Jakie piersi podobają się mężczyznom?

oleczka11717

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ja mam dośc duże c lub d zależy od firmy w której kupuje stanik i mojemu facetowi sie bardzo podobają uwilbia je dotykać i całować ale moim zdaniem nie ma określonego typu piersi idelanych zależy to indywidualnie od faceta
 

andriu

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
56
Miasto
Na południe
Najważniejsze dziewczyny to akceptować swoje ciało takie jakie jest ;) ,U mnie silikony odpadają.Lubie 3,4-100% natural, a jeżeli są jeszcze sterczące to :032:
 

andriu

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
56
Miasto
Na południe
ja ogolnie nic do swoich nie mam, ale jak patrze na inne to tak jakos mi sie smutno robi, ze faceci wola zawsze TE wieksze...nooo a ja mam takie tyci tyci ale nie ma co...wszyscy mnie pocieszaja, ze moze urosna ;)
Nie przejmuj się piękna niektóre dziewczyny mają tylko piersi i na tym się konczy :eek:k:
 

petertabak

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2007
Posty
68
Punkty reakcji
1
Z tego obrazka podanego na samym poczatku najlepsze to 5 i 6 :) Piersi nie musza być duże, ale żeby były jędrne i okragłe :)
 
K

kinga_sc

Guest
Kolego wyżej zaprzeczasz sam sobie 4/5 to bardzo duże piersi co najmniej duże C albo średnie D. Więc raczej duże... Nie duże to A.
 

RevolverLady

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2010
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Witam wszystkich ;) Dla mnie temat piersi jest bardzo wazny bo pomimo tego ze mam 21 lat to rok temu urodzilam dzidziusia, dlugo go karmilam i troche mi sie wyglad biustu zmienil... Przed ciaza mialam male C a teraz jest male ale A... Chcecie do oceny?? Czasem mi sie wydaje ze sa slodkie,takie malutkie ale zawsze marzylam o duzych a szczegolnie silikonowych bo sa sterczace itd ale zastanawiam sie czy warto robic operacje. Help ;)
 

kluzi

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2010
Posty
31
Punkty reakcji
0
no 3 lub 4 ale wiecie moja dziewczyna mogla by miec nawet 2 :) ale tak laske do obmacanie to chcialbym taka 6 czy 7 :] zobaczyc jak to jest miec takiego cyca w rece.... yyyy raczej w dwuch rekach :D
 
K

kinga_sc

Guest
Revolwerku jak na urodzenie dziecka to jesteś szczupła bardzo o_O a z C do A to by powstały "zwisy" chyba ściema z tym dzidziusiem.
 

RevolverLady

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2010
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Mam 13-miesiecznego synka :) i nie mialabym powodu zeby klamac bo i tak wlasciwie kazdy jest tu no name w jakims sensie takze co to za roznica. Mialam male C, 70C dokladnie i byly bardzo ladne,a co najwazniejsze jedrne a teraz sa mieciutkie jak gabka... Moze jakies inne ujecie Wam dam... W biustonoszu jest ok ale nie mam nikogo na stale i przy pierwszej wspolneh nocy zawsze mam blokade...
 
K

kinga_sc

Guest
Ja tam zawsze miałam małe A i mi to blokady nie stanowiło, teraz jestem w ciąży i mimo, że mam większy biust to blokadę ogromną mam nawet przed sobą, bo czuję się gruba i nieatrakcyjna.

Spróbuj masażu wodą i kremów ujędrniających.
 

RevolverLady

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2010
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Nie mialas czegos takiego jak ja? Ze Ci sie wydawalo ze jak sciagniesz biustonosz to facet od razu na to zwroci uwage i bedzie na to patrzyl jak na cos dziwnego??

A jesli chodzi o coaze to chyba kazdy ma czasem taki okes podczas niej ze wsyztsko jest nie tak z cialem ale jesli facet Ci pokazuje na kazdym kroku ze teraz jestes jeszcze piekniejsza to nie ma problemu :) tak dziala psychika:) Mam nadzieje ze Ci to szybko minie :)
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Witam wszystkich ;) Dla mnie temat piersi jest bardzo wazny bo pomimo tego ze mam 21 lat to rok temu urodzilam dzidziusia, dlugo go karmilam i troche mi sie wyglad biustu zmienil... Przed ciaza mialam male C a teraz jest male ale A... Chcecie do oceny?? Czasem mi sie wydaje ze sa slodkie,takie malutkie ale zawsze marzylam o duzych a szczegolnie silikonowych bo sa sterczace itd ale zastanawiam sie czy warto robic operacje. Help ;)

Nie warto robic operacji. Lepsze kobieta nawet z mniejszym biustem ale naturalnym niz ze sztucznym. Pozatym facet ma kochac Ciebie w calosci i twoje piersi rowniez za to wlasnie ze sa twoje. Pozatym masz racje, sa slodkie i ja bym nie narzekal :p
 

RevolverLady

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2010
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Tak tylko jak przełamać bariere w lozku...??

Ale za to tyleczek mam mistrzowki :p nogi tez.. Ogolnie lubie swoje cialo tylko te piersi...
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Nie wiem, na lamaniu lozek sie nie znam :)

No widzisz czyli ogolnie rzecz biorac nie masz co narzekac i cacy kobietka z Ciebie ;)
 
Do góry