Jaki to film lub serial? Zasady gry- w pierwszym poście.

Meredith

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2010
Posty
249
Punkty reakcji
26
Miasto
Gdzieś między jutrem, a wspomnieniem ...
"Dziewczyny z drużyny"

135256.1.jpg
 

ola88

Master of disaster
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
604
Punkty reakcji
2
Tak przy okazji - google nie tak dawno nowe rozpoznawanie i wyszukiwanie obrazków umożliwia (sieci neuronowe). Niech więc nikt sobie nie korzysta z tego (skuteczność na pewno 99% by była), bo tak zagadki zgadywać to ani szpan, ani specjalne osiągnięcie, ani zabawa nie jest :)

Ooo też o tym nie wiedziałam, przydatne ustrojstwo :D ale tutaj korzystać z tego nie będę, bo masz racje - żadna zabawa wtedy...
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
Myślę, że potrzebnie - tak wiedzą wszyscy. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

http://www.forumowisko.pl/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=post&attach_id=40648


Mały Offtopic
Wstawiłeś ten obrazek, bo każdy wie, o co chodzi, czy faktycznie powstała odświeżona wersja (młotki z 82' wyglądały zupełnie inaczej)?
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Nic mi o tym nie wiadomo. Trafiłem na zdjęcie i myslałem, że to kadr z filmu (być może nie jest). Tak dobrze to aż go nie znam.
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Tak przy okazji - google nie tak dawno nowe rozpoznawanie i wyszukiwanie obrazków umożliwia (sieci neuronowe). Niech więc nikt sobie nie korzysta z tego (skuteczność na pewno 99% by była), bo tak zagadki zgadywać to ani szpan, ani specjalne osiągnięcie, ani zabawa nie jest :)
Nie czaję, jak to wyszukać. Niemniej, jeśli będzie to psuło zabawę, możemy ustalić wymóg dorysowania czegoś na obrazku (np. w paincie) przed ponownym jego wrzuceniem do sieci? Może loga forum [F] ? To by uniemożliwiło szukanie w sieci obrazków?
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
Nie czaję, jak to wyszukać. Niemniej, jeśli będzie to psuło zabawę, możemy ustalić wymóg dorysowania czegoś na obrazku (np. w paincie) przed ponownym jego wrzuceniem do sieci? Może loga forum [F] ? To by uniemożliwiło szukanie w sieci obrazków?

Kopiujesz adres obrazka, wklejasz w google i (naturalnie, link nic nie powie) wybierasz nową opcję: "wyszukiwanie obrazem".
Pokolorowałem okulary Nosowskiej na czarno, a mimo to znalazło jej zdjęcia. xD
 

jb_filip

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
1 016
Punkty reakcji
26
Wiek
43
Miasto
Swarzyndz
linki bedzie sie zawsze dalo kopiowac, chocby ze zrodla strony.
Ale nie na tym polega zabawa, zeby oszukiwac i pomagac sobie takimi narzedziami.
Ja znam tieye od dluzszego czasu, a nie odpowiedzialem zadnej zagadki za jego pomoca. Licze tylko na siebie i na tym polega zabawa. Jak ktos chce oszukiwac, to juz jego sprawa, czy chce polegac na swojej wiedzy, czy tez na pomocy narzedzi.
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
MROCZNY i nasycony erotyką dramat z roku 1977. Francja/Hiszpania
 
Do góry