Jakie piersi podobają się mężczyznom?

Barton

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
1 428
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Mi się osobiście bardzo podobają takie sterczące niczym ostrosłupy. Bardzo mnie to kręci.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
Ja nigdy nie widzialem piersi w innych miejscach niz sie powinny znajdowac... Ale fakt, ze czasami jakies skojarzenia mnie nachodza. Patrze - jakas chmurka w ksztalcie piersi. O, a tamte owoce leza jak piersi... No, ale czy skojarzenia mozna nazwac widzeniem samych piersi w nieodpowiednich miejscach? Skojarzenia to tylko odwolania do rzeczywistosci
czy to jeszcze fascynacja czy juz cos wiecej??


Mi się osobiście bardzo podobają takie sterczące niczym ostrosłupy. Bardzo mnie to kręci.
coz to raczej zadkosc
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Ja nigdy nie widzialem piersi w innych miejscach niz sie powinny znajdowac... Ale fakt, ze czasami jakies skojarzenia mnie nachodza. Patrze - jakas chmurka w ksztalcie piersi. O, a tamte owoce leza jak piersi... No, ale czy skojarzenia mozna nazwac widzeniem samych piersi w nieodpowiednich miejscach? :p Skojarzenia to tylko odwolania do rzeczywistosci ;)

ja raczej takich akcji nie mam.. moj meski wzrok raczej podswiadomie szuka rzeczywistych obiektow :D
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
taaa i przeswietla swoim wzrokiem bluzki dziewczyn niczym promień rentgenowski :p

chmurki Kupidynek a to ciekawe :D
 

*Ktosik:D

rozhuśtywacz brzóz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
NeverLand
A, bo to trzeba patrzeć z kulturą ;).. skoro juz dostrzeżemy obiekt ( piersi ) , który przykuwa nasz wzrok.. to wypada choć zachowac w tym pewną dyskrecję :)
 

Barton

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
1 428
Punkty reakcji
1
Wiek
40
A, bo to trzeba patrzeć z kulturą ;).. skoro juz dostrzeżemy obiekt ( piersi ) , który przykuwa nasz wzrok.. to wypada choć zachowac w tym pewną dyskrecję :)
:D
"Nika" napisał:
ale czasem faceci tak patrza jakby mieli rentgen w oczach, to jest okropne splash.gif

Dokładnie :) Ale czasem trudno się jest opanować . :sexy:

"Troll" napisał:
rentgena nie mam wlasnie a szkoda sad.gif

trzeba sie opierac tylko na wyobrazni laugh.gif

To już chyba lepiej niż się tak gapić zacząć dorzyć do jakby to napisać... :D
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
Troll Ty moze tak, ale zdarzaja sie tacy, ktory sie po prostu gapią, kiedys ktos tak się zapatrzyl, ze prawie sie przewrócil :]
wiec radze uwazac chłopcy :D
 

*Ktosik:D

rozhuśtywacz brzóz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
NeverLand
nie przez nas Ktosik, tylko przez Wasze rentgeny w oczach :p
Gdybyśmy mieli rendgeny nie musielibyśmy sie wpatrywać , a tak to musimy poddawać piersi analizom, by ustalić siatkę topograficzną ich kształtów ;) ..a przy tym pozostaje kwestia pokusy, ech jak się uwolnić od niej (choć w sumie ..kto by tam chciał)... Kusicielki :p
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
dzieki Troll :p

taaa i to akurat Kupidynek nie podpadnie jak sie bedziesz na napisy patrzyl :p wyedy bedzie jeszcze gorzej, bo nie dosc, ze bedziesz usilowac cos przeczytac to jeszcze sie na piersi zagapisz i sie przewrócisz :D

Ktosik no widzisz nawet sie uwolnic z tej obsesji nie chcesz :p
 

Barton

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
1 428
Punkty reakcji
1
Wiek
40
dzieki Troll :p

taaa i to akurat Kupidynek nie podpadnie jak sie bedziesz na napisy patrzyl :p wyedy bedzie jeszcze gorzej, bo nie dosc, ze bedziesz usilowac cos przeczytac to jeszcze sie na piersi zagapisz i sie przewrócisz :D

Ktosik no widzisz nawet sie uwolnic z tej obsesji nie chcesz :p
Oczywiście. Ja jak się już na napisy gapie, to próbuje ściemniać, że jestem zainteresowany co tam jest napisane.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
a jak nie ma napisu ?

a jak nie ma stanika?? to jest dopiero chamstwo.. czy kobiety nie wiedza ze mezczyna moez przezyc bardzo powazny szok chormonalny ?? to moze grozic powaznmi konsekwecjami psychicznymi.. dziewczyny zakrywacie ta swoja bron bo ludzie cierpia :/
 
Do góry