Jakie Obozy Według Was Są Najlepsze?

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
Ja najbardziej lubię te z PTTKu. Nie ma jakiejś opieki, regulaminów itp. Przewodnik traktuje Cię na równi sobie, jesteście na Ty i ogólny Looz. Tylko żeby jechać na taki obóz to trzeba skończyć gimnazjum =P Bo młodszych bardzo rzadko biorą. (Ja jestem takim wyjątkiem :D )
 

Bella

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2006
Posty
646
Punkty reakcji
1
Ja lubie obozy, w których jadę w miejsce, którego nie znam.
Ale jakikolwiek by to nie był obóz, musza być fajnie ludzie. W dobrym towarzystwie wszędzie się będe bawić.
Marzy mi się taki w Anglii...
 

Madame Ewa

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2006
Posty
579
Punkty reakcji
0
Najlepsze obozy to są żeglarskie wędrowne :D Fajne towarzystwo, napić się można w milym towarzystwie i pogadac o wszystkim. O! :D
 

Kirma

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2007
Posty
292
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ja byłam dwa lata temu na obozie językowym. Ogólnie było super, ale najważniejsze, że towarzystwo było wspaniałe ;) Ehh, na wspomnienia mi się zebrało...
 

Lisa

grzeczny aniołek ;)
Dołączył
11 Styczeń 2007
Posty
1 213
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
otchłani smutku :(
Mnie się bardzo podobał obóz kajakowy :)
Przez jeden tydzień byliśmy w ośrodku
i ćwiczyliśmy lub się uczyliśmy pływać w kajaku
a drugi tydzień
pływalismy kilka km do określonego miejsca :)
 

Shojo_606

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2007
Posty
181
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
...Utopia... <szkoda, że nie istnieje>
Według mnie nawet najdroższy obóz nie jest fajny jeśli nie zbierze sie odpowiedniej ekipy z którą człowiek będzie sie tam dobrze bawił. Ja osobiście polecam góry. Jak człowiek popatrzy sobie ze szczytu taki umęczony po wspinaczce ta cieszy sie jak dziecko i czuje sie dowartościowany jak nigdy!
 

Eadgyth

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Poznań
Pamietam, ze swego czasu lubilam obozy tematyczne. Mnie osobiscie najbardziej podobaly sie te jezykowe: czlowiek sie nie nudzil, a zajecia nie byly zbyt "szkolne". Moze wylaczajac poranne wstawanie, ktorego nie cierpie i nie cierpialam od dziecka... ;)
A i jezyka mozna sie nauczyc i ciekawych ludzi poznac.... :eek:k:
 

błekit_w_oczach(ona)

Nimfa z piekła rodem ^^
Dołączył
5 Styczeń 2007
Posty
767
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Tam, gdzie wstaje słońce.
Witam. Moglibyście mi powiedzieć jakie obozy są najlepsze? Właściwie o jakiej tematyce. Ja zawsze jeżdżę na obóz sporotwy, ale może znacie jakieś ciekawsze? Jeśli tak to piszcie. Czekam ;)

Też jestem za stara na obozy. Ale mysle ze każdy powinien jechac na taki oboz na ktorym nie bedzie sie nudzic i męczyć.
Jesli ktos lubi sport - to sportowy.
jest lubi malowac - to jakis artystyczny.
albo taneczny.
:]
 

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
w zeszłe wakacje byłam na rowerowym, polecam :eek:k: no chyba że trafi sie na jednego beznadziejnego opiekuna z jakim ja miałam do czynienia <_< wystrczy być tak smao chamskim i wścibskim jak on i od razu wszystko jest OK :D
 

mynia4

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2007
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
32
dokłądnie takie obozy sa najlepsze :) nie stacjonarne, ale wędrowne, chociaz stacjonarne tez sa niczego sobie. pewnie lepiej z zawieraniem znajomsoci. Ja byłam an ejdnym stacjonarnym, ejdnak chdoizlismy bardzo długo. I dwóch w pełni wędrownych :) raz pięć razy zmienilismy miejsca, a drugi arz 3 bodazje :). Było cudownie, dzieki gitarze, ogniskom... I pięknej muzyce turystycznej. tóra jest balsamem dla duszy wprost :)

W pełni się zgadzam :) Nic dodać, nic ująć :)
 

domcia64

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
31
hej
co myślicie o obozach tanecznych? Chciałabym jakoś aktywnie spędzić wakacje, jechać na jakiś obóz.:) Najpierw myślałam o językowym, później o konnym, teraz myślę o tanecznym. Był ktos może. Fajne są takie obozy czy warto jechać. A jak nie to na jaki najlepiej?:)
 

ZabaKite

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Najlepsze obozy - KITESURFINGOWO - WINDSURFINGOWE !! :D Mega klimat i KADRA!! O samym sporcie nie wspomnę bo kto nie spróbował ten niech nie traci czasu!! Jak nie wieje śmiga się na WAKEBOARDZIE (na desce za motorówką) eventy paintballowe są do ogarnięcia i wiele innych atrakcji (katamarany, karaoke, imprezy w beach barach) ! Wszystko to dzieje się na helu. Dla nie wtajemniczonych -> CENTRUM KITESURFINGU
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
ja proponowałbym nie pisać że "najlepsze obozy to..." tylko "najlepsze obozy WG MNIE to...". Będzie poprawnie.
A zatem wg mnie najlepszy obóz to taki który sam sobie zorganizuje, najlepiej spontanicznie.
Nie ma to jak wziąć plecak, ubrania, hamak, śpiwór jakieś szamanko (oczywiście pifko musi się tam znaleźć :D ) i oczywiście nóż, złapać transport do najbliższego lasu i rozpocząć wędrówkę. Bez żadnych ograniczeń, nakazów, bez wiecznie hałasujących uczestników, uczucia byciem jak japoński turysta :p i innych nieznośnych rzeczy.
 

3stu

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2007
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
wro
i tu się zgodze z ZabaKite :) !!!
kite i windsurfing...wiatr we włosach, sól na ciele, słońce grzeje :*) ...klimat i atmosfera jak rzadko!..trzeba tylko odpowiednią szkółkę wybrać i mieć zajawkę na naukę :) reszta przyjdzie sama z czasem..polecem!
 
Do góry