Jakie piersi podobają się mężczyznom?

K

kinga_sc

Guest
Lady nie miałam, zawsze nosiłam biustonosze miękkie koronkowe takie 70AA/70A zależy od firmy albo całkiem bez nie przeszkadzało mi to, że ludzie się głupio patrzą. Więc facet wiedział czego się spodziewa.

Może czuła bym się lepiej jakby kochany tatuś-hazardzista nie uciekł do starszej o jakieś 17 lat kochanki.
 

RevolverLady

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2010
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
35
No własnie, a ja zawsze chodze w push-up'ach i to konkretnych :p... I potem dziwnie sie czuje jak mam go zdjąc...

To oznacza tylko jedno, ze nie byl wart ani Ciebie ani dzidzi.Wiem ze to utarty frazes ale jak ajbardziej prawdziwy. Ja mialam przepychanki cala ciaze z moim facetem a jak moj Gabrys mial 3 miesiace to dostalam takiego strzala z piesci ze nie pamietam nic z calej nocy po tym i do tej pory wychowuje Malego sama, faceci wartosciowi oczywiscie widza ze skoro sobie daje swietnie rade i nie narzekam to jestm bardzo wartosciowa i wierze ze w koncu ktorys mi bedzie odpowiadal...Mnie a przede wszytskim bedzie odpowiedni dla mojego dziecka... Ciąza to jest wlasnie taki okres...Dziwny...Bez wsparcia ciezko.. a moge wiedziec w ktorym jestes miesiacu??

A wracajac do ciala a raczej piersi to moje sutki sa w stanie sterczacym tylko w niektorych sytuacjach...inaczej sa troche mniej ksztaltne...
 
K

kinga_sc

Guest
Nie róbmy OT, ale daję radę mam wsparcie, o dziwo mojej szurniętej rodzinki:D Spokojnie jakoś się to kręci. W 5-tym miesiącu, dokładnie to leci 22 tydzień właśnie.

Cyckami się nie przejmuj, jak facet zwraca uwagę tylko na to to ... mu w d...e, nie jest wart zachodu.
 

RevolverLady

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2010
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
35
No to super ;) ze masz wsparcie a wiesz juz czy to bedzie chlopczyk czy dziewczynka??:)

Zachodu moze wart nie bedzie ale czasem nawet skur... jest wart i to bardzo :p kilku bardzo udanych nocy... A jesli chodzi o to przejmowanie sie to ja chyba nigdy nie przestane sie przejmowac dopoki nie bede miala wiekszych. A slyszal ktos cos o tych tabletkach powiekszajacych biust/??
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
No to super ;) ze masz wsparcie a wiesz juz czy to bedzie chlopczyk czy dziewczynka??:)

Zachodu moze wart nie bedzie ale czasem nawet skur... jest wart i to bardzo :p kilku bardzo udanych nocy... A jesli chodzi o to przejmowanie sie to ja chyba nigdy nie przestane sie przejmowac dopoki nie bede miala wiekszych. A slyszal ktos cos o tych tabletkach powiekszajacych biust/??

To wynajmij sobie zigolaka i sprawa prosta, kilka udanych nocy, choc moze kosztownych.
 

RevolverLady

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2010
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Na szczescie nie potrzebuje nikogo takiego bo nie narzekam na brak mozliwosci ;) ale calkiem o cos innego tutaj chodzi :)

Mnie zupelnie nie chodzi o to ze przez to ze nie mam takich piersi jak bym chciala miec ,cierpie na brak partnerow seksualnych bo jesli chodzi o moje zycie erotyczne to jestem bardzo spelniona ale ciagle ta jedna sprawa mnie blokuje i nie moge czuc sie w 100% swobodnie z kims w lozku jesli np jest to pierwsza czy ktoras z kolei noc...
 

RevolverLady

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2010
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Zaczynasz zakrawac o chamskie komentarze czy mi sie wydaje?? Jesli nie to zwracam honor :)
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Oj dobrze, niech ci bedzie, "partner seksualny" kwestia nazewnictwa :)

Sens wypowiedzi pozostaje ten sam.

Brzydkie kobiety siedza jak mysz pod miotla a te ktorym sie "powodzi" bawia sie w jakies takie marudzneia czy kompleksy, bardzo niewdzieczne dla losu :)
 

Miyoshi

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
453
Punkty reakcji
0
Brzydkie kobiety siedza jak mysz pod miotla a te ktorym sie "powodzi" bawia sie w jakies takie marudzneia czy kompleksy, bardzo niewdzieczne dla losu :)
mi tam się wydaje, że i brzydkie, i ładne bawią się w kompleksy:p Zresztą brzydota i piękno jest kwestią gustu;)


zeby nie offtopowac...
co prawda temat jest 'jakie piersi podobają się mężczyznom', ale ja jako kobieta, powiem, że od 3-5 są moim zdaniem skromnym najlepsze;p
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
mi tam się wydaje, że i brzydkie, i ładne bawią się w kompleksy:p Zresztą brzydota i piękno jest kwestią gustu;)


zeby nie offtopowac...
co prawda temat jest 'jakie piersi podobają się mężczyznom', ale ja jako kobieta, powiem, że od 3-5 są moim zdaniem skromnym najlepsze;p

Brzydkie wiedza ze sa brzydkie i sie nie wypowiadaja aby siebie jeszcze nie dobijac, ladne robia to dlatego aby wymuszczac komplementy i klepanie po plecach (i nie tylko plecach)

troszku zalosne...
 

Miyoshi

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
453
Punkty reakcji
0
Brzydkie wiedza ze sa brzydkie i sie nie wypowiadaja aby siebie jeszcze nie dobijac, ladne robia to dlatego aby wymuszczac komplementy i klepanie po plecach (i nie tylko plecach)

troszku zalosne...
Niezależnie od tego z czyich ust pochodzi, żalenie się nad sobą zawsze jest żałosne, jak sama nazwa sugeruje... Ale czasem się tego potrzebuje.
A co do brzydkich, które wiedzą, że są brzydkie - niech się w tym tak nie zapewniają, bo się może pewnego dnia znaleźć człowiek, któremu się spodobają ;P Chociaż istnieją pewne kanony piękna i mało kto woli coś, co poza nie wybiega, to jest fakt.

No, i jeszcze jedno: niektóre panny mają nadzieję, że są ładne, więc żalą się, żeby ktoś je dowartościował, przekonał o ich urodzie, w którą same nie mogą uwierzyć;) Mnie to właściwie nie drażni, tylko smuci i żal mi takich dziewczyn, bo z niską samooceną na pewno niełatwo żyć, szukając ciągle aprobaty w oczach innych.

(jak zwykle mam wrażenie, że nie powiedziałam tego, co chciałam powiedzieć, ale kij)
 

RevolverLady

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2010
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Zdecydowanie zgadzam sie z przedmówcami,ale nie tylko kobiety tak maja ;)
Jesli chodzi o mnie to zdecydowanie wiem co mam super a co nie i nie szukam aprobaty w niczyich oczach chociaz fajnie jak ja widze :p A takie myslenie o jakim piszecie w zaden sposob nie moze byc porownywane z moim kompleksem piersi bo ja po prostu wiem ze nie sa :cenzura: i niczyje zdanie tu niczego nie zmieni... Chyba ze chirurga plastycznego haha ;)
 
K

kinga_sc

Guest
Rewolwer nie panikuj, ja kiedyś miałam kompleksy, bo mi tylko rodzynki odstawały i chciałam powiększać. Ale teraz mam B i wolałabym mniejsze:D Jakoś przyzwyczaiłam się do wygody:) Za skur... się nie bierz. Tabletki, kremy, maści nic nie dają. Coś na ujędrnienie tak, ale inne wynalazki nie.

PS nie znam płci.
 

Pati2002

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
120
Punkty reakcji
0
A ja mam takie pytanie...
Czy odległość między piersiami jest ważna? :niepewny:
 
K

kinga_sc

Guest
To zależy...Bo jak masz je duże, spore np jakieś C czy D to powinna być mała, ale to mogą uregulować podobno dobre biustonosze. Jeżeli są to małe piersi jakieś A B, to spora odległość jest normą, a zbliżanie ich na siłę do siebie powoduje śmieszne efekty... i spłaszcza piersi.
 

RevolverLady

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2010
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ja mysle bardzo powaznie o powiekszeniu kwasem hialuronowym ale to jest troche drozsza impreza niz silikony :p i mysle ze najwczesniej za kilka miesiecy by mni bylostac na taka op[eracje...Marze o duzym biuscie :p Zawsze mi sie wydawalo ze mam mały ale nigdy sie go nie wstydzilam a teraz mam obsesje na tym punkcie...:/ ... niby nie mam zadnych rozstepow ale sa mieciutkie jak baloniki z woda i duuuuuzo mniejsze... Wiem ze mi zycia nie odmienicie ale skoro taki jest temat to pisze...
 
K

kinga_sc

Guest
A nie prościej zaakceptować siebie i znaleźć faceta, który będzie cię kochał taką jaką jesteś? I będzie dobry dla ciebie i dziecka? Nie lepiej te kilka tys wydać na nie? Mając małe dziecko wolałabym każdy grosik wydać na nie niż na jakieś "pierdoły".
 

Pati2002

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
120
Punkty reakcji
0
To zależy...Bo jak masz je duże, spore np jakieś C czy D to powinna być mała, ale to mogą uregulować podobno dobre biustonosze. Jeżeli są to małe piersi jakieś A B, to spora odległość jest normą, a zbliżanie ich na siłę do siebie powoduje śmieszne efekty... i spłaszcza piersi.
Na rozmiar nie narzekam - C :). I uwierz, odległość mała nie jest. Jakie biustonosze mogą to uregulować? Na stałe to chyba nie realne.
 
Do góry