Jakie Kapele Których Słuchacie Podobają Sie Waszym Rodzicom

withblueeyes

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
71
Punkty reakcji
0
Mój tata w młodości słuchał Metallicy, Black Sabbath, Pink Floyd itp. ;) wiec się nie czepia mojej muzyki i tego co słucham - mamy podobne gusta ^^ Matka? Matka nie trawi cięzkich brzmień. Kręci glową na to co slucham ;P No...
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Ostatnio zauważyłam, że mamie podobają się niktóre piosenki Björk. Poza tym, chyba nic więcej...
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
master6x6
O.. Znam to xD
Ja tylko słyszę "Ewa! Wyłącz te wrzaski!" :lol:
Coś strasznego :D
Kiedyś próbowałam puszczać im chociaż rocka nie takiego mocnego, ale też nie przeszło xD
Nic..
:lol:
Dla mamy to chyba tylko Rubik, a tacie to disco polo sie podoba xD
Hehe. :lol:
 

withblueeyes

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
71
Punkty reakcji
0
Mój ojciec nie trawi disco polo D i tych ich prymitywnych tekstów o_O
a Rubik? haha Pana Piotra :lol: słucha moja mama ^^ no koment ;P
 

scarletrose

uzależniona...
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
1 129
Punkty reakcji
0
nienawidzą muzyki ktorej słucham.... zawsze musze sciszać radio gdy przychodzą :/
ale to ja jej słucham więc....wisi mi to :p
 

ajrisz

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Berlin-Paryż-Londyn
z moimi rodzicami raczej nie ma problemu.. ;) ojciec zaraził mnie juz od tzw 'malenkosci' pink floydami, metallicą, led zeppelin, GnR, deep purple itp. od kiedy pamietam dostawałam ich płyty na urodziny. mama nie ma nic przeciwko, ale jej gusta muzyczne bardziej przechylają sie w strone hey czy myslovitz, lubi tez t.love, w zależnosci od piosenki nawet nirvane.
ale rodzice to zaden kłopot ;p toleruja wszystko jeżeli chodzi o muzyke. najgorzej jest z 15 letnia siostrą tzw imoł, słuchającą my chemical romance, billiego talenta i różnych takich próbując zagłuszyc moich floydów.przegięcie. ;|
 

chorrendalna_

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2007
Posty
503
Punkty reakcji
0
Wiek
15
Miasto
k-ce
mnie z tata łączy w sumie tylko Metallica i deep purple. zresztą on słucha na co mu przyjdzie ochota. ostatnio przez cale dnie sluchal techna. koszmar. :x
a mama? ona słucha ogolnie dla nich 'melodyjne' piosenki.
 

Siena

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2008
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Białystok
Moja mama to raczej mało muzyki słucham, jak tak w ogóle można, to jest dla mnie karygodne xD
A mój starszy, to mimo, że słucha PInk Floyd, Queen i inne takie, to nie zaraził mnie tym. Słuchałem hip-hopu. Dopiero koledzy mnie przestawili. na rock. xd
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Moja mama z mojej muzyki co lżejsze posłucha. The Cure, Dżem i takie tam...
 

swiros

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Miasto
Żary
hmmm... jako ze mieszkam z mama to nie wiem co slucha tata :bag: ... ale to nic :] a mamsuka slucha w sumie tego co ja :lol: chociaz ona bardziej gotyka :niepewny: closterkeler...wiem ze zle napisalem ale coz zrobic ;] a wracajac do nie to lubi tez ksu za co ja wielbie ;] slipknot...slayer;] DZEM... no to tak ogolnie ona slucha wszystkeigo oprocz techno i jazzu ;] no i disco polo ;] no i w sumie dobrze;] :mruga:
 

withblueeyes

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
71
Punkty reakcji
0
hmmm... jako ze mieszkam z mama to nie wiem co slucha tata :bag: ... ale to nic :] a mamsuka slucha w sumie tego co ja :lol: chociaz ona bardziej gotyka :niepewny: closterkeler...wiem ze zle napisalem ale coz zrobic ;] a wracajac do nie to lubi tez ksu za co ja wielbie ;] slipknot...slayer;] DZEM... no to tak ogolnie ona slucha wszystkeigo oprocz techno i jazzu ;] no i disco polo ;] no i w sumie dobrze;] :mruga:


disko polo i techno [zgrzyt zębów] to COŚ czego nie lubię najbardziej. :mruga:
co to w ogóle jest ;| :bag:
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
disko polo i techno [zgrzyt zębów] to COŚ czego nie lubię najbardziej. blink.gif
co to w ogóle jest ;| bag.gif
Zgadzam się ;)
Jeszcze dodałabym góralską muzykę xD
 

Irjia

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2007
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
gdzies w kosmosie
haha moja mama cóż trzeba to otwarcie przyznać uwielbia Rubikaa to co słucham ja to jak juz ktos napisał to "gębowrzaski":D:D a tata czasem posłucha rolling stones i takich klimatów
 
Do góry