Jaki to film lub serial? Zasady gry- w pierwszym poście.

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 265
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
Aktualizacja: (04.11.2011)
Zadając zagadkę lub ją odgadując, proszę o odpowiednią reakcję w temacie, najlepiej w ciągu 24 godzin od odpowiedzi na nią. Temat jest dość popularny i szkoda by go spowalniać. Brak reakcji może spowodować unieważnienie zadanej przez Ciebie zagadki lub prawa do zadania nowej.

Aktualizacja:(18.02.2012)
Przypomnę jak wygląda prawidłowo zadana zagadka dla screenów znalezionych w sieci:
Znajdujemy obrazek -> zapisujemy na dysk -> zmieniamy nazwę -> uploadujemy na serwer hostujący obrazki (np. imgur.com ) -> dajemy nowy link na forum


Moderator Sunray
___________________________________

Zabawa polega na odgadywaniu poszczególnych ujęć z filmów podanych przez użytkowników, natomiast następne osoby odgadują z jakiego filmu pochodzi ten podany kadr. Jeżeli prawidłowo ktoś odgadnie, to wówczas osoba, która odgadła zadaje następne ujęcie. Jeżeli nikt nie próbuje odgadnąć, wówczas osoba, która podała ujęcie zamieszcza podpowiedź. Z pewnością uda wam się pojąć. Podobny temat jest zamieszczony w dziale z grami.

Schemat:

A) Podaje ujęcie z filmu Grand Torino.
B) Odgaduje, że to Grand Torino. I jeżeli ma pewność, to podaje następne ujęcie.
C) Odgaduje ujęcie podane przez osobę (B). Itd.

Rozpoczynam:

 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Nice idea. Sam miałem zamiar coś takiego zrobić.

Dodam prośbę, aby zamieszczać zdjęcia dość charakterystyczne dla filmu. Tak żeby po jednokrotnym obejrzeniu dało się odgadnąć.
 

Tiana

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2009
Posty
462
Punkty reakcji
0
O kurczę trudne!
Ale zabawa fajna, mam nadzieję, że coś odgadnę :lagodny:
 

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 265
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
Caleb, dobrze, że zwróciłeś uwagę.

Bishop odgadłeś. Możesz zamieścić następne ujęcie z filmu.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Smutny ale z moralem. Perelka wsrod dziel Hollywood chociaz jakis genialny to moze nie jest.

A teraz zdecydowanie z innej beczki:

4668.jpg
 

Yasashii

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2009
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
/root
No to teraz was zatkam. hehe. Jako ułatwienie dodam, że film jest japoński a ten ziomal w białym kimono to główny bohater. Specjalnie wybrałem taki screen, żeby nie było widać jego twarzy.
24835619_Gohatto__1__0001.jpg
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Yasashii zadaje ten, kto wcześniej odgadł. Także teraz moja kolej.

Jeden z moich ulubionych filmów:
dssd.jpg
 
Do góry