Jakie Obozy Według Was Są Najlepsze?

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Ja podobnie jak Yoggi lubię sobię ubrać buty i pójść na własny obóz ;)

A poza tym żeglarskie obozy wędrowne jak już ktoś napisał są niezapomniane :)
 

carlito

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam. Moglibyście mi powiedzieć jakie obozy są najlepsze? Właściwie o jakiej tematyce. Ja zawsze jeżdżę na obóz sporotwy, ale może znacie jakieś ciekawsze? Jeśli tak to piszcie. Czekam ;)
Witam wszystkich forumowiczów!

A myślałeś o kitesurfingu ? Rok temu wkrecilem sie w temat, to nawet latwiejsze niz myslalem. W tym roku tez bede na helu, jest mega atmosfera, spoko ludzie i dobra biba ;) Przydatne adresy:

kiteforum.pl
kiteshop.pl
kitesurfing.pl
kitecenter.pl

:) Pozdr0
 

alchemist

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Najlepsze kolonie to kolonie językowo - taneczne w Zamku Bierzgłowskim. Nic dodać nic ująć - REWELACJA!
Nie dość, że mogłem podszkolić swój język to nauczyłem się kilku sztuczek tanecznych. Polecam każdemu! Wiem,że są organizowane co roku, w tym roku również sie wybieram. Blizsze informacje na stronie http://emka.ksm-torun.pl/
 

Jergen

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
288
Punkty reakcji
1
Wiek
26
Miasto
z kątowni
Alchemist, my tutaj rozmawiamy o obozach, a nie koloniach. W poprzednim roku byłem na obozie żeglarskim w Ślesinie. Na prawdę polecam nawet dla tych co się boją wody ;)
 

wooco

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
śląsk
Najlepsze obozy są tam gdzie dużo dobrych dyskotek. Ja jadę do Calelli w Hiszpanii ze www.steja.pl, moja dziewczyna była tam w zeszłym roku i jest tam naprawdę świetnie pod tym względem. Jedzie ktoś może na 3 turnus????
 

punto2

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja lubię taneczne albo językowe, almatur ma duży wybór na akcjenawakacje.pl, ja tylko z nimi jeżdże jak chodzi o obozy, no bo poza tym to czasem ze starszymi.
 
V

VX-

Guest
Obóz matematyczno-fizyczny .
niee no żartuje
nie lubie zorganizowanych obozow/kolonii
BB)
 

punto2

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Obóz matematyczno-fizyczny .
niee no żartuje
nie lubie zorganizowanych obozow/kolonii
BB)

bo może nigdy nie byles/las na zadnym fajnym, ja się do tej pory nie zawiodłam, a zwłaszcza Almatur organizuje naprawde czadowe.
 

Sayan

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
VX- naprawdę musiałeś jakąś traumę przeżyć na tych obozach;] Ja byłam z ok-tours i naprawdę jestem zadowolona;] Jak są dobre warunki i fajni ludzie,to wszystko inne przestaje mieć znaczenie i świetnie się możesz bawić;] Dużo ludzi można dzięki takim obozom poznać,a to już coś pięknego;D
 

poziomka88

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
O ja też pamiętam obozy, z Almaturu jeździłam, aż się łezka w oku kręci tak było fajnie, tyle przeżyć, tyle fajnych ludzi. Szkoda siedzieć w domu.
 

MałgośP

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich forumowiczów!

A myślałeś o kitesurfingu ? Rok temu wkrecilem sie w temat, to nawet latwiejsze niz myslalem. W tym roku tez bede na helu, jest mega atmosfera, spoko ludzie i dobra biba ;) Przydatne adresy:

kiteforum.pl
kiteshop.pl
kitesurfing.pl
kitecenter.pl

:) Pozdr0


Mnie też wkręcil kite :) od kilku lat jeżdżę na hel i polecam wszystkim, w dzień pływanie wieczorem zabawa:D
równiez polecam kitecenter, ze względu na pracujących tam ludzi którzy stwarzają niesamowity klimat i zarazem nauczą każdego ;)

www.kitecenter.pl
 

jagoda09

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
hej dziewczyny, ja też zastanawiam się jak spędzić w tym roku wakacje. podobnie jak większość z nas jeździłam na obozy sportowe, ale już mnie to nudzi. znalazłam ostatnio fajną ofertę w internecie biura podróży Tour Club. obóz odbywa się w cannes we francji, na lazurowym wybrzeżu. już sama nazwa brzmi zachęcająco ponieważ cannes znane mi jest ze świata mody, gwiazd filmowych i przede wszystkim ta turkusowa woda!

Tour Club proponuje super ofertę dla dziewczyn. FASHION CAMP. będą zajęcia ze stylistami dotyczące ubioru, fryzur i visagu. super rzeczą jest sesja zdjęciowa z której na zakończenie obozu każda dziewczyna otrzymuje WŁASNE PORFFOLIO! można też wybrać żagle, windsurfing, tenis, nurkowanie!

grupa wiekowa również jest fajna 13-19 lat, ponieważ nie ma maluchów jak na innych obozach. co o tym myślicie? moim zdaniem brzmi extra!
 

jagoda09

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
z aktywnych wakacji myslalam nad obozem windsurfingowym na polwysepie helskim w jastarni. oboz dotyczy mlodziezy w wieku 13-18 lat wiec nie najgorzej. mozna wybrac jeszcze opcje z kitesurfingiem. moja kolezanka byla na czyms takim rok temu i bardzo zadowolona. w tym roku tez jedzie, wlasnie z tour clubem ;) codziennie sa ponoc zajecia z super instruktorami, oprocz tego inny ciekawy program. co myslicie? a moze jakies inne formy aktywnosci fizycznej?
 

stelma22

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam!
Ja chciałbym polecić wszystkim usługi tego biura. Moje dzieci jeżdżą z nimi na kolonie i obozy. Wracają zadowolone. Świetna organizacja i programy kolonijno-obozowe.

:eek:k:
 
Do góry