Jakie Macie Schizy? :p

simonka23

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
365
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
ja mam taka zchize ze jak pomysle albo powiem ze cos zrobie, ale nie konkret tylko jakas blacha rzecz to wychodzi tak ze tego nie robie. Bezsensu wiem ale nie umiem tego opisac <_<
 

Gigler

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2006
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Siedlce
Ja ze względu na to że jestem prezenterem radiowym codziennie włączam oprogramowanie do grania i tak sobie gram "na sucho"
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
zawsze siadam w samochodzie z tyłu za pasażerem.
nie mogę siedzieć gdzieś indziej w samochodzie :p
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
Moje schizy to:
1) Patrzenie się na czyjeś włosy czy w reklamie, czy na żywo i zgadywanie czy są farbowane czy też nie
2) Patrzenie się na czyjeś rzęsy i zgadywanie czy wyglądają naturalnie
3)Nienawidzę jak ktoś rusza mojego telefonu
4)Zawsze zamykam się w łazience
a także
5) Mój zdrowy schiz :nienawidzę gdy ktoś koło mnie pali papierosy i zawsze wyczuję nawet, gdy ktoś jest kilka metrów odemnie. Uciekam z miejsca gdzie czuję ten smród ,a jeśli dalej czuję to zasłaniam nos i usta chusteczką/ szalikiem/ ręką
6) Gdy jadę w dłuższą podróż samochodem zaraz robi mi się niedobrze bo... wyczuwam zapach wnętrza samochodu (odświerzacze i ogólnie)
znalazło by się jeszcze coś...
 

Battlefield

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2006
Posty
281
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ZG
Ja jak idę po chacie mam wrażenie że ktos za mna lezie z początku się bałem teraz mam to gdzieś i nawet zwalniam a uczucie mija :) Nie nawidzę jak ktos nie robi czegos jak ja chcę. JAk ktoś mi cos karze zrobię na odwrót, i mam schizę zawsze jak kogoś poznaję wydaje mi się że jest najgorszy na świecie i zanim się przekonam mija sporo czasu :)
 

Kasia!!

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2006
Posty
207
Punkty reakcji
0
Miasto
z domku:)
mosty, molo to dla mnie koszmar sama nie wiem czemu boje się że spadne, że się zawali
kolejna schiza to to jak ktoś mi siada na poduszce, wkurza mnie to :D :D
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Zawsze w nocy równo o 3 muszę się obudzić.
Jak patrzę na zegarek zawsze godzina jest np. 13:13, 22:22, do komputera najczęściej siadam o 19:19.
Gdy mam wyjść z jakiegoś pokoju, zgaszę światło to od razu biegiem stamtąd wychodzę bo boję się że coś mnie złapie.
W ciemności dzięki mojej wspaniałej wyobraźni widze trupy, duchy itp.
Patrząc się na zdjęcie kogoś, kto już nie żyje mam wrażenie, że się rusza.
Zawsze muszę słuchać muzyki. Najlepiej jakieś dobijającej.
Jak chcę wyprostować włosy zawsze kładę klapę od sedesu. ;]
Gdy ktoś każe mi coś zrobić, na co nie mam ochoty będę tak długo czekać aż ten ktoś da mi spokój i wtedy samowolnie to zrobię.3
Dopóki nie zobaczę swojego kota nie zasnę.
Widząc nóż, nożyczki, cokolwiek ostrego mam ochotę to w siebie wbić.
W nocy często kładę się na podłodze pod oknem i do rana patrzę się na księżyc i wędrujące chmury.
Zawsze muszę wystukiwać/nucić/śpiewać jakąś piosenkę/melodię.
Jeżeli ktoś mnie wkurzy przez długi czas mu nie odpuszczę i będę mu tak długo dokuczać aż mi się znudzi.
Pisząc w zeszycie lub na jakiejś kartce zawsze odwracam ją o 90 stopni i normalnie piszę.
Zawsze muszę wszystko dotknąć i powąchać.
Bez względu na to czy ktoś się patrzy bez przerwy robię głupie miny.
Zawszę muszę mieć wilgotne usta.
Nie mogę znieść jak mam rozwalone włosy.
Każdemu facetowi, który koło mnie przechodzi muszę spojrzeć w oczy aż nie zwolni i nie będzie się patrzył w moje.
Nienawidzę chodzić chodnikiem. Do chodzenia najlepsza jest droga.
Zawsze zamykam za sobą drzwi.
Nie mogę przebywać w ciemnym pomieszczeniu bo zaraz widzę jakieś 'dziwne' rzeczy.
Wchodząc do łazienki upewniam się 4 razy że zamknęłam drzwi.
Zawsze muszę wiedzieć która jest godzina.
Kiedy ziewam nigdy nie zasłaniam ust. ;p
Jak gdzieś wychodzę muszę mieć ze sobą paczkę chusteczek higienicznych, mp3, pomadkę i kogoś, kto ma zegarek.
Jeżeli wmówię sobie, że coś mnie boli potrafię zachorować w ciągu jednej chwili.
Mogę spać przez kilka dni budząc się na kilka łyków wody mineralnej.
Nienawidzę mieć włączonego dźwięku w komórce. Zawsze tylko wibracje.
Panicznie boję się wiatru, pająków i mojej wyobraźni.
Jeżeli ktoś grzebie w moich rzeczach - szczególnie przy mnie to już po nim.
Jak jadę autobusem cały czas chce mi się wymiotować od tego smrodu. Pociąg i samochody przeżyje.
Zawsze muszę mieć ze sobą aparat.
Jak już się rozpiszę to nie mogę przestać ? :}
 

murderdoll

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2006
Posty
588
Punkty reakcji
0
Miasto
z łona matki
Ja też nie zasnę dopóki nie zobaczę swojego kota. Ekhem, dwóch kotów :mruga: Pozatym to zanim usnę muszę 20 razy posprawdzać czy drzwi wejściowe są zamknięte na klucz. Sprawdzam też balkon i okno w moim pokoju. Z obawy żeby koty nie wyszły :mruga: To jest czasami męczące :p Pozatym ee chyba nie usnę dopóki jeden mój kot (jeden, bo drugi nei lubi spać w łóżkach) nie leży obok mnie. Na szczęście co noc przyłazi i śpi ze mną. Jak go nie ma to jakoś tak dziwnie xP ZNalazłoby sie więcej dziwnych rzeczy, ale teraz nie pamiętam. Jak widać większość z nich dotyczy kotów :p
 

simonka23

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
365
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Przypomniala mi sie jeszcze jedna moja schiza. Jak siadam na kibelku :D to mam wrazenie ze zaraz mnie w tył.ek ugryzie szczur :bag: bo gdzies slyszalam ze tak bylo i teraz mam schizy za kazdym razem i patrze czy go tam nie ma... :D
 

murderdoll

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2006
Posty
588
Punkty reakcji
0
Miasto
z łona matki
Uhaha :p Szczur w kiblu :p Ja to jeszcze ciągle myje ręce. Co chwila, przed niemal każdą czynnościa i po:p Nie dlatego, że boje się, że zjedzą mnei jakieś zarazki, czy coś :p Po prostu lubię mieć czyste ^_~
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Wy sobie tu wszyscy jaja robicie, nie? :mruga:
Bo jeśli nie to w jakim ja świecie żyje? :przestraszony:
A myslalem zawsze ze to ja jestem nie normolny :D
 

maab

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja bardzo lubię sama jak i z całą bandą włóczyć się wieczorami. Czasem spacerując samotnie w księżycową jasną noc, boję się, że zobaczę drugi cień ...a za mną nikogo nie będzie brrr Z takich mrocznych schizów to jeszcze prześladują mnie wisielce na drzewach kiedy w nocy wieje silny wiatr. Hehe he a kiedy zamykam wieczorem drzwi albo przechodzę obok, to wydaje mi się, że po drugiej stronie drzwi jest ktoś lub coś, co porusza klamką...
Hmmm wchodząc do kuchni wieczorem, zawsze chowam noże kiedy są na blacie mebli lub na stole...
Z takich codziennych schizów to w nocy muszę mieć otwarte okno, a przynajmniej uchylone.
Nie znoszę kiedy mój brat słucha moich płyt.
Miałabym wyrzuty sumienia, gdybym oddała do biblioteki nie przeczytaną książkę. Nawet tą najnudniejszą czytam na siłę do ostatniej strony :p
Na pewno mam jeszcze wiele innych, ale nie mogę sobie teraz przypomnieć buuu...
 

slb

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2007
Posty
5
Punkty reakcji
0
- zawsze z 5 razy sprawdzam czy zamknąłem drzwi szarpiąc je z całej siły
- sprawdzam też parę razy kuchenkę, czy wszystkie pokrętła są zakręcone
- po przyjściu do domu od razu idę do łazienki umyć ręce i twarz
 

Nineczka

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2006
Posty
8
Punkty reakcji
0
Jeśli mam medalik to czuje się bardziej bezpieczna. Kocham patrzeć nocą w niebo i chodzić na spacery. Lubie mieć pomalowane paznokcie i nosić biżuterie. Kiedy wychodze z domu zabieram ze sobą telefon wszędzie. Jeśli czegoś szukam to nawet w tych miejscach gdzie tego bym nie położyła. Sprawdzam coś ze 100 razy zanim komuś oddam. Kiedy budze się w nocy patrze na zegarek i w okno. Gdy chce mi się pić wstane nawet o 4.00 rano, żeby zrobić sobie herbate. Książki zazwyczaj czytam od końca potem dopiero przechodzę do początku. Kiedy ide spać sprawdzam czy drzwi wejściowe są zamknięte. I jest jeszcze wiele innych dziwnych rzeczy, ale jak narazie nie pamiętam :lol: :lol: :lol:
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
*Nienawidze kiedy ktoś zapala światło chociaz jest jasno.
*Nienawidze kiedy oprócz tego dużego swiatła pod sufitem pali się inne światło np. lampka lub świeczka.
*Nienawidze siedzieć przy komputerze przy zapalonym świetle.
*Wychodząc z pomieszczenia zawsze gasze światło nawet jeśli w ogole go nie zapalałam. Czyli w sumie ja zaświecam.
*Nieznoszę spacerować w dzień.
*Gdy byłam mała myślałam że w sedesie mieszka Szatan i nim 'zrobiłam swoje' spuszczałam kilkakrotnie wodę, żeby go utopić.
*Kiedy idę spac, zamknę oczy i pomyśle o czymś strasznym, musze je otworzyć. Inaczej boje się.
*Nie lubie np. w szkole stać na środku korytarza.
*Kiedy ide sama wydaje mi się, ze wszyscy się na mnie patrzą.
*Kiedy nie podkreśle oczu czarną kredką nie patrze w oczy ludziom.
*Kiedy idę spać musi być kompletna cisza. Nawet jeśli będe słuchała moim ulubionych kawałków nie zasnę.
*Kiedy ide spać musi być kompletna ciemność.
*Często trace kontakt z otoczeniem.
*Często myle sen z rzeczywistością. Wydaje mi się że coś co zdarzyło się naprawdę, a w rzeczywistości śniło mi się to i odwrotnie.
*Często zaraz po powiedzeniu czegoś nie pamiętam co powiedziałam.
*Często wydaje mi się że coś zrobiłam, a naprawdę tylko pomyslałam że mam to zrobić.
*Kiedy idę sama rozmawiam ze sąbą lub śpiewam.
*Kiedy stoje w kolejce rumienię się.
*Nie moge oglądać filmów czy to w telewizji czy na kompie przy zapalonym swietle.
*Pisząc zawsze przechylam kartkę.
*Muszę nosić zegarek który nie chodzi. Inaczej nie umiem.
*Kiedy zapomnę telefonu lub pierścionków (ewentualnie innej biżuterii ale pierścionków najcześciej) czuję się naga. Najczęściej się po nei wracam.
*Kiedy jestem sama w domu i jest cisza wydaje mi się że słyszę różne dźwięki.
*Muszę umyć ręce po wyjściu z toalety.
*Kiedy np. gaszę lampkę i nie zrobi ona tego charakterystycznego "PYK" włączam ją jeszcze raz i znów wyłączam. Jeśli wyszłam z pokoju przez zrobieniem tego wracam bo nie daje mi to żyć.


To chyba na tyle :)
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
To ja dalej. ;p
Jak idę gdzieś odnoszę wrażanie, że wszyscy się na mnie gapią.
Jak nie mam na sobie: pierścionka, koczyków, naszyjnika to czuje się goła i nie mogę się na niczym skupić.
Jak jest ciemno na dworze i wieczorem patrzę w okno to wydaje mi się że siedzi tam jakiś stwór.
Jak gdzieś idę po ciemnu mam wrażenie, że ktoś mnie śledzi. Słyszę odgłosy kroków i oddechu -.-
Kiedy zasypiam nigdzie nie może się świecić światło.
Nikt nie może ruszać moich płyt, książek i listów.
Kiedy idę chodnikiem i po ulicy jedzie ciężarówka odsuwam się jak najdalej od jezdni.
Zawsze muszę mieć pomalowane usta, chociaż zwykłą ochronną pomadką.
 

lol7

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
13
Punkty reakcji
0
-jak z kims ide to tez muszeee isc po prawej stronie
-po kilka razy sprawdzam czy gaz nie jest odkrecony
-nie nawidze jak ktos mi mowi co mam robic, albo jak na przyklad cos chce zrobic a ktos mi to powie tuz przed tym jak zaczynam- to rzucam to w cholere i nic nie robie.. :X
-Nie nawidze jak ktoś mi wlazi bez pukania do pokoju albo nie zamyka drzwi lub je specjalnie otwiera zeby mnie wqwić.
- nie nawidze jak ktos dotyka cos mojego w moim pokoju, jak cos przeklada od razu sie rzucam.
- 8 lat obserwuje mojego psa i polewam sie z jego min i z tego jaki z niego dekiel :X i ciagle musze go podraznic bo nie moge wytrzymać.
-jak wpadnie mi jakas melodia, jakies 3 slowa z jakiegos utworu to caly dzien je powtarzam i sie ciesze sam do siebie
- albo jak spodoba mi sie jakis utwor to ciagle go slucham 50 razy po kolei az mi sie znudzi :/
- budze sie to wlaczam kompa przed sniadaniem :X
- nie moge jesc golymi widelcami tzn bez tej raczki
- jak cos jjem to zawsze cos musze zostawić :/ np 6 kanapek to zawsze jedna mala musi zostac bo juz mi nie wejdzie :/
- czytam po 10 razy to co pisze, zastanawiam sie jak ktos to zrozumie, poprawiam.
- 10 razy czytam smsy te ktore chce wyslac i odebrane zeby dobrze zrozumiec lol
- sprawdzam wszystko po 20 razu jak np przepisuje cos
- spiewam wszystko z radiem bujając sie po pokoju
- nie nawidze tez jak ktos mi sie pląta za plecami
- ciagle mi sie wydaje ze to juz bylo, deeeżżaaa wi :]
- uwielbiam zapach benzyny
- szukam czegos ponad 10 mimo tego ze mam to w ręce...
- nikt nie wie kiedy jestem powazny a kiedy zartuje. mam poryte poczucie humoru. ze smiertelnie powazną miną moge mowic o wszystkim :X
 

Agniechaa

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
559
Punkty reakcji
0
Gdy jadę w dłuższą podróż samochodem zaraz robi mi się niedobrze bo... wyczuwam zapach wnętrza samochodu (odświerzacze i ogólnie)


*Nieznoszę spacerować w dzień.

*Nie lubie np. w szkole stać na środku korytarza.
*Kiedy ide sama wydaje mi się, ze wszyscy się na mnie patrzą.

*Kiedy ide spać musi być kompletna ciemność.
*Często trace kontakt z otoczeniem.
*Często myle sen z rzeczywistością. Wydaje mi się że coś co zdarzyło się naprawdę, a w rzeczywistości śniło mi się to i odwrotnie.

*Często wydaje mi się że coś zrobiłam, a naprawdę tylko pomyslałam że mam to zrobić.

*Kiedy jestem sama w domu i jest cisza wydaje mi się że słyszę różne dźwięki.


Jak idę gdzieś odnoszę wrażanie, że wszyscy się na mnie gapią.

Kiedy zasypiam nigdzie nie może się świecić światło.

Nikt nie może ruszać moich płyt, książek i listów.

Dodam:

-> Nie lubię siedzieć przy komputerze tyłem do drzwi.
-> Nie lubię,kiedy świeci się duże,górne światło-wolę 100 innych bocznych,nastrojowych lampek/świeczek.

...no,to na razie tyle :p Jak mi się coś przypomni to jeszcze dopisze :p

-Nie nawidze jak ktoś mi wlazi bez pukania do pokoju albo nie zamyka drzwi lub je specjalnie otwiera zeby mnie wqwić.
- nie nawidze jak ktos dotyka cos mojego w moim pokoju, jak cos przeklada od razu sie rzucam.
- albo jak spodoba mi sie jakis utwor to ciagle go slucham 50 razy po kolei az mi sie znudzi :/
- czytam po 10 razy to co pisze, zastanawiam sie jak ktos to zrozumie, poprawiam.
- 10 razy czytam smsy te ktore chce wyslac i odebrane zeby dobrze zrozumiec lol
- spiewam wszystko z radiem bujając sie po pokoju
- ciagle mi sie wydaje ze to juz bylo, deeeżżaaa wi :]
- uwielbiam zapach benzyny

-> Zawsze muszę dodać pełno przypraw (pieprz,sól,Maggi),zanim zjem jakiś posiłek :p
 

martynia

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2007
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
kuj-pom
ja sobie aktualnie wkrecam ze w ciazy jestem, znaczy nie wiem boze czy to wkret.. chciałabym zeby to był wkret...ale jest strasznie kurde ;( ;( ;(
 

Papa Smerf

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Katowice
Ja mam take shizy
1 zamykam drzwi i zaluzje
2analizuje po 20 razy to co ktos powiedzial(czasami nie daje mi to spokiju przez kilka tygodni :D)
3 Czesto slysze glosy(muzyke) i to chyba moj najgorszy shiz:D
4Jezeli nie zrobie czegos tak jak zawsze np. nie dokrece butelki do konca. To meczy mnie to przez jakies 2 godz :D
 
Do góry