jakie buty sportowe?

Osmiorniczka

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2014
Posty
94
Punkty reakcji
5
Pewnie że można ja uwielbiam robić zakupy online, a jeśli chodzi o sizeer i ich nową kolekcje kolekcje adidas Superstar Supercolor. Tych kolorów do wyboru jest ponad 50 można przeanalizować na stronie http://sklep.sizeer.com/filtr/adidas-superstar/ja tak zrobiłam :) Jeśli nawet coś było by nie tak z kolorem, maja taki dział jak wymiana, zwroty i reklamacje. Sama wymieniałam ale nie kolor bo był dokładnie taki jak zamówiłam tylko rozmiar ( stopa mi urosła) przyznam że poszło bardzo sprawnie i mega szybko :)
 

alani

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
65
Punkty reakcji
0
KarolowaOla napisał:
Adidasy można kupić albo w stacjonarnym sklepie, albo online też u nich na stronie Sizeera. Zatem nie trzeba nawet wychodzić z domu :)
ok, w takim razie wybieram się do sizeera. te superstary mają kosmiczne kolory, ale nic nie poradzę na to, że mi się podobają :p
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Ja np wole w stacjonarnym bo przymerzyć można. Ale niektórzy muszą się przespać z wyborem koloru, to wtedy łatwiej im kupić online :p


alani napisał:
Adidasy można kupić albo w stacjonarnym sklepie, albo online też u nich na stronie Sizeera. Zatem nie trzeba nawet wychodzić z domu :)
ok, w takim razie wybieram się do sizeera. te superstary mają kosmiczne kolory, ale nic nie poradzę na to, że mi się podobają :p
Alani myslimy podobnie :D pochwal się jaki kolor kupisz!
 

WikiW

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2015
Posty
8
Punkty reakcji
0
Kupilam sobie buty do biegania Puma Xenon TR SL i jestem z nich bardzo zadowolona. Polecam. I cena tez daje rade.
 
V

Vaffik

Guest
Kupiłem kilkanaście dni temu w Realu u francuzów jakieś tanie trzewiki z logo Adidasa. Takie trampy do roboty przy samochodzie. Z czystej ciekawości przez ten temat sprawdziłem ile chcą za to u nas np. na Allegro. Szok dosłowny. Zapłaciłem za nie 19,99€ a tu kosztują od 189zł w górę! Zwykłe trampy...
Chyba zacznę trzewikami na boku handlować... bo widzę że buty w Polsce to nie długo będą w cenie opon do auta!
 
N

natulka123

Guest
robson12 napisał:
Stacjonarny jest lepszym pomysłem, bo te Adidasy sprzedawane w wielu barwach i jeżeli komuś zależy na konkretnej, to monitorowi raczej nie należy ufać. Choć jak ktoś ma dobrze skalibrowany.
Nie do końca. Bo można sobie przymierzyć buty w stacjonarnym a potem takie same poszukać w sieci. A nie od dziś wiadomo, że sklepy stacjonarne sprzedają taniej
http://marionex.pl/pol_m_Marki_Adidas_Buty-Adidas_Buty-do-biegania-Adidas_Buty-do-biegania-Adidas-damskie-3850.html
 

karolina75

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2015
Posty
6
Punkty reakcji
0
miałam podobny model butów i u mnie spawdziły sie bardzo dobrze. Ich minus to cena, ale ja jestem zadowolona z zakupu bo są wytrzymałe i jak na razie nie widać sladów zniszczenia na nich, a biegam 4 razy w tygodniu :)
 
V

Vaffik

Guest
A mnie nadal kichy rozrywa fakt że ten sam model Nike u francuzów stoi 49,90euro a w Polonii zakichanej 449zł! Paranoja ...
 
V

Vaffik

Guest
A wiesz jak ciężko odpowiedzieć na to pytanie?
A wiesz dlaczego?
A no bo nie wiemy:
- ile kasy przeznaczasz
- ile ważysz (by dobrać twardość podeszwy)
- czy na siłowni będziesz biegać po bieżni czy ... leżeć na ławce i wyciskać...
i masa, masa innych...

Jedyne co można polecać to markę i jakość więc: Adidas, Reebok, Nike
 

Jeryt

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2015
Posty
9
Punkty reakcji
0
Ja ostatnio kupiłem sobie takie buty w sportowym sklepie internetowym Kajasport ASICS BUTY BIEGOWE MĘSKIE T3A4N GEL ZARACA 3. Są bardzo wygodne i w sumie nie aż takie drogie. Wydaje mi się, że będą uniwersalne do biegania, na siłownię itp. jako uniwersalne buty sportowe.
 
K

KamilKA01

Guest
Jak dużo się biega to najlepiej mieć buty z wysoką amortyzacją, bo dluższych biegach zaczynasz czuć, że jednak to jest bardzo ważne bo przy butach ze słabszą amortyzacją po ok 20 minutach zaczynasz czuć twarde podłoże i mocne odbicia od spodu. New Balance Vazee Rush ma jakościowo dobre buty z mocną amortyzacją
 

maximum

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2014
Posty
178
Punkty reakcji
0
Akurat new balance nigdy mi się nie podobały. Ale wiem, że nike i reebok też mają bardzo dobre buty do biegania.
 

Beatlle

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2015
Posty
44
Punkty reakcji
0
Mi bardzo podobają się New Balance - ale oczywiście nie chodzi tutaj o sam wygląd :D
 

gasi34

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2013
Posty
7
Punkty reakcji
0
No a miałeś kiedyś? Bo sam się zastanawiałem na kilkoma modelami od NB. Tylko jak już mam płacić tyle, to przynajmniej chce wiedzieć, za co i czy warto?
 

Magorzata Jaczak

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
gasi34 napisał:
No a miałeś kiedyś? Bo sam się zastanawiałem na kilkoma modelami od NB. Tylko jak już mam płacić tyle, to przynajmniej chce wiedzieć, za co i czy warto?
Jeśli planujesz biegać w NB z naciskiem na te popularne modele, to lepiej zainwestować w coś innego, buty, które mają w opisie nacisk na bieganie. Ja ciekawe modele zakupiłam stad np freshkicks.pl/pl/producer/Nike/24
 

MowieGadam

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2012
Posty
124
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem buty NB średnio się nadają do biegania. Spójrz na ich podeszwy..
 

maximum

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2014
Posty
178
Punkty reakcji
0
Hmm z tego co wiem to NB ma też kolekcję do biegania. Ale nie przyglądałam się im, ponieważ sam wygląd mnie odstraszył.
 
Do góry