Jaki Telefon Macie? Jaki Chcielibyscie Mieć?

Status
Zamknięty.

bella01

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2010
Posty
19
Punkty reakcji
1
Hej,

jak się sprawuje Sony Ericsson X10 mini?

dziękuję za odpowiedź :)


Pozdrawiam :)
 

Gerlev01

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja też chciałbym wiedziec jaki ten nowy skarbik, ale jak narazie to nie mam kasy go kupić. Rozgaladam się za konkursami. Już raz wygrałem Sony Ericsson na konkursie, może mi się uda znowu. :) Trzeba tylko mieć odwage do takich konkursów:)

pzdr
 

LubaxD

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2010
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
26
Ja mam LG KU 990i
Bende sobie kupywał Sony Ericson Satio
A chciałbym mieć (ostatno była reklama ) Nokie E... Niepamiętam nazwy ale jest extra bo bateria wytrzymuje AŻ 2 TYGODNIE :mruga:

Ja mam LG KU 990i
Bende sobie kupywał Sony Ericson Satio
A chciałbym mieć (ostatno była reklama ) Nokie E... Niepamiętam nazwy ale jest extra bo bateria wytrzymuje AŻ 2 TYGODNIE

33618.png

33633.gif

33658.gif

33882.gif

33874.png

33883.png

33822.gif
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Apple iphone 4 16GB

no i na moje nieszczescie jestem leworeczny....

a no i jeszcze telefon sluzbowy - HTC Desire
 

Berith

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2010
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Hez-Hezron
Mam Nokię 5310 i w sumie nie narzekam, choć wolałbym telefon z porządnym odtwarzaczem mp3 i pełną klawiaturą qwerty. Ponieważ w przyszłym miesiącu zmieniam aparat, (a nie bardzo się znam na telefonach) będę wdzięczny za sugestie.
 

kocham_piwo

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
198
Punkty reakcji
2
Posiadam Motorolę W230- tania, całkiem wytrzymała, czytelny wyświetlacz, no i ma radio oraz mp3 :D wiem wiem, bida :D marzy mi się coś ze stajni HTC z dotykowym ekranem...
 

-KOTLET-

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2010
Posty
21
Punkty reakcji
0
Ja mam SE C902 i Samsunga Avila..
Chciałbym mieć Nokię E66 albo N95 8GB. Jeszcze nie wiem jak to będzie :p
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Obecnie mam Nokię 5230 i bardzo sobie cenię. Poza kiepskim aparatem ma właściwie wszystko, co potrzebuję. Tego, co bym chciał, jeszcze nie ma na rynku, a mianowicie Nokię N8.
 

lukash90

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Ja posiadam Huawei u7510. Wzięty z Play za 1zł w mixie za 10 zł miesięcznie. Nie chcę robić tu jakiejś reklamy ale muszę ten telefon polecić. Dotykowy ekran, karty micro 8 gB, aparat 2 Mega i drugi 0.3, UMTS, Hsdpa i inne łącza internetowe, które w porównaniu z pakietami internetowymi w Play dają możliwość serfowania po necie (również na kompie) a jak by tego było mało to jest jeszcze całkiem dobry GPS a wszystko albo w najtańszej ofercie w Play albo bez umowy za ok 300 zł
 

witos123

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja mam LG GT540 Swift i jak na razie to najlepszy telefon jaki miałem. Ma zupełnie wszystko czego można oczekiwać os Smarta a kosztuje na prawdę mało jak za tą jakość. Znajdźcie inny telefon o Takiej specyfikacji poniżej 800 pln na allegro. Polecam
 

nigerka

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2008
Posty
480
Punkty reakcji
0
Ja ma samsunga e420
samsung-e420.jpg


Jestem zadowolona ponieważ w telefonie używam jego podstawowych funkcji czyli dzwonienia i sms`ów. Właściwie już jakiś czas zastanawialam się nad wymianą aparatu ale niestety póki co nie znalazłam nic co zadowalałby moje "wymagania" co do estetyki.
 
M

maniek04

Guest
Ostatnio zakupiłem HTC Wildfire - super się sprawdza, mity o beznadziejnym ekranie między bajki.
 

Piterus

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2010
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Będzin
Ja mam NOKIA N82. Bardzo fajny telefon, dużo funkcji, b.dobry aparat (5mpx) jak na telefon, Nawigacje wbudowana :D
Jak narazie to nie mam zamiaru zmieniać go na inny bo i po co?:D Co najwyżej wypadało by wymienić obudowę bo już trochę jest zniszczona :D

n82_black.jpg
 

Ghaz

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2010
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Zawiercie/Kraków
Obecnie jestem w posiadaniu Sony Ericssona k800i. Nie narzekam, telefon po dość gruntownym tuningu software'u spisuje się rewelacyjnie.

Jeśli będę miał wymieniać, to zapewne na HTC Desire, ewentualnie inny telefon z systemem Android 2.0+
 

raga79

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
144
Punkty reakcji
2
Czy telefony na baterię słoneczną się opłaca czy naprawdę to działa? Chciałabym zakupić Samsung E1107 ponieważ znalazłam tanią ofertą na wasseraman.pl bo kosztuje ok. 180 zł więc jak na moją kieszeń jest ok. Ktoś używał?
 

Zawados

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2008
Posty
21
Punkty reakcji
0
Obecnie C905.W styczniu wymieniam na HTC HD2 albo SE X10 albo Samsung I9000 bodaj (ten z Amoledem) ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry