie czasem za kuszaca i nie zdaja sobie sprawy ze niektorzy przez to moga meki przechodzic :lol:
 

*Ktosik:D

rozhuśtywacz brzóz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
NeverLand
... ja chcialem tylko przekazac ze w cieple pory roku kobiety ubieraja sie dla siebie czasem za kuszaca i nie zdaja sobie sprawy ze niektorzy przez to moga meki przechodzic :lol:
racja "bracie w cierpieniach " :lol: .. no i przy tym wreszcie wymienią jeansy na rzecz czegos krótkiego , podwiewającego na wietrze ;)
 
Do góry