Jakie Macie Schizy? :p

fehcram

j-lover
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
1 220
Punkty reakcji
0
Miasto
Wonderland
Ja mam tyle schiz że... ojej :p
hmm ale postaram sobie przypomnieć...:

kiedy się śmieje, trzymam się za nos
kiedy się wstydze zginam kolana i również trzymam sie za nos
macham włosami i zginam się wpół gdy sie smieje
w moim pokoju musza byc zawsze zasuniete zaslony i zamkniete drzwi
przed spaniem moj pokoj musi sie wywietrzyc
lubie sie napalac na niektorych ludzi lub na niektore rzeczy XD i okazywac to XD


hm takich schiz to ja mam mało... za to dużo by się uzbierało takich zdarzeniowych... typu bawienie się krawatem kumpeli w szkole.. XD
 

kisiel9500

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
942
Punkty reakcji
1
Wiek
20
Miasto
stont
Czasami mi odpala że nucę sobie głupie piosenki np.
SZANA POOOO, A MEKST AN ANA ANA! (boten ana, LOL)
 

sponiewierana

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
to tu to tam
Ja ma same schizy. Cały czas robię z siebie wariatkę. Mówię, że mam dziecko z kosmitą, które nazywa się Bogumił i odgrywam różne kabarety. Powinnam chyba założyć jakiś i znaleźć jeszcze kielka chętnych osób. Lubię się śmiać z im głupszej rzeczy tym lepiej. Kiedyś z koleżankami przekopałyśmy tunele po całym boisku do piłki plażowej, że aż jedna dziewczyna się spytała, czy dobrze się czujemy. Zabawa w piasku jest fajna.
Po za tym mam tak, że dużo biegam i czasem robię to z przyzwyczajenia i w pewnym momencie dopiero skapnę się, że znowu to robię. Po prostu nie panuję nad sobą.
 

mlodape

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2005
Posty
848
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
z sypialni do której wchodzi ten Miś =* :)
kiedy śpię zwijam się jak embrionik

muszę mieć do spania jaśki

jak odczuwam potrzebe przytulenia kogoś to muszę to zrobić natychmiast bo będę miała cały dzień do niczego (i czasem przypadkowe osoby padają ofiarami mojej potrzeby ;) )

zawsze muszę mieć przy sobie komórkę

mam fizia na punkcie higieny

jak się denetwuję to skubię skórki koło paznokci

jak się rumienię to nie patrzę nikomu w oczy

jak całuję sie z facetem to otwieram jedno oko i sprawdzam czy nie podgląda :p
 

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
Mój "kochany" braciszek przypomniał mi ostatnio pewną schizę, którą nabyłam w czasach wczesnego dzieciństwa, ale jak się okazuje, nadal mi nie przeszło ^_^
Otóż, kiedy schodzę po schodach panicznie boje się łapania mnie rękami za nogi z pomiedzy szczebelków balustrady...
Dostaje ataku paniki połączonego z atakiem śmiechu i za nic nie mogę pójść dalej (dozwolone są za to sposoby typu "zjeżdżanie na tyłku" czy swoiste "z(s?)czołgiwanie się" - nie ma wtedy możliwości, że zostanę złapana za nogi.)

Bosko ^_^
 

Shani

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2006
Posty
375
Punkty reakcji
0
Miasto
Słupsk
Mania przesladowcza, i jakas odmiana rozdwojenia osobowosci, ogolnie mam namieszane, zle jest juz ze mna.
A i boje sie balonow.
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
ostatnio wszedzie widze muminki :/

i caly czas mam wrazenie ze ktos za mna idzie i nóż chce wbic w plecy :eek: to jest strasznie meczace....
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
To z 3maniem czegoś w rękach to też mój schiz.
Ciągle mi sie wydaje że ktoś sie na mnie gapi.
... :mruga:
 

psm

FOREVER
Dołączył
24 Listopad 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Piła
cały czas wydaje mi się że ktoś zamną chodzi
i jeszcze strasznie nie lubię otwartych drzwi, musza być zamknięte
 

Diane:)

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2007
Posty
166
Punkty reakcji
0
Miasto
Bielsko-Biała
No więc tak..
1. Zawsze poprawiam innych podczas rozmowy <_< :/
2. Codziennie muszę posłuchać muzyki, bo jak tego nie zrobię to czuję się dziwnie, brakuje mi czegoś. Bardzo bardzo źle mi wtedy, szybko łapię dołki.
3. Moje nogi ciągle musza być w ruchu, nawet gdy siedzę to muszą się ruszać. Nie potrafię inaczej xD
4. Jak mi się coś przypomni to dopiszę :lol:
 

Pink Floyd

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2007
Posty
585
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z ciemnej strony Księżyca
jak jadę rowerem to zawsze po przekątnej jeżdżę :p od jednego brzegu do drugiego
a jak idę z kimś to zawsze po wewnętrznej idę i nawet się nie orientuję, a spycham tego kogoś na pobocze :p
do tego nie lubię gdy ktoś na mnie patrzy gdy czytam książkę, uczę się, siedzę przy kompie
a jak jestem zdziwiony, zaskoczony czy zły to klnę. zawsze i wszędzie
 

Angelic Soul

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam! Jestem tu nowa i od razu spodobał mi się tan topic :tak: Nieżle sie ubrechtałam :lol2:
Now więc tak:
-gdy jadę bardzo zatłoczonym autobusem i siedzę po wewnętrznej stronie, czyli przy oknie, to boję się, że nie zdąże wysiąść,
-gdy wchodzę do swojej klatki wieczorem lub w nocy, to zawsze najpierw otwieram drzwi na oścież, z pewnym dystansem i przyglądam się cz ktoś nie czai się w ciemności, dopiero potem mogę wejść,
-zawsze przed wyjściem z domu smaruję ręce kremem do rąk.
CDN gdy sobie przypomnę :gwizda:
 
Z

zajcu

Guest
niecierpie porzadku, kocham artystyczny nielad czyli wszystko i wszedzie porozwalane. i ostatnio problemy z pamiecia. jakis czas temu spytalem znajomej czy jemy w koncu obiad na co ona ze jakies 10min temu jedlismy:)coz bywa
 

Wi(L)u$

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z Warszawy :)
1) w autobusie (lub innym srodku komunikacji miejskiej) musze siedziec przy oknie i przodem do kierunku, gdyz: musze patrzec przez okienko :p a jak jestem tylem to lookam jak najbardziej do przodu (eee... nikt pewnie nie zrozumie :p ) i mnie oczy bola :mruga: :p
2) kilka razy dziennie sprawdzam czy mam zamkniete drzwi..
3) jak jestem w szkole to po kilkanascie razy sprawdzam czy wylaczylam dzwiek w komie...
4) gadam do siebie, baaardzo czesto :p
5) jak widze jakiegos chlopaka na ulicy, to ZAWSZE patrze na jego tylek.. :sexy: niby chloapki to zboczence :p
6) razem z przyjacilka wymyslamy jakies wyrazy i gadamy takim naszym jezykiem na ulicy i ludzie sie na nas dziwne patrza :p
7) przezd snem MUSZE sprawdzic czy sa zamkniete drzwi do domu.. jak nie zrobie tego osobiscie to nie moge zasnac... :p :/

Skoncze z tym wymienianiem, bo wezmiecie mnie za jakas kretynke :p
 

Lukasz151111111

HaIPe-HaOPe bez reszty oddany
Dołączył
28 Listopad 2006
Posty
1 416
Punkty reakcji
1
Miasto
WLKP
- Robie lekcje tylko na swoim biórku <---- nigdzie indziej w domu poprostu mi nie idzie ;]
- Telefon musi być w lewej kieszeni u spodni, jak jest np. w prawej to nie moge wytrzymac
- Ciągła ochota żeby coś zmienić, ale nie wiem co ;/
- Myśle o czymś, wyparowywuje mi to z pamięci, myśle o czym myślałem, po 10 wiem o czym myślałem ale znowu zapominam ;/
- Rysowanie na j. angielskim i religi ;] poprostu musze, nie wyobrazam sobie bez tego lekcji ;]
- Zgłaszanie sie na polaku <---- lekcja na której jestem aktywny chociaż umiarkowanie jej nie lubie ;] , może z nudów sie zgłaszam :D

Jak będe mial wene to dopisze coś może kiedyś ;]
 

xenia_ana

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
204
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
7-me niebo
nie zasypiam przy otwartych drzwiach bo jak wejdzie "ktoś" do mojego domu to mój pokój ominie :p
czasami mam wrażenie że pod moim łóżkiem jest wąż a w szafie "obcy"
 
L

Laleczka666

Guest
Ekhem ... tak więc:

-Przynajmniej raz dziennie MUSZĘ, ale to MUSZĘ dotknąć karku. Nie ważne czy swojego czy cudzego ale dotknąć muszę <_<
-Każdy posiłek który mam zamiar zjeść muszę powąchać... :mruga:
-Czasami korci mnie coś dotknąć i muszę wtedy to dotknąć bo jak nie to mam wyrzuty sumienia :D
-Nie mogę patrzeć na swój pokój jeżeli jakaś rzecz nie jest na swoim miejscu. Typu grzebień do włosów czy ... zeszyt :p
-W moich szafkach z ciuchami musi być koniecznie bałagan :D
-Czy słyszę jak ktoś "dłubie" czy pociera styropian to wtedy mam napad płaczu
-To samo jest gdy ktoś szura bosą stopą po dywanie ;/
-Gdy idę sama ulicą i spojrzę na jakieś małe dziecko zaczynam sie bardzo głośno śmiać :D nie cierpię tego schiza, jest uciążliwy ;/
-Gdy mam bliski kontakt z jakim kolwiek zwierzakiem bez sierści czy futra to wymiotuje
-Gdy jestem w czasie dnia w lesie mam zawroty głowy
-Gdy słyszę muzykę klasyczną robi mi sie nie dobrze

I wiele wiele innych... jak sobie przypomnę to dopisze, ale te co wyżej wymieniłam są okropne i uciążliwe. Utrudniają mi życie :D ehh :D
 

agapeace

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2007
Posty
200
Punkty reakcji
0
Miasto
$-)JuNgLe(-$
Ja wiem czy to schizy?!? :rotfl2:
-Zawsze musze mieć wszystko do pary (np. gdy spojrze na coś jeden raz to musze spojrzeć drugi, jak się uśmiecham, to muszę się uśmiechnąc drugi raz, gdy mam jedną rzecz muszę z niej zrobić dwie)
-Głupawka, napad śmiechu (ale to chyba nic złego, to to ma każdy, chyba)
-Wszystko robie do rytmu (nawet jeśli nie słucham muzyki zawsze coś mi siedzi w głowie)
-Głupie skojarzenia, propozycje(trudno mi teraz podać przykład, ale zapewniam że odbiegam bardzo daleko w rozmyśleniach), formułowanie zdań (często w trakcie mówienia nagle przestaje, ale zamiast tego robie coś adekwatnego do sytuacji, mam genialne miny :D )
-Z stanu wielkich przemyśleń, odcieńcia się od świata, załamania, umiem nagle przejść w wielką radość, optymizm, skakać, tryskać energią i odwrotnie
-Boję się, zawsze i wszędzie, nawet w biały dzień będąc z kimś odwracam się co jakiś czas do tyłu by zobaczyć, że nikogo, a raczej niczego za mną nie ma (ostatnio, będąc sama w domu, jakoś popoludniu, spadłam ze schodów bo myślałam, żę coś/ktoś mnie goni)
 

kisiel9500

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
942
Punkty reakcji
1
Wiek
20
Miasto
stont
Czasem wyobrażam że świat i to wszystko jest stworzone tylko dla mnie, inni ludzie to roboty, a ja wypełniam jakby misję :] To jest dopiero schiz!
 
Do góry