Jakie auto za 10 tys ?

kajd

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2007
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Miasto
Las Vegas
Ja polecam Honde CRX mała, fajna, niezłe przyspieszenie za 10tys. kupisz po tuningu :rotfl2:
 

poznajemy

Zbanowany
Dołączył
20 Październik 2007
Posty
27
Punkty reakcji
0
kajd - czytasz w moich myślach :) obecnie najlepsze wedlug mnie auto za tą cene, tylko stare...:(
roczniki 91, 89..... w dodatku zakatowane przez "tuningowcow".
 

Laluna

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2007
Posty
91
Punkty reakcji
0
ja niestety slyszałam ze to awaryjne auta, no faktycznie stare modele, wiec nie ma sie co spodziewać. i ten tuning tez mnie przeraża... dołóż 2 i bedzie polo albo golfik 3
 
M

maciek__11

Guest
mozesz kupić rózny samochód za 10 tysiecy
polecam Nissana sanny
 

sada

*^*...Kobieta kaliber ^^
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
1 734
Punkty reakcji
0
Miasto
Nie wiem, a Ty wiesz x|
Zależy jaki rocznik jakie wyposażenie i czy chcesz mieć po prostu przyjemność w jeździe czy chcesz się nim wylansować xDD Ja polecam jakiegoś mercedesa *____*
 
W

winylowy

Guest
Za taką kasę to już spokojnie kupisz... ja miałem Hyundaia za 3,5 tyle samo włożyłem w niego, ale samochód igła. Gorzej tylko z rdzą, bo zjadła mi kawał blachy na nadkolu.. takie już nie sprzedam.
 
C

CzarnaKlaudia

Guest
winylowy napisał:
Za taką kasę to już spokojnie kupisz... ja miałem Hyundaia za 3,5 tyle samo włożyłem w niego, ale samochód igła. Gorzej tylko z rdzą, bo zjadła mi kawał blachy na nadkolu.. takie już nie sprzedam.
Deal roku :D włożyć tyle w samochód ile się za niego zapłaciło.ale na jedno wychodzi w sumie.. a co do rdzy nie takie samochody widziałam wystawione na sprzedaż. w każdym markecie znajdziesz Nanoprotech i weź spryskaj całość.
 
S

szyszana

Guest
Może nie ten budżet, ale chociaż nakreślę ci kierunek - http://www.premiumselect.pl

Szukaj auta kilkuletniego, po przeglądach, sprawdzonego. Masz cenioną markę, pewną, auto powinno służyć latami, a jednak to inny poziom kosztów niż zakup auta z salonu. Do tego sam prestiż ma znaczenie.
 

Pioter1832

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2015
Posty
9
Punkty reakcji
1
Miałem jakiś czas temu Mitsubishi Carisme z 95r i musze powiedzieć ze całkiem dobre auto .
Słuzyła mi przez 6 lat podczas ktorych wymieniłem akumulator, klocki chamulcowe ,plyn chlodniczy ,siłowniki szyb ,bo jakims dziwnym trafem wszystkie ,jeden po drugim siadały ,albo linka albo jakas przetarta rolka ...do silnika dolewałem tylko oleju raz na 3 lata :) nie wymieniałem go w cale ,tylko świece .
Śilnik nie miał zadnych wycieków ,ale to pewnie zasługa automatu który kręcił wysoko obroty ale nie trzymał długo bo zmieniał bieg (zresztą pewnie wiecie jak działa automat:))
A tak lałem paliwo i jechałem gdzie chciałem :) Dopóki automat nie wysiadł na ostatniej prostej do domu :)
Prawdą jest ze jakoś nie 'spuszczałem" się nadmiernie nad dbaniem o to auto a ono jeździło bez większego problemu ,nie to co dziś ,strach cos kupić bo nie wiadomo kto to potem będzie naprawiał :)
Carisme całkiem ładna można wybrać już nawet za 5 tyś i moim zdaniem będzie długo jeździła .
 
Do góry