Jakie Macie Schizy? :p

dzozef_666

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2007
Posty
117
Punkty reakcji
2
Wiek
40
Miasto
Podkarpacie
O schizy uwielbiam i mam kilka. min, nie zasne gdy nie zaslonie tak szczelnie okna by zadne swiatlo nie przedostalo sie do pokoju, kanapki musze miec posmarowane zawsze maslem! i dodatki ulozone kolorystycznie od ciemniejszych po jasne i tak aby zaslonily cale maslo na kanpace, nie zasne gdy jakis zegarek tyka na tyle glosno by mnie wpedzic w nerwice, o diody jezu nienawidze diod!! diody zabieraja nam dusze tak jak ksiezyc w pelni! kurcze moze lepiej nie pisac dalszych przykladow bo uznam ze powinnam sie leczyc? ;) lol:D ale nawiasem mowiac dobrze miec schize ze ma sie schize:D
 

Zaharias

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2007
Posty
284
Punkty reakcji
1
Miasto
Już nie ma dzieci...
Ja mam taką schizę, że boję się motyli :mruga: , ale sam nie wiem dlaczego. Poza tym nienawidzę jak ktoś źle wymawia angielskie słowa ( szczególnie mój kumpel). I jeszcze podczas "siedzenia na komputerze" muszę coś podjadać, albo popijać.
 

effciaa16

monotonia życia.
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
somewhere.
1. Nie wyjdę z domu nie umalowana
2. Muszę mieć wyprostowane włosy (ale tylko gdy wychodzę, tak to daje luz)
3. Gdy idę w ciemności np. do kuchni i gdy wracam to daje gazu bo mam wrażenie że ktoś się na mnie gapi lub idzie za mną
4. Nie mogę po kimś wziąć talerzu, np. siostra już zjadła i chce mi dać talerz to nie wezmę od nikogo
5. Mam wrażenie, że mam duże uszy, chociaż wszyscy gadają, że mam mini
6.Zawsze mam w kieszeni kredkę do oczu
7. Panicznie boję się "mrówek", te małe stworzenia powodują, ze jestem panicznie przestraszona

jak coś wymyślę, to dopisze :p
 

Batts

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2007
Posty
227
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
wiesz skąd ?? bo ja wiem ;p
Boje się psów :bag:
Strasznie "boje" się np : siedzieć na kompie bez włączonego telewizora.
Jak zasypiam to też musze mieć włączony telewizor( sleep na 30 min :lol: )
 

dj_szczocia

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
134
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Kielce
-zawsze zamykam za sobą drzwi do mojego pokoju, ale TYLKO do mojego
-zawsze, gdy ktos robi jakis błąd ort. lub językowy to go poprawiam
(...)często zwracam im na to uwagę. Tak samo jak na poprawne mówienie (typowy przypadek - "pisze" - ludzie JEST NAPISANE
albo jak ktoś robi tak idiotyczne blędy ortograficznę, że od samego patrzenia skręca.
<--- no i skąd ja to znam...? ;]
-codziennie wieczorem pije mleko
-czesto smieje sie bez powodu [czyt. głupawka]
-za duzo mysle
-nienawidze nie miec argumentow


1. Nie wyjdę z domu nie umalowana
3. Gdy idę w ciemności np. do kuchni i gdy wracam to daje gazu bo mam wrażenie że ktoś się na mnie gapi lub idzie za mną
7. Panicznie boję się "mrówek", te małe stworzenia powodują, ze jestem panicznie przestraszona
 

giczek

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
47
Punkty reakcji
0
ja nie mogę sie wysiusiać kiedy ktoś mnie obserwuje lub jest w pobliżu(w zasięgu wzroku/słuchu).....wkurzające :zly:
 

keddar

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2006
Posty
179
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Marsa
Ja jak wychodzę z domu to z pięć razy sprawdzam czy wył. kompa, tv, czy zostawiłem kotu otwarte drzwi do kuwety itp itd.
Potem odejdę pięć kroków i zaczynam myśleć czy wszystko zrobiłem no i wracam żeby sprawdzić.
Dziwne no nie??
A tak poza tym to nienawidzę jak ktoś zabija mnie wzrokiem, muszę natychmiast mu odpowiedzieć tym samym :)
 

Kaczusiaaa

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.....
ja mam taką schize że jak mam otwarte drzwi w pokoju to nie mogę zasnąć.

hm, jak wstaję to pierwsze co robie to włączam kompa.

gdy gdzieś wyjeżdżam po 20 razy sprawdzam torbę czy wszystko mam a na końcu i tak się okazuje ze czegoś zapomniałam.

hmm, albo mam myśl że muszę iść do drugiego pokoju po coś, idę tam i zapomina ocb, wracam tam gdzie byłam, przypomina mi się i idę znów po tą rzecz która miałam wziąć wcześniej.

hm, albo czasami idę po coś i przychodzę z czymś całkiem innym i znów chodzę po domy i szukam tego co potrzebne.

12. Nie popijam jedzenia. Najlepiej po jedzeniu gdy odczekam jakiś czas i dopiero się czegoś napije.
też mam takie coś. ;D


jak czytam książkę to czasem męczę jedno zdanie z 10 razy żeby lepiej przeżyc to co w nim pisze
to też mi się zdarza ;D

jak jem zupe z makaronem to jak zaczne od zupy to zjem całą i dopiero na końcu makaron
tak robię zawsze. nigdy nie odwrotnie.
 

zielona_trawka

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
140
Punkty reakcji
0
Ja kiedyś potrafiłem iść kilkadziesiąt razy dziennie myć dłonie bo cały czas miałem wrażenie że są brudne. Jak tylko je umyłem i okazało się że nie pachną mydłem już, znowu szedłem je myć :p
 

kasissa

Krwiożerczy Kapeć
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
1 490
Punkty reakcji
0
Miasto
Bydgoszcz/Rumia
2. Muszę mieć wyprostowane włosy (ale tylko gdy wychodzę, tak to daje luz)
3. Gdy idę w ciemności np. do kuchni i gdy wracam to daje gazu bo mam wrażenie że ktoś się na mnie gapi lub idzie za mną

to, co koleżanka, i oprócz tego
* jak oglądam horror nie mogę mieć nóg na ziemi (a szczególnie bosych), bo boję się, że mnie coś "wciągnie" pod fotel :bag: :D to samo tyczy się chodzenia w nocy po mieszkaniu na boso :D
* jak nie obejrzę w ciągu tygodnia jakiegoś filmu (choćby w TV) to szaleję
 
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
1 545
Punkty reakcji
0
1. Nie wyjdę z domu nie umalowana
2. Muszę mieć wyprostowane włosy (ale tylko gdy wychodzę, tak to daje luz)
3. Gdy idę w ciemności np. do kuchni i gdy wracam to daje gazu bo mam wrażenie że ktoś się na mnie gapi lub idzie za mną
4. Nie mogę po kimś wziąć talerzu, np. siostra już zjadła i chce mi dać talerz to nie wezmę od nikogo

5. Mam wrażenie, że mam duże uszy, chociaż wszyscy gadają, że mam mini
6.Zawsze mam w kieszeni kredkę do oczu
7. Panicznie boję się "mrówek", te małe stworzenia powodują, ze jestem panicznie przestraszona

jak coś wymyślę, to dopisze :p


hahaha mam tak samo a juz myslalam ze tylko ja jakas taka insza xD

oprocz tego nie wyjde bez kolczyków z domu potrafie si enawet wrocic mimo ze widze auto/taxi/autobus itp na horyzoncie i tak musze sie wrocic ^^
 

cintryjka

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
158
Punkty reakcji
0
Miasto
fotel
cholernie boje się sama zostać w jakimś zamkniętym pomieszczeniu. normalnie dostaje świra. zawsze kiedy idę spać muszę mieć koniecznie otwarte drzwi od pokoju.
mam wstręt do motyli i ciem a także doślimaków. ale np. chrabąszcze łapie jak wariatka.uwielbiam czekoladę, dzień bez czekolady to dzień stracony.
w nocy boje się podchodzić do lustra.
i moja najgorsza "schiza":
kiedy dotykam czegoś, czegokolwiek to kiedy dotykając tej rzeczy pomyślę o czymś nieprzyjemnym strasznym to póżniej przez pół godziny mogę nawet dotykać tej rzeczy raz po raz myślą o czymś przyjemnym "zeby odgonić złe myśli" ;PP tak samo jest u mnie też z przełykaniem śliny <_<
a kiedy jestem zdenerwowana to latam po domu bez celu
strasznie dużo dodaje soli i przypraw dosłownie do wszystkiego. nawet gotujac jajka przyprawiam wodę. zawsze mi się wydaje że wszystko jest strasznie mdłe.
A oglądają horrory koniecznie muszę jeść coś ostrego inaczej zbiera mi się na wymioty
aha i jeszcze gdy siedzę przy komuterze wydaje mi się że ktoś siedzi za mną za fotelem ;P potrafię się przez to popłakać, bo wydaje mi się że jak się odwróce to mnie zabije.
 

Yomas

T e a s e
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
719
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Zelów ;&gt;
Musze mieć włączonego kompa nawet jesli z niego nie korzystam... i obok kompa zawsze musi stac cos do picia :>
 

olszyna_nad_rowem

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
1 094
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Z kompem mam tak samo . Jak jestem w domu to komputer zawsze jest właczony .
Tak bezproduktywnie , byle by prad ciagnał :D Jak mi sie przypomni jakas glupota która trzeba sprawdzić to
nie musze właczac kompa , po prostu podchodze i juz :)

Zamykam drzwi . Nie lubie otwartych ,nigdzie .

Mam bzika na punkcie moich dłoni . Paznokcie zawsze obciete , skórki tak samo . Krem do rąk czesto w użyciu .
Myje po sto razy na dzień . Nie cierpie zamknąć dłoni i czuc ze jest sucha, zakurzona albo nie wiadomo jaka jeszcze .

Czasem wyjmuje z szafy jakies ubranie , cokolwiek : sweter , koszule , zakładam i sprawdzam czy wciaż ma dobry rozmiar :D .... chore :/

Jak uslysze w lesie spiew ptaka to szukam go wzrokiem i rozpoznaje co to za gatunek , przypominam sobie rodzine i rzad ... to samo z roślinami , nie moge spokojnie łaką przejść . Musze zerwać , sprawdzić zapach , określić rodzine ....

Czesto mam wrażenie , ze wszyscy wokół knują coś przeciwko mnie .
 

mynia4

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2007
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Taa :D
Ja mam to samo z przechodzeniem przez jezdnię. Wszyscy przechodzą aż samochód przejedzie, a ja pcham się przed Nim...chociaż wszyscy się na mnie drą :p
Co jeszcze?
O! Kiedy mam przechodzić na drugą stronę jezdni, a jestem z kimś...zawsze lekko (nie narażając jej życia) popycham tą osobę pierwszą. Schiza co? :p Ale tą osobą musi być ktoś mi bliski.
 

Pro Traceur

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
555
Punkty reakcji
0
Hmmm :p

Nie lubie spać z otwartymi drzwiami.
Nie potrafię zasnąć kiedy radio nie gra =o
Tak jak mynia zawsze pcham sie na pasy...w końcu pierszeństwo
Jeszcze z rok temu, wieczorami biegłem do domu....Wydaje mi sie, ze ktos za mna idzie...
Patrze sie ładnym dziewczynom w oczy...aż do momentu kiedy sie nie obrócą :p
 

Mone-Lis

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
102
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
ja mam wiedzieć?!...
mam ostatnio myśli, że jak się spojrzę na plakat w pokoju przed snem, to będą mi się koszmary śnić.
nie mogę zasnąć, jeżeli w drugim pokoju nie jest włączone światło i telewizor, bo wydaje mi się, że do szyby w drzwiach jakaś postać przywiera i się na mnie patrzy.
gapię się w niebo przez dziesięć minut i sprawdzam, czy w kierunku Ziemi nie leci kometa.
nie mogę zasnąć w skarpetkach. :D
kiedy wieczorami wychodzę, to każdy szelest uznaję za krok śledzącego mnie psychopaty.
 

Vee

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2007
Posty
61
Punkty reakcji
0
- po kilka razy potrafię sprawdzać czy aby na pewno zakręciłem wodę, skręcałem gaz, czy też wieczorem czy drzwi od domu są zamknięte na zamek
- nigdy nie popijam jedzenia zanim nie skończę całego dania
- lubię patrzeć ludziom, dziewczynom przede wszystkim, głębooooooko w oczy
 

Jeden Taki

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2007
Posty
27
Punkty reakcji
0
Tak samo jak na poprawne mówienie (typowy przypadek - "pisze" - ludzie JEST NAPISANE
albo jak ktoś robi tak idiotyczne blędy ortograficznę, że od samego patrzenia skręca.
*** taka dygresja*** Kiedyś ze sprawdzianu z polaka dostałam 5, ale kiedy zobaczyłam, że napisalam przez przypadek "wysówa" poprosiłam panią profesor, żeby pozwoliła mi poprawić sprawdzian, bo bylo mi strasznie glupio z powodu takiego bledu ;/




- do kompania, 'wyjścia' ;) do WC, przy jedzeniu, w autobusie, tramwaju, na spacerze zawsze z książką. Czasami mam ochotę warknąć na osoby, które mi towarzyszą żeby spier...., bo przeszkadzają mi w czytaniu, ponieważ kiedy jestem w towarzystwie nie czytam

mówi się kąpania :lol: Poproś panią profesor o poprawienie podstawówki :p
 
Do góry