jakie buty sportowe?

marylouise

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2015
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ja 3 lata temu kupiłam jakiś model Pumy z promocji i dopiero teraz lekko się zużyły. Dokupiłam jednak do nich wkładki za około 100 zł, bo z tymi standardowymi to lipa straszna (odciski itp.). Ogólnie do biegania bardziej bym patrzyła na jakość i dopasowanie niż design ;)
 
K

KamilKA01

Guest
maximum napisał:
Hmm z tego co wiem to NB ma też kolekcję do biegania. Ale nie przyglądałam się im, ponieważ sam wygląd mnie odstraszył.
New Balance ma nowa serię butów biegowych Vazee Rush, jak dla mnie wyglądają całkiem fajnie, sportowo i te damskie w ogóle są fajne. Ja kiedyś miałam buty NB model 1080 i były badzo dobre, te nowe podobno mają jeszcze lepszą amortyzację, trzeba kiedyś sprawdzić
 
A

Aleksa24

Guest
Superstar-y są teraz jednymi z najmodniejszych modeli butów. Bardzo ciekawie wyglądają Dorko chyba warto się skusić :) Ja celuję w klasyczną kolorystykę, czyli białe z czarnymi paskami :)
 
J

jagnam

Guest
Ja ostatnio szukałam wygodnych butów na zimę.Może nie konkretnie sportowych ( jednak adidasy nie są odpowiednimi butami na zimę) ale po prostu o wygodnej casualowej linii tak abym mogła sobie bez problemu pomykać w nich do pracy każdego dnia. Pracę mam trochę oddaloną od domu bo jest to prawie pół godziny piechotą w jedną stronę tak więc zależał mi na czymś porządnym oraz z prawdziwej skóry. Fajne buty na zime damskie mają obecnie tutaj, jest to sklep polskiego producenta. Właśnie tam zamawiałam swoje. Zdecydowałam się na te:
Trzewiki-002AO-002AO-21.jpg
 

straciala

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2015
Posty
12
Punkty reakcji
1
Ja mam buty do biegania kupione w decathlonie od Kalenji i trzymają się bardzo dobrze juz trzeci rok :D
 

Pan Waler

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
Jak dla mnie i pewnie większości ludzi na świecie to buty New Balance są najwygodniejsze bo czuć różnice już w sklepie i nie niszczą się od byle czego.
 

marsela00

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2015
Posty
20
Punkty reakcji
0
słuchajcie szukam butow czarnych z bialymi podeszwami ;) ładnie wyprofilowanych. czy znacie jakeis takie modele?
 
A

amisia

Guest
Ja na siłownię kupuję sobie zwykłe adidasy, nie za drogie. Córce za to kupuję skórzane trampeczki w Ryłko, żeby miała do szkoły. Nie ma już problemów z pocącymi się stopami. Miałam wrażenie, że wcześniej ją to zawstydzało bo jednak czuć było wcześniejsze, sztuczne tworzywo.
 

homers

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2016
Posty
75
Punkty reakcji
0
Raczej nie tyle do uprawiania sportu, co bardziej do wygodnego chodzenia. Pochodzą od Merg, są moim zdaniem nieziemskie.
46375_1.jpg
 

thirtyfashion

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2016
Posty
28
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Ja mam buty sportowe Nike i jestem bardzo z nich zadowolona. Ćwiczę codziennie i mam wrażenie, że oprócz komfortu są niezniszczalne! :)
 

maximum

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2014
Posty
178
Punkty reakcji
0
Ja mam buty do bieganie z reeboka. W sumie ostatnio tylko od nich kupuję obuwie, bo jest dla mnie najwygodniejsze.
 
A

amisia

Guest
Dla siebie owszem, również kupuję buty w tych city sportach itp. ale dla dzieciaczków, szczególnie takich małych lepsze będą np. z Ryłko. Wydaje mi się, że jakoś lepiej przyłożyli się do wykonania niż w tych zwykłych adidaskach z nike, reeboka czy innej firmy.
 

Karolina Koniecko

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2016
Posty
18
Punkty reakcji
0
wg mnie 4F ma bardzo dobre buty, niedawno sobie takie kupiłam 4f.com.pl/c4l16-obds201_buty_sportowe_damskie_obds201_-_rozowy_lososiowy,323,88138.html są świetne :)
 

Delilaah

Bywalec
Dołączył
5 Maj 2016
Posty
367
Punkty reakcji
51
Wiek
32
Miasto
Gorzów Wielkopolski
Polecam obuwie z Lidla. Nie dość, że estetycznie wykonane, solidne, to jeszcze śmiesznie tanie. Do 50 zł można kupić parę, jaką się tylko chce.
W ogóle Lidl słynie teraz z tego, że mają odzież trekkingową.
 

homers

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2016
Posty
75
Punkty reakcji
0
To buty od Merg, tanie, ładne, estetyczne, jednak robią różnicę. Ale to w każdym przypadku kwestia stylu jaki wam odpowiada.
Co Wy na to?

pol_il_Rozowe-tenisowki-ANDY-42957.jpg
 
Do góry